آیا از دانشگاهی که توش درس می خونید راضی هستید؟

lmahdieh

عضو جدید
سلام دوستان عزیز..این تاپیک رو گذاشتم تا ببینیم چقد از دوستان از دانشگاهشون رضایت دارن وسطح علمی وامکانات تو دانشگاهای کشور چطوره..
من خودم تو دانشگاه گیلان درس میخونم.ازش راضیم!ا:D
ستادای گروه آبش فوق العادن.به نظرم به اندازه کافی سختگیرم هستن.امکانات آزمایشگاهی وپژوهشیشم در مقایسه با دانشگاه های کشور مناسبه.اما کاش 1کم بیشتر به دانشجوها اعتماد داشتن و مسایلو زنونه مردونه نمیکردن!!:mad:

سلام دوستان عزیز..این تاپیک رو گذاشتم تا ببینیم چقد از دوستان از دانشگاهشون رضایت دارن وسطح علمی وامکانات تو دانشگاهای کشور چطوره..
ستادای گروه آبش فوق العادن.به نظرم به اندازه کافی سختگیرم هستن.امکانات آزمایشگاهی وپژوهشیشم در مقایسه با دانشگاه های کشور مناسبه.اما کاش 1کم بیشتر به دانشجوها اعتماد داشتن و مسایلو زنونه مردونه نمیکردن!!:mad:

سلام دوست عزیز من مقطع کارشناسی رو توی دانشگاه گیلان گذراندم (ورودی آب 87). با نظرت موافقم. استادای جوان و با انگیزه ای داره. اما به نظر من توی مقاله دادن نمی تونن زیاد کمک آدم بکنن. می دونی تا یه حدی میشه روی اونا حساب باز کرد بعدش فقط خودتی. من الان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران درس می خونم که از اینجا هم خیلی راضیم. امیدوارم شما هم موفق و شاد باشی

hosseinabay

عضو جدید

دانشگاه گیلان اساتید بسیار جوان و با انگیزه ای داره اما متاسفانه در زمینه فعالیت های پژوهشی منجر به گرفتن حق جذب مقطع دکتری ضعیف هستند و اون فعالیت و تلاش لازم رو ندارند. درمورد مقاله دادن هم همیشه این دانشجو هستش که باید فعالیت کنه و استاد فقط یک راهنماست. همونطور که از اسمش بر میاد . در کل من هم به عنوان دانشجوی ارشد از دانشگاه گیلان راضیم و نمره قبولی بهش میدم.

آخرین ویرایش:

lmahdieh

عضو جدید
دانشگاه گیلان اساتید بسیار جوان و با انگیزه ای داره اما متاسفانه در زمینه فعالیت های پژوهشی منجر به گرفتن حق جذب مقطع دکتری ضعیف هستند و اون فعالیت و تلاش لازم رو ندارند. درمورد مقاله دادن هم همیشه این دانشجو هستش که باید فعالیت کنه و استاد فقط یک راهنماست. همونطور که از اسمش بر میاد . در کل من هم به عنوان دانشجوی ارشد از دانشگاه گیلان راضیم و نمره قبولی بهش میدم.
باتشکر ازنظرشما.درسته.به نظرمنم تلاش خود دانشجو حرف اولو میزنه درهمه موارد.

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
با احترام به نظر بعقیه گروه مهندسی آب گیلان خیلی خوبه و مخصوصا برای دوره کارشناسی که به نظر من مهمترین پایست و هر چیزی که تو کارشناسی یاد گرفتین آیندتونو تضمین میکنه
استاداشم همه خوبن مخصوصا دکتر اسماعیلی و دکتر نوابیان که حرف ندارن و کارشون خیلی درسته

آ ب

عضو جدید
تودانشگاه ساری مقطع کارشناسی دارم درس میخونم...خوبه بدک نیست...اماکاش بیشتر به دانشوهاش اهمیت بده..

aigh

عضو جدید
سلام دوستان ی سوال داشتم رشته مهندسی کشاورزی آب ازورودییها92تغییراسم وچارت پیداکرده شده علوم ومندسی آب به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بین گرایش سازه وزهکشی کدو بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

ozel

عضو جدید
سلام دوستان بنده هم مهندسی منابع آب در دانشگاه ارومیه خوندم خیلی دانشگاه خوبیه.استاداش خیلی سختگیروباسوادن:) کلا رضایت نسبتا متوسط به بالا...داریم :razz:ولی کاش دانشجوهای نیمه حضوری رو زیاد اذیت نکنن:mad:حالا ما تموم کردیم رفت ازاین به بعدها رو بیشتر درک کنید:cry: والله اونا هم آزمون ارشد دادن قبول شدن با رتبه یعنی درس خون بودن ها:twisted::book:

mowi

عضو جدید
سلام
دانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور تهران خیلی خوبه
چون هم دانشگاه قدیمیه و هم اساتیدش خیلی باسواد و با تجربه کاری بالا هستند
ضمنا مرکز تحقیقات اب نیز کنار دانشگاه است که خیلی می تونه کمک حال بچه ها باشد
از اساتید آن می توان دکتر موسوی ندوشنی، دکتر مجد زاده و دکتر سید سراجی نام برد که خیلی خوبن
همچنین درصورت امکان می توان یک ارتباطی با وزارت نیرو توسط همین اساتید و یا اساتید دیگر پیدا کرد که می تونه آینده شغلی مناسبی را فراهم کند

zanyarhosaini

عضو جدید
سلام من تو دانشگاه کردستان مشغوام .
اینکه هر دانشگاهی استاد بد و خوب داره ی چیزه عادیه. چون همیشه خوب و بد وجود داره.
در کل دانشگاه کردستان از لحاظ اخلاق استادها و محیط آموزشی عالیه.
استاد داریم که برای درسهای مهم بجای 3 ساعت در هفته تا دوبرابرش کلاس گذاشتن.

s.zahra1371

عضو جدید
من از جایی که درس خوندم اصلن راضی نیستم چون همه چیز به طرز وحشتناکی برای ما بد بود و خیلی بهمون سخت گذشت اسمی از دانشگامون نمیبرم هم استادای خوب داشتیم و هم استادای بد ولی خوب بدا بیشتر به چشم میان و یه مدیرگروه خودخواه و منفعت طلب ،امکانات آزمایشگاهیم وقتی ما اومدیم افتزاح بود ولی الان که داریم میریم همه چی روبه راه شده.....با اینکه دانشگاهمون جز بهترین دانشگاه ها در زمینه رشته های کشاورزیه ولی خب مهندسی آبش به نظر من ضعیف ترینه...
بعد چهار سال با این که با جون کندن معدل الفم و معدلم بالا هفدست با اینحال اینقدری سختی کشیدم که نمیخوام ادامه بدم الانم که تا چند وقت دیگه درسم تموم میشه به امید خدا حاضر نیستم تو این رشته ادامه تحصیل بدم...امیدوارم همگی موفق باشین

بالا