آیا پسرها میتوانند با دختر بزرگتر از خود ازدواج کنند؟

delbaar

کاربر فعال
پسر بزرگتر باشه بهتره..یا هم سن باشن..من واسه خودم اینطوری ترجیح میدم..

بیا1

عضو جدید
بنظرم من اگه دختز بزرگتر باشه حتی یه سال هم از پسر بزرگتر باشه اصلا خوب نیست

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من مهم خوشبختی و تفاهم دو طرفه هیچ چیز بالاتر از رضایت دو طرف از هم دیگه نیست

اومدیم و دختره کوچیکتر بود ...وقتی تفاهم و ارامش تو زندگی نبود سن چه ارزشی داره ...هیچی

در حالتی که پسر و دختر همسن هستند از نظر عقلی زن به اندازه دو سال بزرگتر از مرده چه برسه به اینکه حالا کوچیکترم باشه!!!!(تازه اگه پسر دو سال از دختر بزرگتر باشه تقریبا همسن میشن)البته آقایون تعصبی عمل نکنن چون منظوری ندارم
من که به عنوان دختر قبول نمیکنم

این چه حرفیه!!!!!

hraha97

عضو جدید
شدن ک میشه!!!اصلا هرکاری ک ادم بخاد شدنیه!..هیچ چیز نشدنی ای نیست
ولی منکه حاضر نیستم به عنوان ی دختر با پسر کوچکتر از خودم ازدواج کنممممم...:cool:
بله همه چیز امکان پذیر هست اما بهترین حالت اینه که پسر بزرگتر باشه.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تونستن که میتونن .اما پیشنهاد میشه این کارو نکنن ، حداکثر یک یا دو سال بزرگتر شاید اشکال نداشته باشه .
اما این روزا توقع پسرا اونقدر بالاست و خودشون رو اونقدر بالا میبینن که خیلی چیزای مثبت به چشم شون نمیاد و شاید تنها چیزی که خیلی خیلی براشون اهمیت داره تیپ و قیافه است متاسفانه .بنابراین ممکنه سن هم بعدا مشکل بشه حداکثر یک یا دو سال وگرنه خاطر خود طرف برااقایون کمتر مهمه ...

موناکریمی

کاربر فعال
به نظرمن هم ازدواج بادختربزرگتر شاید استثنا داشته باشه که باهم به مشکل برنخورن ولی بطورکل خوب نیست...

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله میتونن.چرا نتونن.
ی سری کلیشه ها تو جامعه ما تعریف شده به غلط. روشون اصرار داریم به غلط. حاضر ب تفکر در موردشون نیستیم ب غلط(
:w25:)
باید سعی کنیم سطح دید و نگرشمونو باز کنیم. ممکنه خانمی نخاد با پسر کوچیکتر از خودش ازدواج کنه. یا پسری نخاد با خانم بزرگتر از خودش ازدواج کنه ک خیلیا اینجورن ولی حق اینو ندارن این کارو کلا منع کنن یا زشت و بد بدونن. کلا سعی کنیم تو زندگی و انتخابای بقیه دخالت نکنیم.قطعا ارامش بیشتری خواهیم داشت ب درست
(:w25:)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه همو بخان اره یعنی عاشق باشن ولی بخاطر تاثیر شرایط باشه نه

کومولوس

عضو جدید
Are. Chera Ke Na !???....1

البته من از دیدگاه آقایون گفتم. چون آقایان معمولا براشون زیاد مهم نیست اما خانم ها حساس تر هستن و دلشون میخواد فرد یا بزرگتر از خودشون باشه یا همسن/ یا اگر کوچکترهم باشه زیاد تفاوت خاصی نباشه.

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، به نظر من هم مشكلي نيست بستگي به ديدگاه دو طرف داره اگر فكرو عقايد به هم نزديك باشه مشكلي نيست ، همه چي عشق نيست بايد منطقي به اين قضيه نگاه كرد ، به نظرم اقايون بيشتر از خانمهايي خوششون مياد كه توي كارهاي مختلف ازشون مشورت بگيرن و اين حس درسوت ايجاد بشه كه تكيه گاهي براي خانم هستن، خانمي كه سنش بالاتره ممكنه خودشرو پخته تر ببينه و اينكارو نكنه ، از اين لحاظ مشكل ايجاد ميشه ، در مورد قيافه هم به خود خانم برميگرده كه به خودش برسه نه با ارايش! اصولي!