اتاق گفتگوی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان
چقدر این تالار گردو خاک داره
کسی نیست که باهم کمک کنه ؟
چندتا پا میخوام !!

sed ali

کاربر ممتاز
سلام دوستان
واقعا کسی به سازمان علاقه نداره ؟
تابحال فکر کردید اگر فردا قرار باشه برید یه شرکت بگید مهندس صنایع هستید و مدیر اونجا بگه میخوام برام تو شرکت تحول ایجاد کنید چی کار کنید ؟
این تقریبا موضوع مورد بررسی منه
احتمالا تو یه تایپیک بررسیش میکنم

aida.ti

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم!
اگه یه پروژه تحلیل سیستم رو با visio انجام بدی بعد میتونی برای اطمینان از صحتش از شبیه سازی استفاده کنی؟؟!!
چه نرم افزار شبیه سازی اینکارو میکنه؟!

sed ali

کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سوال داشتم!
اگه یه پروژه تحلیل سیستم رو با visio انجام بدی بعد میتونی برای اطمینان از صحتش از شبیه سازی استفاده کنی؟؟!!
چه نرم افزار شبیه سازی اینکارو میکنه؟!

اره
باید برای تحلیلش از شبیه سازی استفاده کنی
با visio فقط میشه رابطه علت معلولی رو نشون داد
نرم افزار های vensim , I think

aida.ti

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-offline.png واقعا ازتون ممنونم
فقط یه سوال برای کارکردن با این نرم افزارها از چی میتونم کمک بگیرم،ممنون میشم منبع معرفی کنید!؟
من یه پروژه دارم میخوام خیلی سریع با شبیه سازی تحلیلش کنم چون باید تحویل بدم!!

a.s.rezazad

عضو جدید
سلام دوستان...من با نرم افزار Enterprise architect کار میکنم...در قسمت simulation بع مشکل برخوردم...
کسی میتونه کمک کنه؟

a.s.rezazad

عضو جدید
خانم شما باید از نرم افزار Enterprise Architect استفاده کنید که انواع دیاگرام ها به زبان های متفاوت با قابلیت شبیه سازی را درنظر گرفته...اتفاقا من الان دارم باهاش کار میکنم...پ

a.s.rezazad

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-offline.png واقعا ازتون ممنونم
فقط یه سوال برای کارکردن با این نرم افزارها از چی میتونم کمک بگیرم،ممنون میشم منبع معرفی کنید!؟
من یه پروژه دارم میخوام خیلی سریع با شبیه سازی تحلیلش کنم چون باید تحویل بدم!!

خانم شما باید از نرم افزار Enterprise Architect استفاده کنید که انواع دیاگرام ها به زبان های متفاوت با قابلیت شبیه سازی را درنظر گرفته...اتفاقا من الان دارم باهاش کار میکنم...پ

rostami22

عضو جدید
با سلام
دوستان به این سایت مراجه کنید. راجب مهندسی صنایع و رشته مدیریت مطالب خیلی مفیدی درش هست. بدون نیاز به ثبت نام و رایگان
www.ariamodir.com

بالا