اجازه!سوال دارم.

من ترم 2هستم.معادلات دیفرانسیل و ریاضی 2رو انتخاب کردم.فیزیک1روافتادم و باز برداشتم.تصمیم دارم معادلات رو حذف کنم و فیزیک2رواضافه کنم.به نظرتون این کارو بکنم؟معادلات پیشنیاز چه درسایی هست و فیزیک2 پیشنیاز چه درسایی؟ممنون میشم جواب بدید.

frotan68

عضو
فیزیک دو و یکو که باهم نمیشه برداری.اصلا عجله نکن برای فیزیک 2.فعلا معادلاتو بردار با ریاضی 1.ترم بعد فیزیک 2 رو بردار تا اونجایی که من اطلاع دارم و تو رشته ما اینطوره فیزیک دو پیش نیازه هیچی نیست

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد هم نیاز بودن معادلات و ریاضی 2 مطمئنی ؟
به نظر من معدلات و ریاضی 2 با هم خیلی سنگینه ، حتی ریاضی 2 با فیزیک 1 و 2 تو یک ترم هم شاید برای شما سنگین باشه ، فعلا فیزیک 1 و ریاضی 2 رو فقط بردارین ، ترم تابستون پاس کردن معادلات و فیزیک 2 راحت تره

در مورد هم نیاز بودن معادلات و ریاضی 2 مطمئنی ؟
به نظر من معدلات و ریاضی 2 با هم خیلی سنگینه ، حتی ریاضی 2 با فیزیک 1 و 2 تو یک ترم هم شاید برای شما سنگین باشه ، فعلا فیزیک 1 و ریاضی 2 رو فقط بردارین ، ترم تابستون پاس کردن معادلات و فیزیک 2 راحت تره

معادلات دیفرانسیل و ریاضی 2هم نیازن

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه ما توی تابستون فقط 3واحدعمومی ارایه میده.اگه قرار باشه بین فیزیک2ومعادلات یکیشونو انتخاب کنم بنظرشماکدومو انتخاب کنم؟
بستگی داره ، برای من معادلات درس سختتری بود ، درس های سخت رو تابستون بهتر میشه پاس کرد

من میتونم 2تادرس حذف کنم و 2تادرس اضافه کنم؟لطفا زود جواب بدید.چندروزدیگه حذف و اضافست.ممنون

آخرین ویرایش:

abolfazlkarimi

عضو جدید
فیزیک 2 پیشنیاز آز فیزیک 2 و مبانی برق
معادلات پیش مبانی کامپیوتر، پدیده انتقال ، ریاضی مهندسی و سینتیک

lord van

عضو جدید
یه قاونو کلی هست که میگه اگه 2 تا ریاضی را تو یه ترم برداری ، حتما یکی اش را می افتی !
برای معادلات عجله نکن . همون ترم 3 با همکلاسی های خودت بگیر ( خیلی تاثیر داره رفقای خودت تو کلاس باشن)
من خودم فیزیک 1 را افتادم و ترم بعد 2 را گرفتم ولی تا ترم 6 که بخواهی مبانی برق بگیری فیزیک 2 پیش نیاز هیچی نیست

lord van

عضو جدید
فرض کن الان دیفرانسیل را با یه عده ای غیر از همکلاسی های خودت گرفتی و اونها زمان میان ترم را هم زمان با یکی از میان ترم های گروه شما تعیین کردن می خواهی چکار کنی ؟

بالا