آیا سریال در حاشیه از همان اول قرار بود در 3 فاز تهیه وپخش بشه؟

حسین72

عضو جدید
سلام به همه دوستان
شاید این تاپیک یه مقدار دیر ایجاد شده ولی خوندنش خالی از لطف نیست
(این چیز رو که اینجا مینویسم نظر شخصی خودم واز هیج جا کپی نشده)
بعد از پایان 27 هفته ام قسمت سریال در حاشیه طبق مصاحبه ایی که با تهیه کننده این سریال شده، گفته شد که از همون اول هم قرار نبوده سریال درحاشیه در 90 قسمت به طور پیوسته تهیه وپخش بشه چرا که این کار بسیار سخت و مشکل هست.
نکته اول هیمنجاست.آیا برای مهران مدیری وکادرش که اکثرشون سابقه کارهای 90 قسمتی داشتن ساخت یه سریال 90 قسمتی دیگه سخته؟
نکته دوم اگر به اسامی بازیگران سریال که در ابتدای اون پخش میشه دقت کرده باشید نام دوبازیگر(نیما فلاح و سحر ولدبیگی)دیده میشه که قرار بود به عنوان پرستار وارد این فیلم بشن ولی هیچ وقت در این سریال دیده نشدند چرا؟
نکته سوم سکوت مهران مدیری.

شاید نکات فوق بتونه نسبتا دلیل قوی باشه بر این ادعا که این سریال اصلا قرار نبود در 3 فاز پخش بشه و فشار های بیرونی این سریال 90 قسمتی رو به 3 فاز تبدیل کرد.
اگر این قضیه صحیح باشه فقط باید تاسف خورد چون ملت ما فقط از اسم انتقادپذیری خوششون میاد و ازش استقبال میکنند و موقع عمل جا میزنند
نظر شما چیه؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم بی مزه و مزخرفی بود ....اه اه اه ..از مهران مدیری بعید بود انقده بی مزه باشه :razz:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملاً باهات موافقم واین دیگه چیزی نیست که بهش شک کرد. همه چیز بارزه !

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک جالبی است........عملا مهران مدیری دروغگو هم خوانده شد از سوی حامیانش!

حسین72

عضو جدید
سلام........مهران مدیری در قسمت آخر چه گفت؟

آیا شما مطمئنید این حرفها تحمیلی نبوده؟
چرا زمانی که خبرنگار رفت برای مصاحبه گفت روزه سکوت داره و نمیخوام بشکونمش؟
در ضمن منظور من اینه که از همون روز شروع کار قصد اجرا پروژه در 3 فاز بوده؟یا در وسط کار مجبور به این کارش کردن؟
در مورد فلاح و ولدبیگی چی؟ اون چرا بازی نکردند؟
در ضمن من حامی ایشون نبود نیستم و نخواهم بود.فقط به عنوان یه بیننده کارهاشون رو میبینم و نقدش میکنم.اگر کارش خوب باشه ازش لذت می برم و اگر نباشه هم انتقاد میکنم

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا شما مطمئنید این حرفها تحمیلی نبوده؟
چرا زمانی که خبرنگار رفت برای مصاحبه گفت روزه سکوت داره و نمیخوام بشکونمش؟
در ضمن منظور من اینه که از همون روز شروع کار قصد اجرا پروژه در 3 فاز بوده؟یا در وسط کار مجبور به این کارش کردن؟
در مورد فلاح و ولدبیگی چی؟ اون چرا بازی نکردند؟
در ضمن من حامی ایشون نبود نیستم و نخواهم بود.فقط به عنوان یه بیننده کارهاشون رو میبینم و نقدش میکنم.اگر کارش خوب باشه ازش لذت می برم و اگر نباشه هم انتقاد میکنم
فیلم اظهارات مهران مدیری.........

از ابتدا نیز قرار بود این سریال در سه فصل و هر فصل ۳۰ قسمت ساخته و پخش شود و پخش فصل اول هم اکنون تمام شد.

وی افزود:قرار است دو فصل ۳۰ قسمتی دیگر ساخته شود و بعد از هماهنگی با مدیران صدا و سیما و ساخت سی قسمت دوم پخش آن آغاز می‌شود اما زمام پخش فصل دوم هنوز مشخص نیست
[h=3]پیام مهران مدیری در مورد سریال در حاشیه + فیلم [/h]

آخرین ویرایش:

حسین72

عضو جدید
فیلم اظهارات مهران مدیری.........

از ابتدا نیز قرار بود این سریال در سه فصل و هر فصل ۳۰ قسمت ساخته و پخش شود و پخش فصل اول هم اکنون تمام شد.

وی افزود:قرار است دو فصل ۳۰ قسمتی دیگر ساخته شود و بعد از هماهنگی با مدیران صدا و سیما و ساخت سی قسمت دوم پخش آن آغاز می‌شود اما زمام پخش فصل دوم هنوز مشخص نیست
پیام مهران مدیری در مورد سریال در حاشیه + فیلم
دوست عزیزمن دلایلم گفت.در ضمن من و شما عقل داره بهتر از عقلمون هم استفاده کنیم.من طبق دلایلی که گفت معتقدم این فیلم قرار نبوده از اول در سه فاز اجرابشه.وبعد مدیری مجبور به این کار شد. در ضمن مطمئنا خبر دارید که این کار توقیف هم شده و همین اخیرا کار تهیه اش به پایان رسید(منظور اینه که مثلا شنبه تمام شده و پنج شنبه همان هفته قسمت اخرش پخش شده) یعنی بعد از اتمام کار مدیری مصاحبه کرده نه اول کار.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزمن دلایلم گفت.در ضمن من و شما عقل داره بهتر از عقلمون هم استفاده کنیم.من طبق دلایلی که گفت معتقدم این فیلم قرار نبوده از اول در سه فاز اجرابشه.وبعد مدیری مجبور به این کار شد. در ضمن مطمئنا خبر دارید که این کار توقیف هم شده و همین اخیرا کار تهیه اش به پایان رسید(منظور اینه که مثلا شنبه تمام شده و پنج شنبه همان هفته قسمت اخرش پخش شده) یعنی بعد از اتمام کار مدیری مصاحبه کرده نه اول کار.

عزیزم من بنده اصلا کاری به اظهارات شما و عقلانی و غیر عقلانیش ندارم......شما میگید مهران مدیری به واسطه فشار آمده در تلویزیون و به مردم دروغ گفته که از اول قرار بوده در سه فصل باشه؟.....جواب شما یا آره است یا خیر......اگر خیر است پس این مطلب شما چیه!......اگر بله است....شما وقتی مهران مدیری رو دروغگو میدونی چطور میشه به حرفها و نقدهاش ذره ای دیگر اعتماد کرد؟.........مگر آدم دروغگو حرف حق هم میتونه بزنه آن هم با نیت خوب!

حسین72

عضو جدید
عزیزم من بنده اصلا کاری به اظهارات شما و عقلانی و غیر عقلانیش ندارم......شما میگید مهران مدیری به واسطه فشار آمده در تلویزیون و به مردم دروغ گفته که از اول قرار بوده در سه فصل باشه؟.....جواب شما یا آره است یا خیر......اگر خیر است پس این مطلب شما چیه!......اگر بله است....شما وقتی مهران مدیری رو دروغگو میدونی چطور میشه به حرفها و نقدهاش ذره ای دیگر اعتماد کرد؟.........مگر آدم دروغگو حرف حق هم میتونه بزنه آن هم با نیت خوب!

جواب شما در گرو جواب به این سواله
شما به این سوال من فقط جواب بدید.خانم ولدبیگی و آقا فلاح که اسمشون اول فیلم اورده شده کی و در چه قسمتی از این سریال بازی کردند؟
در ضمن قسمت دوم صحبتتون در اصلا متوجه نشدم"مگر ادم دروغگو حرف حق هم میتونه بزنه آن هم با نیت خوب".اگر منظورتون به خوب یا بد بودن نیت مدیریه،باید بگم شما از کجا میدونید نیتش خوبه یا بده؟شاید از سر لج ولجبازی با پزشکان این فیلم رو درست کرده؟مگه شما از خوب بودن یا بد بودن نیت ایشون باخبرید؟پس تا نیتش ثابت نشه نمیشه در مورد حق بودن یا نبودش حرف زد.
درضمن در آمد ایشون در این راهست
و لطفا به صحبت های ایشون اول مجموعه قهوه تلخ هم نگاه کنید.چرا این سریال ادامه داده نشد؟مگه حق و ناس نبود.این همه مردم رفتن این سریال رو خریدن وبعدش بی سرو تنها و نصف کار ول شد چرا؟
مهران مدیری از نظر من با سریال شبهای برره به یک فرد قابل ستایش تبدیل شد.اما اگر بخواد از این محبوبیتش سو استفاده کنه مطمئنا عاقبت دیگری در انتظارشه

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر تو دوست عزیز...
اصلا از این نوع برخورد خوشم نمیاد به شخصه احساس میکنم مردم رو...فرض کردن.