آیا اشتغال و اقتصاد برای ازدواج انقدر که میگن مهمه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا هرکسی بر اساس شرایط خودش حرف میزنه
مثلا یک نفر ممکنه سنش 25 سال باشه بعد بگه بهترین سن ازدواج فقط تا 27سالگی خوبه بالاتر از اون درست نیست!

به قول سپهر نمیشه "مطلق"ـی در موردش حرف زد، هرکسی شرایطی داره و یه حداقل هایی باید رعایت بشه

میگم نمیشه یه حرکت مثبتی به جز انتظار از خانم ها ، انتظار داشت؟! این سوال بود واسم.
چون الآن هرچی میخوندم فقط در پی اینه که چطور یه مرد بره شرایطش رو خوب کنه، و اگر خیلی خانم خوبی بود بتونه یکم صبر کنه همین.

برخی از خصلت های خارجی ها هم خوبه تو این قضیه، برخی مواقع زندگی اگر 2نفر رو داشته باشه که واسش زحمت بکشن (مالی+عاطفی،هر دو به اندازه ای که میتونن) خیلی سرعت پیشرفت بیشتر میشه تا اینکه بار هر کدوم رو دوش یک نفر و تنها یکنفر باشه.

نمیدونم منظورو رسوندم یا خیر :D

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه مطلق حرف زد ولی کلی میشه حرف زد(که غیر از استثنائات کلیه ی جامعه رو در بر بگیره)
مثلا" چه حرکت مثبتی؟؟؟
خیلی سوال میپرسی ها جناب خان! :D

ببین یه چیزی تو فرهنگ برخی از خارجی ها هست مثلا خرج ها تقسیم بشه،متاسفانه یه فرهنگ زشتی تو ایران هست که مرد ایرانی اگر نتونه خرج کنه اینگار مرد نیست،واسه همین برخی ها رو میبینم حتی تو فامیل نمیزارن خانمشون کار کنه چون زشته واسشون (وضعشون هم خوب نیست).
از یه طرف شما خیلی میبینی که یه مرد تو محل کار یک خانم رو خیلی میخواد ولی بخاطر واریزیِ بیشتر خانم ، اون مرد میترسه حتی واسه ابراز علاقه قدم برداره!!
این یه فرهنگ اشتباست.بخصوص الآن.و متاسفانه خیلی دختر ها هم هستن که تو این جوّ قرار دارن،از خونه بابا میخوان برن خونه شوهر،بزرگترین دغدغه اشون،نقل و انتقال هست :D

من چند نفر دختر رو،شاید 5نفر به اسم ، تو فامیل و آشنا میشناسم که وضع مالیشون خوبه،خودشون آقای خودشونن،دوست دارن ازدواج کنن شرایطشون هم خوبه ولی بطرز عجیبی مردها بخاطر اختلافات مالی ، پا پیش نمیزارن.
شما تو پزشک ها،خانم مهندس ها اینجور شرایط رو زیاد میبینید.

یکی از مشکلات،فرهنگه که این بالا گفتم.
اینکه خانم ها چیکار کنن ؟! نمی دونم من چیزی به ذهنم نمیرسه، همینجوری یه چیزی گفتم یکم از تقصیر ها از گردن ما مرد ها خارج بشه :D :D :D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ولی فرهنگ فرهنگه.اشتباه و درست معنی نداره !!
اصلا" به نظرت فرهنگ اشتباه و درست داریم؟؟
اینجا که اکثرا" مسلمان هستند پس نتیجه میگیریم طبق فرهنگ اسلامی و ایرانی مرد وظیفه داره نفقه بده و زن میتونه درامدش رو برای خودش نگه داره و ....
آخرش خانم ها چیکار میتونن بکنن؟؟!!

:Dمیدونی تصمیم گیری واسه اینکه تو مهمونی چی بپوشی چقدر کار سخت و جانفرساییه؟؟

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی مباحث دینی اومده ک اسلام ی دینه بروزیه و برای هر زمانی پاسخگوست .چ 1400 سال قبل چ 2015 فعلی و چندین سال دیگر

حالا ب نظر شما ، با توجه به بروز بودن دین اسلام ، و عمل کردن ب آن آیا بازهم میتوان تامین مخارج زندگی فعلی رو در جامعه داشت ( خاهشن واقع بینانه جواب بدین .)
ولی فرهنگ فرهنگه.اشتباه و درست معنی نداره !!
اصلا" به نظرت فرهنگ اشتباه و درست داریم؟؟
اینجا که اکثرا" مسلمان هستند پس نتیجه میگیریم طبق فرهنگ اسلامی و ایرانی مرد وظیفه داره نفقه بده و زن میتونه درامدش رو برای خودش نگه داره و ....
آخرش خانم ها چیکار میتونن بکنن؟؟!!

ali.metal.eng

عضو جدید
خیلی بدیهی و ساده هست جواب این تاپیک

مشخصه که داشتن شغل و اشتغال برای ازدواج لازمه و هرچقدر پول بشیتر بشه سطح رفاه میره بالا و زندگی بهتر میشه

ولی اینکه همه چیزو پول بدونیم غلطه... پول خیلی مشکلاتو حل میکنه ولی نمیتونه دیگه 100 درصد ضامن یه زندگی با عشق باشه

پس داشتن پول شرط لازمه ولی کافی نیست

عاشق ریاضیاتم که تو مسائل روانشناسی همواره یاور من بوده

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی بدیهی و ساده هست جواب این تاپیک

مشخصه که داشتن شغل و اشتغال برای ازدواج لازمه و هرچقدر پول بشیتر بشه سطح رفاه میره بالا و زندگی بهتر میشه

ولی اینکه همه چیزو پول بدونیم غلطه... پول خیلی مشکلاتو حل میکنه ولی نمیتونه دیگه 100 درصد ضامن یه زندگی با عشق باشه

پس داشتن پول شرط لازمه ولی کافی نیست

عاشق ریاضیاتم که تو مسائل روانشناسی همواره یاور من بوده

بیا اقای تقویان. اینم جوابی که میخواستم بگم! فقط حال نداشتم.
ببین مهندس زد به هدف:)
عالههههه علی اقا همینه جواب;)
دنبال یک خیر بودم اینو همینجوری بگه.خخخ

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما گفتین :

برداشتی ک میشه از این جمله کرد اینه ک :
مرد سرکار بره ، نفقه بده به زن و ....
اما حالا سوالی ک برای من پیش اومده اینه ک ایا در شرایط فعلی باز هم ممکنه ک مرد ب تنهایی تامین مخارج رو عهده دار شه ؟
متوجه نشدم سوالت چیه؟؟

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا اقای تقویان. اینم جوابی که میخواستم بگم! فقط حال نداشتم.
ببین مهندس زد به هدف:)
عالههههه علی اقا همینه جواب;)
دنبال یک خیر بودم اینو همینجوری بگه.خخخ
واقعا فکر می کنی مثلا من به عنوان یه پسر اگر پول داشته باشم (زیاد) میرم ازدواج می کنم؟
بجاش می تونم برم ایران گردی،میرم کل کشور های خوشکل موشکل رو میبینم، میرم یه مرسدس بنز کلاس C میخرم،میرم یه ویلای لوکس میگیرم تو شمال و یه دوبلکس تو شیراز (یه فلافلی هم تو آبادان:D )،میرم کار میکنم عشق می کنم!

واقعا فکر میکنی خیلی از جوون ها (پسر ها) "نیاز" به ازدواج دارند؟ یا اگر پول داشته باشن چک باکس بعدیشون زن گرفتن هست؟!

حالا من چون خیلی پسر خوبی ام شاید به ازدواج فکر کنم مثل اندکی از بچه های خوب اینجا :D ولی خداوکیلی اولویت اصلی تقریبا هیچ پسری "ازدواج" نیست.نمیدونم شاید هم اشتباه می کنم.
اولویت آرامشه ، آرامش هم در لذت و حال خوش و عشق ـه زندگیه!
بزار جدی بشم »
ولی اولویت اصلی بیشتر دختر ها ازدواج هست،چون خداوکیلی تو جامعه ایران یه دختر تا ازدواج نکنه علاوه بر اینکه حتی تو هتل نمیتونه بره،خارج نمیتونه بره و آزادی مدنی کمتری داره،عرف و فشار خانواده ها هم باعث میشه ازدواج کنن و یه راحتی بکشن.
چون یه دختر حتی اگر پولدار هم باشه و کار کنه واسه خودش متاسفانه نمیتونه بره تنهایی واسه خودش زندگی کنه! عرف و فشار خانواده ها نمیزارن،اصلا هزار حرف میزنن،حتی یه پسر هم بخواد تنها زندگی کنه پشت سرش هزار حرف میزنن "نیگا پسره تو خونه ی خالی داره زندگی میکنه وای وای وای!!"
جدا از این مسئله که به هیچکس ربط نداره ولی متاسفانه فرهنگ اشتباه و فشار عرف (به دید من مسخره) باعث میشن اولویت اصلی هر دختری بشه ازدواج.

یادش بخیر من یه بار خواستم برم دنبال خونه بگردم رفتیم خونه بگیریم طرف بهم گفت : متاهلی یا مجرد،گفتیم مجرد،گفت خداوکیلی دانشجویی یا خونه رو واسه چیزای دیگه میخوای؟! (ابرو مینداخت یعنی میخوای دختر و فلان و این صحبتا؟!)
خواستم به فحش بکشمش،اصلا هرکاری هم آدم بخواد کنه !! چیزی به اسم Privacy در ایران نداریم :D

نمیدونم چرا یهو بحث پیچید به این سمت :D تقصیر جناب خان بود الکی سوال میپرسید :D :D

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا فکر می کنی مثلا من به عنوان یه پسر اگر پول داشته باشم (زیاد) میرم ازدواج می کنم؟
بجاش می تونم برم ایران گردی،میرم کل کشور های خوشکل موشکل رو میبینم، میرم یه مرسدس بنز کلاس C میخرم،میرم یه ویلای لوکس میگیرم تو شمال و یه دوبلکس تو شیراز (یه فلافلی هم تو آبادان:D )،میرم کار میکنم عشق می کنم!

واقعا فکر میکنی خیلی از جوون ها (پسر ها) "نیاز" به ازدواج دارند؟ یا اگر پول داشته باشن چک باکس بعدیشون زن گرفتن هست؟!

حالا من چون خیلی پسر خوبی ام شاید به ازدواج فکر کنم مثل اندکی از بچه های خوب اینجا :D ولی خداوکیلی اولویت اصلی تقریبا هیچ پسری "ازدواج" نیست.نمیدونم شاید هم اشتباه می کنم.
اولویت آرامشه ، آرامش هم در لذت و حال خوش و عشق ـه زندگیه!
بزار جدی بشم »
ولی اولویت اصلی بیشتر دختر ها ازدواج هست،چون خداوکیلی تو جامعه ایران یه دختر تا ازدواج نکنه علاوه بر اینکه حتی تو هتل نمیتونه بره،خارج نمیتونه بره و آزادی مدنی کمتری داره،عرف و فشار خانواده ها هم باعث میشه ازدواج کنن و یه راحتی بکشن.
چون یه دختر حتی اگر پولدار هم باشه و کار کنه واسه خودش متاسفانه نمیتونه بره تنهایی واسه خودش زندگی کنه! عرف و فشار خانواده ها نمیزارن،اصلا هزار حرف میزنن،حتی یه پسر هم بخواد تنها زندگی کنه پشت سرش هزار حرف میزنن "نیگا پسره تو خونه ی خالی داره زندگی میکنه وای وای وای!!"
جدا از این مسئله که به هیچکس ربط نداره ولی متاسفانه فرهنگ اشتباه و فشار عرف (به دید من مسخره) باعث میشن اولویت اصلی هر دختری بشه ازدواج.

یادش بخیر من یه بار خواستم برم دنبال خونه بگردم رفتیم خونه بگیریم طرف بهم گفت : متاهلی یا مجرد،گفتیم مجرد،گفت خداوکیلی دانشجویی یا خونه رو واسه چیزای دیگه میخوای؟! (ابرو مینداخت یعنی میخوای دختر و فلان و این صحبتا؟!)
خواستم به فحش بکشمش،اصلا هرکاری هم آدم بخواد کنه !! چیزی به اسم Privacy در ایران نداریم :D

نمیدونم چرا یهو بحث پیچید به این سمت :D تقصیر جناب خان بود الکی سوال میپرسید :D :D

نه فک نمیکنم اولویت هر پسری ازدواج باشه.
ولی ارامش هر ادمی توی ازدواجه!
شما نمیتونی اینو رد کنی!
هر گشت و گذاریم که باشه اخرش از فرمول پروردگار نمیتونی فاصله بگیری! یک جایی میبینی لازمه یکی کنارت باشه!
با گوشی انلاینم واگرنه بیشتر توضیح میدادم! لطفا سعی نکن به زور بگی اینطور نیست!خو دخترا معمولا چون مخشون بیشتر کار میکنه اولویت میدن به ازدواج خخخخخ
جمله اخر چسبید خخخخ

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
شما نمیتونی اینو رد کنی!
هر گشت و گذاریم که باشه اخرش از فرمول پروردگار نمیتونی فاصله بگیری! یک جایی میبینی لازمه یکی کنارت باشه!
با گوشی انلاینم واگرنه بیشتر توضیح میدادم! لطفا سعی نکن به زور بگی اینطور نیست!خو دخترا معمولا چون مخشون بیشتر کار میکنه اولویت میدن به ازدواج خخخخخ
جمله اخر چسبید خخخخ

سلام .
اولویت همه دخترا ازدواج نیست
چون ازدواج 100% خوشبختی نمیاره...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
شما نمیتونی اینو رد کنی!
جمله اخر چسبید خخخخ
پس چرا من آرامش رو توی ازدواج نمیبینم !؟؟!؟! :|

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
اولویت همه دخترا ازدواج نیست
چون ازدواج 100% خوشبختی نمیاره...

بله! حرفم عمومیه! صحبت اکثریته! تعدادی ام ممکنه اینطور نباشه! ضمن اینکه مهندس گفتن دخترا اکثرا منم به شوخی گفتم و (خخخخ) گذاشتم:redface:

bitajan

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
با سلام و احترام

من نگفتم خواستگار ندارین، همین خودش یه نمونه تو جو بودنه! ربط این حرفتون رو متوجه نشدم!

ما هم اعتقاد داریم ولی نمیشه.

یاحق

عرض ادب برادر

شرمنده من جواب چند تا از پیام هارو دادم( کلی در یک پیام) ،حق با شماست باید جوابهارو جدا میکردم تا مشخص میشد

شرمنده......

bitajan

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
جواب کلی به تاپیک

جواب کلی به تاپیک

به نظرم دخترانی که مثل شما فک میکنن یا رویایی هستن و یا این که بعد نظرشون تو زندگی عوض میشه چون سختیای زندگی رو میفهمن.

داشتن کار خوب با درآمد مناسب حتما لازمه مگر این که خانواده دختر خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و خدایی و دینی و با انصاف باشن. که کمه

خط اول رو در پیام قبلی عرض کردم که شامل من نمیشه

ولی خط دوم رو کاملا با شما موافقم........

باور دارم با اینکه انقدر کوچیک هستم که خیلی از مشکلات رو نتونم حل کنم یا خانوادم نتونن از لحاظ مالی یا .... تامینم بکنن اما شک ندارم :

خدایی که ما رو آفریده بزرگیش از تمام دست های این دنیا بیشتره،حالا چه اقتصادی باشه چه غیره...

لپ مطلب :

-توقع ها بیاد پایین

-اگر شرایط مالی در حد تشکیل یک زندگی ساده بود تردید نکنید(حتی اگر میدونید که از طرف خانواده پشتیبانی میشید یا خودتون توانش رو دارید که با تلاش بهش برسید)

-اگر شرایط نیست و فکر میکنید کسی برای شما مناسبه : صبر و انتظار عاقلانه با مشارکت خانواده

-حتما حتما با چشم باز و شناخت ازدواج کنید تا بتونید یک عمر با آرامش زندگی کنید

-از زندگی در حال لذت ببرید و قدرت خدارو دست کم نگیریم

---- با آرزوی خوشبختی برای همه ---

آقای منزه:

------> البته اینم بگم که باور ها در ازدواج باید یکی(یا خیلی نزدیک به هم) باشه ......... """ این هم از طریق شناخت درست به دست می آید"""" <-------

------> طرفتون رو بشناسید و برید جلو تا وسط راه زندگی "غافلگیر نشید <-------

من چون مسافرم نمیتونم دیگه جواب گو باشم ولی از همه دوستان نهایت تشکر رو برای نظرات و حضورشون دارم

التماس دعا

یا علی:gol:

آخرین ویرایش:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولویت ها تو زندگی رو شرایط و وضع مالی تعیین میکنه
من به شخصه نظرم به نظر موسن نزدیک تره :D -همه دنبال آرامش اند -یکی اونو تو ی دختر میبینه یا این توهم رو داره یکی تو ی چیز دیگه -یکی تو درگیر نشدن تو یه رابطه بلند مدت -یکی خودش رو فدای خونواده کردن-

در مورد دوستمون ک میگه

شما نمیتونی اینو رد کنی!
هر گشت و گذاریم که باشه اخرش از فرمول پروردگار نمیتونی فاصله بگیری! یک جایی میبینی لازمه یکی کنارت باشه

هزاران مثال و آدم هست ک میتونه اینو رد کنه این 1
دومن -خود خدایی ک بعضی ها فقط فکر میکنن مال خودشونه هم توصیه کرده ب ازدواج و گفته نصف دینت فلان میشه -خیلی از همون بزرگانه دینه اسلام مجرد بودن یعنی اونا از فرمول پروردگار سرپیچی کردن -یعنی خدا نمیتونست یه همدم واسشون اوکی کنه حتی گیریم ک بعضی هاشون زیر 40 سال عمر کردن خب یعنی 20 سال نمیشد یکی کنارشون باشه به قول شوما ؟

در مورد جملت آخرت دقیقا مخشون به بهترین نحو کار میکنه : خو معلومه دیگه کدوم دختری نقد ول میکنه نسیه رو میچسبه ؟ وقتی یکی بیاد خرجتو بده قربون صدقتو بره و تو هم هر وقت حالشو داشتی باهاش خوب باشی بهتره یا اینکه خودت بری سره کار از 7 صب تا 6 شب و وقتی میرسی خونه مثل جنازه بیفتی

هر وقت به نفعتون باشه سریع تغییر موضع میدید -بهتون بگن بری سره کار میگید نفقه فلان بسار و میشید مسلمون -خودتون اگه بخواید برید و نزارند دفاع از حقوق زنان و حق زن و تساوی حقوق رو علم میکنید و میشید اوپن مایند و امروزی

کلا هرکس اونجور ک میتونه و میزارن ( ک باهاش موافق نیستم اگه نزاشتن راه واسه دور زدن همه چی هم اسلامیش هم ایرانیش هم ... همیشه بوده و هست و ما ایرانیا ثابت کردیم ک تو این زمینه تو دنیا تکیم ) از زندگیش لذت ببره -و به این دلیل ک چون همه رفتن زن گرفتن خو منم باید بگیرم یا چون زن ندارم منو تحویل نمیگیرن و فکر میکنن هنوز بچم و مرررررررررررررررد نشدم ( ک این تو شهرهای کوچیک و روستاها خیلی شایعه ) و ووووو

کلا تو مغر همه اینو فرو کردن ک تا ازدواج نکنی خوشبخت نمیشی و به آرامش نمیرسی

طرف مجرده همش حسرت متاهل ها رو میخوره زن ک میگیره هی میگه خوش به حال مجردا

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه شعار نیست اینکه دو نفر حرف هم رو بفهمن شعار نیست..خواسته هاشون مثه هم باشه..اینا شعار نیست
هیچ تضمینی نیست ..:)همیشه گفتن ازدواج هندونه در بسته اس.حتی اگه یه نفر رو خیلی هم بشناسی باز فرق میکنه با زیر یه سقف زندگی کردن.واسه همینم قبل انتخاب باید دقت کرد.
ولی اینکه هی آدم با خودش بگه چه تضمینی هست و بترسه از شروع هرکاری اینطوری نمیشه...خیلی بدبینانه نباید نگاه کرد

آهان پس زندگی و عمر آدم الکی با فرض اینکه می تونیم با هم بسازیم زندگی رو شروع کنیم اگه هم نشد طلاق بعله عالیه اصلا

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لپ مطلب :

-توقع ها بیاد پایین مثلا تا چقدر ؟

-اگر شرایط مالی در حد تشکیل یک زندگی ساده بود تردید نکنید(حتی اگر میدونید که از طرف خانواده پشتیبانی میشید یا خودتون توانش رو دارید که با تلاش بهش برسید) تا زندگی ساده رو چی تعریق کنی

-اگر شرایط نیست و فکر میکنید کسی برای شما مناسبه : صبر و انتظار عاقلانه با مشارکت خانواده که نتیجه ها مشخصه

-حتما حتما با چشم باز و شناخت ازدواج کنید تا بتونید یک عمر با آرامش زندگی کنید خوب اینم خودش میشه مسله بفرمایید اون شناخت قبل از ازدواج رو چطوز می خوای بدست بیاری؟

-از زندگی در حال لذت ببرید و قدرت خدارو دست کم نگیریم وقتی زندگی الان یعنی مجردی آرامش داری و راحتی چرا بیای واسه خودت شر دزست کنی

---- با آرزوی خوشبختی برای همه ---

آقای منزه:

------> البته اینم بگم که باور ها در ازدواج باید یکی(یا خیلی نزدیک به هم) باشه ......... """ این هم از طریق شناخت درست به دست می آید"""" <------- بالا هم گفتم خود اون بدست آوردن شناخت مسئله داره

------> طرفتون رو بشناسید و برید جلو تا وسط راه زندگی "غافلگیر نشید <-------

من چون مسافرم نمیتونم دیگه جواب گو باشم ولی از همه دوستان نهایت تشکر رو برای نظرات و حضورشون دارم خوش بگذره

التماس دعا

یا علی:gol:

باز هم میگم تا کار درست و حسابی درآمد بالای 2 ملیون نداشته باشی با فرض اینکه خونه داری یا بهت می دن نباید ازدواج کرد

سن پایین چه دختر چه پسر اشتباهه

حالا هی شماها بگید تفاهم هی بگید خدا بزرگه هی بگید خانواده

چشماتونو باز کنید یک سر برید دادگاه خانواده تا بفهمید چه خبره

اون عزیزی هم که گفت از هر 4.4 تا ازدواح 1 طلاقه عزیز کدوم آمار..................... ( باز سیاسی میشه بیخیال)

برید چند تا محضر ازدواج و طلاق آمار ازدواج و طلاقشونو در یک بازه 6 ماه نگاه کنید

از رویا بیاید بیرون

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما گفتین :

برداشتی ک میشه از این جمله کرد اینه ک :
مرد سرکار بره ، نفقه بده به زن و ....
اما حالا سوالی ک برای من پیش اومده اینه ک ایا در شرایط فعلی باز هم ممکنه ک مرد ب تنهایی تامین مخارج رو عهده دار شه ؟

آخ گفتی اینم تازه یک مشکل دیگست

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولویت ها تو زندگی رو شرایط و وضع مالی تعیین میکنه
من به شخصه نظرم به نظر موسن نزدیک تره :D -همه دنبال آرامش اند -یکی اونو تو ی دختر میبینه یا این توهم رو داره یکی تو ی چیز دیگه -یکی تو درگیر نشدن تو یه رابطه بلند مدت -یکی خودش رو فدای خونواده کردن-

در مورد دوستمون ک میگه

شما نمیتونی اینو رد کنی!
هر گشت و گذاریم که باشه اخرش از فرمول پروردگار نمیتونی فاصله بگیری! یک جایی میبینی لازمه یکی کنارت باشه

هزاران مثال و آدم هست ک میتونه اینو رد کنه این 1
دومن -خود خدایی ک بعضی ها فقط فکر میکنن مال خودشونه هم توصیه کرده ب ازدواج و گفته نصف دینت فلان میشه -خیلی از همون بزرگانه دینه اسلام مجرد بودن یعنی اونا از فرمول پروردگار سرپیچی کردن -یعنی خدا نمیتونست یه همدم واسشون اوکی کنه حتی گیریم ک بعضی هاشون زیر 40 سال عمر کردن خب یعنی 20 سال نمیشد یکی کنارشون باشه به قول شوما ؟

در مورد جملت آخرت دقیقا مخشون به بهترین نحو کار میکنه : خو معلومه دیگه کدوم دختری نقد ول میکنه نسیه رو میچسبه ؟ وقتی یکی بیاد خرجتو بده قربون صدقتو بره و تو هم هر وقت حالشو داشتی باهاش خوب باشی بهتره یا اینکه خودت بری سره کار از 7 صب تا 6 شب و وقتی میرسی خونه مثل جنازه بیفتی

هر وقت به نفعتون باشه سریع تغییر موضع میدید -بهتون بگن بری سره کار میگید نفقه فلان بسار و میشید مسلمون -خودتون اگه بخواید برید و نزارند دفاع از حقوق زنان و حق زن و تساوی حقوق رو علم میکنید و میشید اوپن مایند و امروزی

کلا هرکس اونجور ک میتونه و میزارن ( ک باهاش موافق نیستم اگه نزاشتن راه واسه دور زدن همه چی هم اسلامیش هم ایرانیش هم ... همیشه بوده و هست و ما ایرانیا ثابت کردیم ک تو این زمینه تو دنیا تکیم ) از زندگیش لذت ببره -و به این دلیل ک چون همه رفتن زن گرفتن خو منم باید بگیرم یا چون زن ندارم منو تحویل نمیگیرن و فکر میکنن هنوز بچم و مرررررررررررررررد نشدم ( ک این تو شهرهای کوچیک و روستاها خیلی شایعه ) و ووووو

کلا تو مغر همه اینو فرو کردن ک تا ازدواج نکنی خوشبخت نمیشی و به آرامش نمیرسی

طرف مجرده همش حسرت متاهل ها رو میخوره زن ک میگیره هی میگه خوش به حال مجردا

نه منظورم از مخ کار کردن اون نبود!بد برداشت نکن!خیلی از خانم ها شاغلن!
چون مجبوریم به نظرتون احترام بذاریم باشه!:biggrin:من ادم حق گویی ام هرچی گفتم مطمعن باش درسته خخخخ
ولی خدا انسانها رو با اختیار افریده!ازادند!ولی بهترین شیوه همونیه که گفتم!
این چ حرفیه پسر!درسته بعضیا بد رفتار میکنن -بچگانه رفتار میکنند ولی درست نیست همه هم اینجوری نیستن!چی بگم!که هرچی بگم با مقاومت روبه رو میشم!

آخرین ویرایش:

Asghar_

عضو جدید

همونجا گفته بودم مثلا داشتن یه شغل..چ میدونم یکم پس انداز یا حمایت پدر و مادرشون هم دختر هم پسر

سن بین 25تا28و29خوبه

نه شعار نیست اینکه دو نفر حرف هم رو بفهمن شعار نیست..خواسته هاشون مثه هم باشه..اینا شعار نیست
هیچ تضمینی نیست ..:)همیشه گفتن ازدواج هندونه در بسته اس.حتی اگه یه نفر رو خیلی هم بشناسی باز فرق میکنه با زیر یه سقف زندگی کردن.واسه همینم قبل انتخاب باید دقت کرد.
ولی اینکه هی آدم با خودش بگه چه تضمینی هست و بترسه از شروع هرکاری اینطوری نمیشه...خیلی بدبینانه نباید نگاه کرد

سلام

الان مثلا شما شرایط مثل زیر رو قبول میکنین:

1. دانشجوی فوق لیسان مهندسی مکانیکم...دارم رو پایان نامم کار میکنم.
2. 25.5 سالم هست...تو بازه ای که گفتین قرار دارم!
3. بیکار...البته کارگری و کافی نت و تایپ و ترجمه و.... خصوصا کارای علمی زیاد کردم!
4. بابای بی پول دارم...خیلی بی پول...یعنی صفر صفرم ..خودم باید رو پای خودم باشم.
5.سربازی هم دارم. شاید امریه گرفتم!

دیگه شرایطم همینه...سوالی بود در خدمتم!

حالا شما بفرمایید بگین!

delbaar

کاربر فعال
فقط حرفه پای عمل................

حالا شما که نمیخوای تو دنیای مجازی عمل کسی رو ببینی اینجا همه حرف میزنن
شما هم حرف میزنی
من حرفایی که میزنم رو قبول داشتم و گفتم.. بنظرم درست بودن و گرنه الکی که آدم نمیاد وقتشو بزاره تایپ کنه!

آخرین ویرایش:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترای این دوره زمونه ماددددی ان به غایت
عشق وقتی براشون معنی پیدا میکنه که فاکتور اقتصاد اکی باشه

delbaar

کاربر فعال
سلام

الان مثلا شما شرایط مثل زیر رو قبول میکنین:

1. دانشجوی فوق لیسان مهندسی مکانیکم...دارم رو پایان نامم کار میکنم.
2. 25.5 سالم هست...تو بازه ای که گفتین قرار دارم!
3. بیکار...البته کارگری و کافی نت و تایپ و ترجمه و.... خصوصا کارای علمی زیاد کردم!
4. بابای بی پول دارم...خیلی بی پول...یعنی صفر صفرم ..خودم باید رو پای خودم باشم.
5.سربازی هم دارم. شاید امریه گرفتم!

دیگه شرایطم همینه...سوالی بود در خدمتم!

حالا شما بفرمایید بگین!

شرایط شما بد نیست..همینکه در حین درس کار هم میکنین خیلی خوبه
بعد از سربازیتون میتونین یه کار بهتر داشته باشین

من بیشتر منظورم از حرفام این بود که میشه از یه جایی شروع کرد ..نه صفر صفر و نه همه چی کامل کامل ..گفتم اگه از کسی خوشتون اومد از ی جایی شروع کنین اینطوری هم پیش خودتون فک نکنین که طرف فقط پولتون رو میبینه و شرایط رو میسنجه
یه چیزایی خیلی مهم تره اینکه ویزگی های اخلاقی و اینکه آدم سالمی باشین و...

یه آقایی تو تاپیک گفتن خانوما میشنن نقششون فقط انتظار کشیدن حاضر نیستن نقشی تو تامین درآمدا داشته باشن..که اصلا اینطور نیست ما خانوما هم دوست داریم کار کنیم ما هم مثه شما درس خوندیم دوست داریم ازش استفاده کنیم ولی واقعا اگه کار باشه هم به خانوما اجازه کار نمیدن
من خانوم به عنوان مهندس برق خیلی شانس کمی دارم هرجاکار باشه آقا میخوان
همه جا سنتی فک میکنین بعد جایی که به نفعتون باشه اروپا رو مثال بزنین که اونجا هم خانوما کارمیکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.