آیا در وارد کردن اطلاعات در جدول های پایگاه داده اراکا از نظر تعداد کارکتر محدودیتی وجود دارد؟؟

sedaghat2

عضو جدید
آیا در وارد کردن اطلاعات در جدول های پایگاه داده اراکل از نظر تعداد کارکتر محدودیتی وجود دارد؟؟
من حین درست کردن جدول داده هارا از نوعvarchar2 ایجاد کرده و تعداد را هم روی 100 گذاشتم ولی الان
که می خاهم داده هارا از جدول واکشی کنم نمیاره وقتی یه جذول دیگه درست کردم و کارکترها را نهایتا با 10 کارکتر در جدول وارد کردم مشکلی نداره؟
لطفا راهنمایی کنید

اگه کسی لیستی از پیغامهای خطادر اراکل داره بذاره ممنون میشم.

amiri_49

عضو جدید
آیا در وارد کردن اطلاعات در جدول های پایگاه داده اراکل از نظر تعداد کارکتر محدودیتی وجود دارد؟؟
من حین درست کردن جدول داده هارا از نوعvarchar2 ایجاد کرده و تعداد را هم روی 100 گذاشتم ولی الان
که می خاهم داده هارا از جدول واکشی کنم نمیاره وقتی یه جذول دیگه درست کردم و کارکترها را نهایتا با 10 کارکتر در جدول وارد کردم مشکلی نداره؟
لطفا راهنمایی کنید

سلام
محدودیت ورود اطلاعات در تمامی بانکهای اطلاعاتی تابع تایپ ستون هست نه جدول
روی CD اوراکل تمامی مستندات مورد نیاز وجود داره حتی لیستی از تمام پیغامهای خطا
این کار رو از طریق جستجوی متن خطا در اینترنت هم میشه انجام داد.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا راهنمایی کنید

برای فیلدهایی که تعداد زیاد کاراکتر درخود ذخیره می کنند بهتر است از نوع داده clob استفاده کنید
...............

خطاهای اوراکل معمولا با پیغام ORA+ERROE NUM ظاهر میشن
تو سایت خود اوراکل می تونید لیست این خطاها رو ببینید
http://www.oracle.com/pls/db92/db92.error_search

بالا