آیلتس رو از کجا شروع کنیم ؟(تجربه شخصی و آیلتس 7.5 اکادمیک)

romisa7007

عضو جدید
دوستان این تاپیک ایجاد کردم که خیلی هایی که مثل خود من سر در گمن و نمیدونن خوندن برای آزمون آیلتس رو چجوری شروع کنن ، و نمی دونم آمادگی آزمون آیلتس رو چجوری کسب کنن

یه کمکی کرده باشم

بچه ها شما با ممرایز میتونین دامنه لغتتون رو به طرز عجیبی افزایش بدین ، در کنارشم اکسین آیلتس رو نصب کنین ترکیب این دو با روزی 2-3 سات تمرین شما رو به سطح 7 اکادمیک میرسونه

موفق باشین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cyruskingsolomon

عضو جدید
سلام این شیوه ی نمره دهی آیلتس هست. شاید کمک کنه!

نمودار نمره دهی آزمون آیلتس​

کاربر حرفه‌ای یا Expert user​

آزمون دهنده به‌طور کامل عملکرد و احاطه‌ی زبان را دارد. استفاده‌ی او از انگلیسی مناسب، دقیق و روان است و فهم کامل را نشان می‌دهد.

کاربر خیلی خوب یا Very good user​

آزمون دهنده به‌طور کامل عملکرد و احاطه‌ی زبان را دارد البته با تعداد جزئی بی‌دقتی و کاربرد نابه‌جا. ممکن است که چند چیز را به‌اشتباه متوجه بشود در موقعیت‌های ناآشنا. او بحث‌های پیچیده و دارای جزئیات را به‌خوبی مدیریت می‌کند.

کاربر خوب یا Good user​

آزمون دهنده عملکرد خوبی در احاطه‌ی زبان انگلیسی دارد، اگرچه با بی‌دقتی‌های گاه و بی گاه، کاربردهای نامناسب و سوءبرداشت‌هایی در برخی موقعیت‌ها.

کاربر لایق یا Competent user​

آزمون دهنده در آزمون آیلتس عملکرد و احاطه‌ی مناسبی در زبان دارد، علی‌رغم برخی بی‌دقتی‌ها، کاربردهای نامناسب و سوءبرداشت‌ها، او می‌تواند به‌طور میانه پیچیدگی زبان را بفهمد، به‌ویژه در شرایط آشنا.

کاربر ساده یا Modest user​

آزمون دهنده در آزمون آیلتس عملکرد نسبی در احاطه داشتن به زبان دارد و در اغلب شرایط از عهده‌ی مفهوم کلی برمی‌آید. اگرچه احتمالاً اشتباهات متعددی را مرتکب می‌شود. او باید درزمینهٔ خودش بتواند ارتباطات پایه را مدیریت کند.

کاربر محدود یا Limited user​

صلاحیت پایه آزمون دهنده محدود به موقعیت‌های آشناست. او مکرراً در فهم و اصطلاحات مشکلاتی را از خود نشان می‌دهد. او قادر نیست که ساختارهای پیچیده زبان را به کار ببرد.

کاربر بسیار محدود یا Extremely limited user​

آزمون دهنده در امتحان آیلتس فقط معانی عمومی در شرایط آشنا را درک می‌کند. آن‌ها به‌صورت مکرر در ارتباط مختل می‌شوند.

کاربر متناوب یا Intermittent user​

آزمون دهنده در آزمون آیلتس سختی بسیار زیادی در فهمیدن انگلیسی گفتاری و نوشتاری دارد.

کاربر صفر یا Non-user​

آزمون دهنده در آزمون آیلتس به‌جز چند کلمه‌ی مجزا توانایی در استفاده از زبان ندارد.

کاربر بدون تلاش یا Did not attempt the test​

آزمون دهنده به سؤالات آزمون آیلتس پاسخ نداده است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من سال ۸۹ تافل گرفتم
چراشو نمیدونم😬😬
ولی تا الان ب کارم نیومده😊
باید دید هدفتون چیه و مدرکو واسه چی میخواید
من اونموقع هدفم مهاجرت بود
الانم ک دیگه واسه دکتری هم ب کار نمیاد
کار خوبی خدا بهت بده دیپلمم کافیه😁
خدا پارتیه خوبی نصیبت کنه باقیش ردیفه😄😄😄