اتو ماسیون و ابزار دقیق صنایع نفت

moh58e

عضو جدید
اتو ماسیون و ابزار دقیق صنایع نفت از رشته های بین رشته ای کنترل ،مکانیک ، شیمی و نفت فرآیند است
اگه کسی سرفصل خواست یا سوالی داشت در خدمتیم ;)

abdolamir

عضو جدید
اتو ماسیون و ابزار دقیق صنایع نفت از رشته های بین رشته ای کنترل ،مکانیک ، شیمی و نفت فرآیند است
با سلام
اگه بتونید جزوه ای در این زمینه برام بذارید ممنونت میشم:gol:
یا به این آدرس ایمیل کنید
ابزار دقیق در صنعت نفت
A.ESKANDARIS@GMAIL.COM
با تشکر

الميرا

عضو جدید
سلام ميشه سوالات نفر بالا رو جواب بدين.در ضمن خودتون يه اطلاعات كلي رو در اختيارمون بذاريد و يا سايتهاي مرتبط و مفيد رو معرفي كنيد.ممنون:gol::gol::gol::gol::gol:

dasadi

عضو جدید
سلام ممنون میشم اگه مطلب یا رفرنس معتبر بم معرفی کنید .منم تو زمینه تاسیسات برودتی تو یه سایت نفتی کار میکنم اگه کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم

حسين 1966

عضو جدید
سلام
ممنون ميشم به سوالاتم جواب بديد :
1-آخرين رتبه قبول "در دانشکده نفت" براي اين رشته چند بود ؟
2- برنامه کلاسها در اين دانشگاه به چه صورت است آيا امکان کار کردن همراه تحصيل در اين رشته هست يا کلاسها به گونه اي برنامه ريزي شده که چنين امکاني نداريم
3- اين گفته درسته که از سال دوم به بعد ادامه تحصيشل در کاناداست ؟
4- آيا ارتباطي بين اين دانشکده با دانشگاه شيراز که همين رشته رو به صورت مجازي ميگيره از نظر علمي و...و يا برگزاري امتحان وجود داره يعني اين مرکز ميتونه به عنوان حوزه امتحاني امتحانهاي دانشگاه شيراز برگزار کنه ؟
خواهشا تو اين فرصتي که وقت انتخاب رشته وجود داره جواب بديد
بازم ممنون که به دوستانتون کمک کنيد

moh58e

عضو جدید
محل تحصیل تون کجاست ایا وزارت نفت استخدام تون کرده؟

با سلام و عرض معذرت از تاخیر
من اتوماسیون ابزار دقیق نفت مجازی شیراز می خونم کارشناسیم قدرته من قبل از ارشد استخدام وزارت نفت شدم و 5 سال سابقه دارم
ولی کسانیکه تو دانشکده صنعت نفت هستند و بورس میکنه و در حین تحصیل حقوق میده

moh58e

عضو جدید
سلام
ممنون ميشم به سوالاتم جواب بديد :
1-آخرين رتبه قبول "در دانشکده نفت" براي اين رشته چند بود ؟
2- برنامه کلاسها در اين دانشگاه به چه صورت است آيا امکان کار کردن همراه تحصيل در اين رشته هست يا کلاسها به گونه اي برنامه ريزي شده که چنين امکاني نداريم
3- اين گفته درسته که از سال دوم به بعد ادامه تحصيشل در کاناداست ؟
4- آيا ارتباطي بين اين دانشکده با دانشگاه شيراز که همين رشته رو به صورت مجازي ميگيره از نظر علمي و...و يا برگزاري امتحان وجود داره يعني اين مرکز ميتونه به عنوان حوزه امتحاني امتحانهاي دانشگاه شيراز برگزار کنه ؟
خواهشا تو اين فرصتي که وقت انتخاب رشته وجود داره جواب بديد
بازم ممنون که به دوستانتون کمک کنيد

با سلام
آخرین رتبه مجاز سال قبل 36 بود البته میدونید که رشته دوم با کد 1290
از دوستان پرسیدم گفتن امکان همزمان کار و تحصیل تقریبا نیست یا خیلی مشکل
این رشته دکترا بعضیهارو میفرسته ولی ارشد همش داخل کشور بعضی رشته های خاص مثل حفاری یا مخزن رو کانادا و استرالیا میفرستن
هیچ ارتباطی بین مجازی شیراز با دانشکده نفت نیست فقط سیلابسهاشون یکیه

moh58e

عضو جدید

حسين 1966

عضو جدید
با سلام
آخرین رتبه مجاز سال قبل 36 بود البته میدونید که رشته دوم با کد 1290

ممنون
منظورم آخرين فردي بود که توي دانشگاه خودتون يعني شيراز قبول شده (چون تعداد مجازشده ها رو پارسال 200 نفر معرفي کرد ولي ظرفيت حدود 37 نفر بود )و به هرحال کسايي که رتبه خوبي هم در رشته اصليشون مي آرن ممکنه نيان اينجا

حسين 1966

عضو جدید
يه چند تا سوال ديگه هم داشتم
1-شما کلاً چقدر نياز داريد به خود دانشگاه مراجعه کنيد (به غير از اول ترم و آخر ترم ) ؟
2-هزينه اش حدودا ترمي چقدر درمي آد و امکان گرفتن وام و... هم داره ؟ هزينه جانبي که براتون داره فقط اينترنت پرسرعته ؟
3-کلاسهاي آنلاينش هم تو وقت اداريه يا امکان ديدن مطالب کلاس به صورت دانلود فايل مربوطه هست ؟
4-شما که برق بودين چقدر نياز بوده در ترم اول از مطالب مکانيک بدونين .چند واحد پيشنياز داره ؟
5-آيا با بقيه کسايي که قبول شدن (مثلاً از رشته مکانيک ) ارتباطي دارين يعني خود دانشگاه فضاي چت روم خاصي رو ايجاد کرده يا خودتون ضمن حضور در دانشگاه باهاشون آشنا شدين ؟
6- اگه امکانش هست رتبه خودتون و درصداتون هم بفرماييد ؟

ببخشيد که زياد شد ولي مي خواستم من و کسايي که مي خواهيم انتخاب رشته کنيم درس تصميم بگيريم

abdollahi_d_m

عضو جدید
اتوماسيون

اتوماسيون

:gol:سلام
شما با PLC هاي آلن بردلي كار كرديد ؟من نرم افزارشو لازم دارم ميتونيد بهم كمك كنيد؟:gol:

hosseinassar

مدیر ارشد
اگه ... جواب دادن نداري وقت بقيه رو بيخود با اراجيفت نگير .من درمورد plc هاي آلن بردلي اطلاعات مي خوام اونوقت تو لينك روابط دختران و پسرانو برام ميزاري .:mad:

شما اول خوب نگاه کن
باید روی "لینک " کلیک می کردید

mohsen.ebrahimi

عضو جدید
با سلام
من شنیدم امریه هم میگیره از بچه هایی که ابزار دقیق اهواز میرن
و اگه میگیره چن میده.میخوام ببینم میشه باش زندگی کرد؟
تو دوران تحصیلم نگفتین چن میدن
بازار کار شیرازش چطوره؟هزینش چقدره؟من خودم بچه شیرازم
ببخشید...مرسی...

havtarin

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیز ... میخواستم یه اطلاعاتی درباره این رشته بدین ... کدوم دانشگاهها این رشته رو ارایه میکنن ... آیا دانشگاه آزاد هم داره؟ ضمنا من هم کارشناسی کنترل وابزار دقیق مجازی شیراز میخونم.

nazila.z

عضو جدید
با سلام و عرض معذرت از تاخیر
من اتوماسیون ابزار دقیق نفت مجازی شیراز می خونم کارشناسیم قدرته من قبل از ارشد استخدام وزارت نفت شدم و 5 سال سابقه دارم
ولی کسانیکه تو دانشکده صنعت نفت هستند و بورس میکنه و در حین تحصیل حقوق میده

سلام .من هم دانشکده ای تون هستم.ورودی 89.سوالهای زیادی دارم که اگه لطف کنید و پاسخ بدید ممنون میشم.مهمترین سوالم در مورد اعتبار مدرک دانشکده خصوصا در شرکت نفته.ایا مدرک دانشگاه مجازی به نظر شما جا افتاده شده یانه؟در ضمن میشه من اسم شما رو بدونم؟:gol::gol::gol:

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام
منم امسال واسه رشته شناور ( دوم) ابزار دقیق شرکت کردم .. اگه لینک سوالای ارشد سال های گذشته رو دارین میشه اینجا بزارینش.. ممنون میشم.

mety

عضو جدید
با سلام من در رشته کنترل ساخت و تولید درس میخونم تازه وارد این رشته شدم میدونم که نسبتا خوبه اما اطلاعاته زیادی ندارم فقط میدونم تا حدی نزدیک به رباتیکه ضمنا آیا بازار کار خوبی داره؟ باتشکر

mohammadhr

عضو جدید
سلام من یک پروژه در ابزار دقیق مورد استفاده در صنایع نفت لازم دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahdi_por

عضو جدید
مجازی شیراز کنترل

مجازی شیراز کنترل

من می خواستم مجازی شیراز شرکت کنم ایا می ارزه
یا ازاد الکترونیک برم--قبول شدم اراک
بازار کار چه جوری
لطفا جواب را میل کنید

نظرتون راجع به مجازی ایا بورسیه میشن یا نه

nn_roz2000

عضو جدید
با سلام دانشجوی ارشد کنترل,ابزار دقیق در صنایع نفت هستم یک سری مقالات دارم که باید یکی انتخاب و شبیه سازی شود با متلب- و باید از ان مقاله یک مقاله جدید استخراج شود اگر از دوستان کسی میتونه ممنون میشم با من تماس بگیره هزینه ان هم پرداخت خواهم کرد​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farzin026

عضو جدید
در خواست مشاوره برای ازار دقیق

در خواست مشاوره برای ازار دقیق

سلام چند تا سوال داشتم:
با توجه به آموزش محور بودن آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا وجود دارد ؟شرایط اعزام به خارج در این دانشگاه(مجازی شیراز) هست؟
امکان کار کردن در حین تحصیل هست؟
آیا کلا می ارزه با توجه به شهریه بالا این رشته را خوند؟یعنی امکان شغل یافتن و جذب بازار کار شدن با توجه به مجازی بودن هست؟