اتو ماسیون و ابزار دقیق صنایع نفت

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تحقیق جامعه ای کردم. وزارت نفت از سال 88 دیگه بچه های دانشگاه صنعت نفت رو بورس نمی کنه تنها مزیتی که براشون قائل می شه 30 درصد از اولویت استخدامی رو به بچه های دانشگاه صنعت نفت اختصاص می ده آن هم معدل 13 به بالا. در ضمن برای ابزار دقیق بهترین کار شغل آزاده . یعنی برای خودشون شرکت بزنند و کار کنند. چون بسیار در صنعت نیاز داریم. من خودم مهندس شیمی هستم اما از وقتی که رفتم سر کار تازه فهمیدم زندگی یعنی ابزار دقیق و اتوماسیون . اصلا برای خودت خدائی می کنی . مخصوصا الان در سیستم های ایمنی فرایند بسیار کاربرد داره البته اگه علاقه مند و با تجربه باشی. دعا کنید امسال من هم مجازی شیراز قبول شم.
سلام صنعت نفت ارشد ها رو تو گروه A قرار میده و بعدش بدون آزمون میفرسته مصاحبه!خوبه دیگه !

mohammadg846

عضو جدید
سلام
کار برای تکنسین ابزاردقیق و پیش راه اندازی و راه اندازی و لوپ چک و ... در پروژه های در حال ساخت سراغ دارین؟؟

mohamad_musavi69

عضو جدید
دوستان کسی شرکتی در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی سراغ نداره که کارشناسی ابزاردقیق بدون سابقه مرتبت بگیره؟ حتی برای کارآموزی. ممنون میشم که جواب بدید.

sadegh93

عضو جدید
سلام من کاردانی رشته ابزار دقیق رو دارم تموم میکنم
واسه کارشناسی از چه منابعی استفاده کنم
قبولی در دانشگاه نفت رتبه چند میخواد
با تشکر

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من شاید سال بعد کنکور ابزار دقیقو بدم ...ولی اطلاعات درستی دربارش ندارم
فقط میدونم چه درسایی تو کنکورش میاد ...
بورس میکنه هنوز؟...
شرایط قبولیش چجوریه ؟..
ظرفیت پذیرشش؟...
من خیلی مصمم بخونم اگه کسی اطلاعاتی داره که کمکم کنه لطفا دریغ نکنه ...ممنونم ...

dashhadi

عضو جدید
بچه ها من شاید سال بعد کنکور ابزار دقیقو بدم ...ولی اطلاعات درستی دربارش ندارم
فقط میدونم چه درسایی تو کنکورش میاد ...
بورس میکنه هنوز؟...
شرایط قبولیش چجوریه ؟..
ظرفیت پذیرشش؟...
من خیلی مصمم بخونم اگه کسی اطلاعاتی داره که کمکم کنه لطفا دریغ نکنه ...ممنونم ...

اگه خانوم هستين توصيه نمي كنم !

mohammadg846

عضو جدید
احتمالا بخاطر محیط کار مردانه در رده های لیسانس و پایینتر.اما در پالایشگاهی که کار میکردم خانم مهندس فوق لیسانس ابزاردقیقی بود که کاری با واحد عملیاتی نداشت و اغلب در اتاق کنترل حضور داشت.ضمنا ابزاردقبقی ها تنها در نفت شاغل نیستن و طیف وسیعی از مشاغل را شامل میشه
از مدیر فروش در شرکتهای معتبر خصوصی تا تکنسین در سکوهای نفت

mohammadg846

عضو جدید
اما از وقتی که رفتم سر کار تازه فهمیدم زندگی یعنی ابزار دقیق و اتوماسیون . اصلا برای خودت خدائی می کنی . مخصوصا الان در سیستم های ایمنی فرایند بسیار کاربرد داره البته اگه علاقه مند و با تجربه باشی. .

این کسب تجربه اصلی ترین مشکله!!! برا اونم پارتی لازمه!!!!