آیا تمایل به مهاجرت به خارج از کشور را دارید ؟؟؟

آیا تمایل به مهاجرت به خارج از کشور را دارید ؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    172

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه میخوام بمونم... من انقدی شهرمو دوس دارو که حتی نمیخوام شهر دیگه ای برم چه برسه ی کشور دیگه:w42:

ile

عضو جدید
دخترای ژاپنی خیلی مودب و مظلومند ...ما دو تا عروس ژاپنی داریم ...یکیشون بعد از چند سال زندگی از فامیلمون جدا شد (حق داشت ...خیلی مرد بسازی نبود )
و اون یکی هم زن خیلی مهربونی است ... و بچه هاش رو با فرهنگ ژاپنی و ایرانی بزرگ کرده و ندیدم هیچ وقت اخم روی صورتش باشه ...
مردای ژاپنی هم گمونم خیلی مهربون و خوش اخلاقند ...تونستی پیدا کنی یکی رو هم بفرس این ور :biggrin:
من اگر تونستم یک زن ژاپنی پیدا کنم، حتما برادرش یا از اقوامش برای تو یک پسر پیدا میکنم :biggrin: درست میگی چهرشون بامزست، همیشه میخندن

moh72

عضو جدید
من اگر تونستم یک زن ژاپنی پیدا کنم، حتما برادرش یا از اقوامش برای تو یک پسر پیدا میکنم :biggrin: درست میگی چهرشون بامزست، همیشه میخندن
اینام دارن همسریابی میکنن واسه خودشون:biggrin::D

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست دارم. واسه یه مدت هم که شده برم. من اگه دست خودم بود یک ثانیه هم نمی موندم الانم که موندم فقط به خاطر پدر و مادرم موندم :(

Moonlight3311

عضو جدید
من حاضرم هرچی دارم بدم فقط برم از این مملکت . هر روز به این مسعله فکر میکنم :( انقد اینجا بهم سخت میگذره اصلا حس وطن دوستی ندارم .

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم امیدوارم هرچی زود تر کارام درست بشه برم

اینجا موندن هیچ امیدی نیست

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مهاجرت؟؟ یعنی بری دیه بر نگردی؟:razz:
نه دلم برا بد بختیا و فلاکتای اینجا تنگ میشه.....:smile:
البته دوس دارم برم خارج بعدش دوباره بیام داخل:D و به بشریت خدمت های ارزنده و درخور توجه نموده، و دستاوردهای بی بدیلم را در طبق اخلاص تقدیم وطنم نمایم.:D
"سرود ملی لطفا"

electro-esmoke

عضو جدید
خیلی زیاد

united states

دعا می کنم ترامپ رئیس جمهور نشه. با این که میدونم میشه
کسی راه حل عملی سراغ داره با سرمایه کم؟؟

شنیدم مشاور مهاجرت هم داره انجمن؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی زیاد

united states

دعا می کنم ترامپ رئیس جمهور نشه. با این که میدونم میشه
کسی راه حل عملی سراغ داره با سرمایه کم؟؟

شنیدم مشاور مهاجرت هم داره انجمن؟
ترامپ رییس جمهوره خیالت راحت
تو دوره چار یا هشت سالش به فیلیپین و سنگاپور بتونیم مهاجرت کنیم شانس اوردیم

بالا