آیا از اومدن به رشته مهندسی شیمی پشیمان هستید

آیا از اومدن به رشته مهندسی شیمی پشیمان هستید

• مجموع رای دهندگان
    236
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اگه دوست داشتید نظر بدید
ببینیم کی از تحصیل تو این رشته ناراحت و پشیمان شده
موفق باشید

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اگه دوست داشتید نظر بدید
ببینیم کی از تحصیل تو این رشته ناراحت و پشیمان شده
موفق باشید

خودم اولین نفر اومدم
آقا ما با اینکه هنوز بیکاریم اما صد بار دیگه هم اجازه بدن ما همین مهندسی شیمی رو انتخاب میکنیم.
درود بر مهندسی شیمی.

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همین طور بیکار باشم اره خودمونو که نمی تونیم گول بزنیم

دوست عزیز می تونی رشته ای رو نام ببری که همشون رفتن سر کار تا همه همون رو انتخاب کنند !!!!!!!!!!!!!!!11
مشکل کار فقط برای این رشته که نیست همه رشته ها این مشکل رو دارند

shahram1159

عضو جدید
اگه همین طور بخوام الاف باشم و بشم مضحکه دست دیگران که می گن اینهمه درس خونده 1000 تومن توجیبش نیست از مهندسی شیمی که چه عرض کنم کلا از درس خوندنم بیزار مشم گفتم که اینجا فقط خودمونیم نمیشه که خودمونم گول بزنیم شعار بدیم من فقط و فقط به خاطر علاقه مهندسی شیمی خوندم لااقل 50 درصد می خوان از درسی که خوندن یه درامد بخور و نمیری داشته باشن که تو جامعه سربار نباشن
نمی دونم چرا مملکت ما واسه درس خوندن ارزش قایل نمیشه یه مهندس درامدش نصفه یه راننده تاکسی نیست:(

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مهندسی شیمی رو دوست دارم اما اینکه مجبور شدم بیام عسلویه زیاد راضی نیستم. درسته که پول خوبی می گیرم اما عمران رو هم دوست داشتم و دارم با خودم میگم کاش عمران خونده بودم.

hamidrezachemeng

کاربر فعال
من مهندسی شیمی رو دوست دارم اما اینکه مجبور شدم بیام عسلویه زیاد راضی نیستم. درسته که پول خوبی می گیرم اما عمران رو هم دوست داشتم و دارم با خودم میگم کاش عمران خونده بودم.
دوست عزیزم زیاد افسوس عمران رو نخور اونایی که عمران خوندن هم خیلیاشون عسلویه هستن. عسلویه خیلی خوبه فقط کاش هوای بهتری داشت.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزم زیاد افسوس عمران رو نخور اونایی که عمران خوندن هم خیلیاشون عسلویه هستن. عسلویه خیلی خوبه فقط کاش هوای بهتری داشت.
آخه شرایط کار تو رشته عمران برا خودم رو داشتم. الان هم تو فکر اینم که برم فوق عمران بگیرم.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی جدی جدی باید بریم عسلویه مثل سربازی میمونه
اگه بتونی شهر خودت کار کنی که دیگه لازم نیست بری عسلویه. اما اگه کار مرتبط پیدا نکردی آره دیگه.اما مثل سربازی که نیست . یه خوبی هایی هم داره.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی جدی جدی باید بریم عسلویه مثل سربازی میمونه

من عسلویه بودم اونقدرها هم سخت نیست منتها بعد از مدتی فرار کردم گرمای 52درجه ساعت 2 بعد ازظهر اونهم توی پالایشگاه نزدیک کوره

دیگه خودتون به اخر ماجرا فکر کنید

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عسلویه بودم اونقدرها هم سخت نیست منتها بعد از مدتی فرار کردم گرمای 52درجه ساعت 2 بعد ازظهر اونهم توی پالایشگاه نزدیک کوره

دیگه خودتون به اخر ماجرا فکر کنید

هیییییییییی دختر نیستی و بیکار که عسلویه کار کردن برات آرزو باشه. به خدا اگر به من بگن برو اونجا با کله میرم، شاید زود پشیمون بشما، اما الان که آرزومه.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیییییییییی دختر نیستی و بیکار که عسلویه کار کردن برات آرزو باشه. به خدا اگر به من بگن برو اونجا با کله میرم، شاید زود پشیمون بشما، اما الان که آرزومه.

بابا بی خیال تازه شم چند تا دوست با من اونجا بودند ودارای زن وفرزند اونها هم زودتر از من اومدند

اخه به نظر شما انسان چند سال میخواد زندگی کنه که باید جوانیش را اونجا بگذرونه

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بی خیال تازه شم چند تا دوست با من اونجا بودند ودارای زن وفرزند اونها هم زودتر از من اومدند

اخه به نظر شما انسان چند سال میخواد زندگی کنه که باید جوانیش را اونجا بگذرونه

خب جوونیم رو اینجا به بطالت و بیکاری بگذرونم خوبه؟ بله اگر کار پیدا بشه مطمئنا اینجا بهتره اما وقتی نیست.......خب کاچی بهتر از هیچیه دیگه.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته الان خانمهایی که عسلویه هستن بیشتر تو قسمت کنترل کیفیت(آزمایشگاه) و اداری و... هستن که گرما زیاد فشار نمیاره اما از لحاظ روانی و نبود امکانات رنج میبرن.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب جوونیم رو اینجا به بطالت و بیکاری بگذرونم خوبه؟ بله اگر کار پیدا بشه مطمئنا اینجا بهتره اما وقتی نیست.......خب کاچی بهتر از هیچیه دیگه.

نه منظور من این است که در انتخاب شغل عجله نکنید منم بیکاری کشیدم واقعا سخته وهنگامی بیکار بودم با خودم میگفتم اگه برم سر کار تموم مشکلاتم حل میشه ولی الان شرایط فرق میکنه

انتخاب شغل به نظر من مسیر زندگی رو تغییر میده .بهر حال دوره بیکاری هم سپری میشه ومن امیدوارم که همه شما دوستان هرچه زودتر کار دلخواهتون رو پیدا کنید.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته الان خانمهایی که عسلویه هستن بیشتر تو قسمت کنترل کیفیت(آزمایشگاه) و اداری و... هستن که گرما زیاد فشار نمیاره اما از لحاظ روانی و نبود امکانات رنج میبرن.

خب مگه نمیگن پارتی میخواد؟ شما بیا پارتی ما بشو مارو ببرن عسلویه، من قول میدم شکایت نکنم.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منظور من این است که در انتخاب شغل عجله نکنید منم بیکاری کشیدم واقعا سخته وهنگامی بیکار بودم با خودم میگفتم اگه برم سر کار تموم مشکلاتم حل میشه ولی الان شرایط فرق میکنه

انتخاب شغل به نظر من مسیر زندگی رو تغییر میده .بهر حال دوره بیکاری هم سپری میشه ومن امیدوارم که همه شما دوستان هرچه زودتر کار دلخواهتون رو پیدا کنید.
آره قبول دارم که باید کمی صبور بود، ما تو صفحه گفتگوها قول دادیم که دیگه غرغر نکنیم و انرژی مثبت بفرستیم، پس اگر کار پیدا نمیشه حتما حکمتیه دیگه، حتما قراره یه کار خفن پیدا بشه.

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مگه نمیگن پارتی میخواد؟ شما بیا پارتی ما بشو مارو ببرن عسلویه، من قول میدم شکایت نکنم.
مگه من چیکاره بیدم !!!

اینجا یه چند سالی هست که استخدامی ها محدود شده و کار کم شده. اگه شرایط مهیا شد مطمئن باش بدون پارتی هم خودت میتونی بیایی.

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه من چیکاره بیدم !!!

اینجا یه چند سالی هست که استخدامی ها محدود شده و کار کم شده. اگه شرایط مهیا شد مطمئن باش بدون پارتی هم خودت میتونی بیایی.

زمانی که من فارغ التحصیل شدم حدودهفت سال پیش استخدامی خیلی زیاد بود طوریکه من همزمان چند جا قبول شدم وباید انتخاب میکردو ولی الان حق انتخابی نیست واصلا استخدام نداره

صنعت نفت از خیلی وقت پیش قرار استخدام داشت ولی خبری نشدددددددد

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه من چیکاره بیدم !!!

آره میدونم شوخی کردم بابا، اصلا دختر تنها مگه میزارن بیاد؟
زمانی که من فارغ التحصیل شدم حدودهفت سال پیش استخدامی خیلی زیاد بود طوریکه من همزمان چند جا قبول شدم وباید انتخاب میکردو ولی الان حق انتخابی نیست واصلا استخدام نداره

صنعت نفت از خیلی وقت پیش قرار استخدام داشت ولی خبری نشدددددددد
ای بابا نوبت ما که میشه............... کاش یه چند سال زودتر به دنیا میومدم حداقل

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره میدونم شوخی کردم بابا، اصلا دختر تنها مگه میزارن بیاد؟

ای بابا نوبت ما که میشه............... کاش یه چند سال زودتر به دنیا میومدم حداقل
دختر تنها که ایرادی نمیگیرن منتها باید کارش باشه.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
از مهندسی شیمی و بیکاری شکایت نکنین
طبق اطلاعاتی که اخیرن گرفتم بهترین رشته برای کسب درآمد م.شیمیه میگی نه؟ :
یکی از دوستام با آشنایان نزدیکش رفته بودن در محضر یه مهندس موفق
دوستم داشت میگفت ببین مهندس عمران 2-3 ساعت وقت میذاره یه طرح میده چن صد تومن درآمدشه
همون لحظه اون مهندس موفق زنگ زد به یکی از دوستانش که مهندس شیمی بود و پرسید درآمدت از قرارداد .......... چقد بود طرف گفت نامردا پولمو کامل ندادن شد 32 میلیون
بعد اون مهندس موفق ازش پرسید چقد واسش وقت گذاشتی طرف گفت حداکثر 20 دقیقه.
نتیجه ی اخلاقی : م.شیمی بهترین رشته ی موجوده;)

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دوستم داشت میگفت ببین مهندس عمران 2-3 ساعت وقت میذاره یه طرح میده چن صد تومن درآمدشه
همون لحظه اون مهندس موفق زنگ زد به یکی از دوستانش که مهندس شیمی بود و پرسید درآمدت از قرارداد .......... چقد بود طرف گفت نامردا پولمو کامل ندادن شد 32 میلیون
چه جالب.!!!

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهتر نیست که از لحاظ مادی دوست داشتن رو توجیه نکنیم
چندین بار گفتم باز هم می گم اگه رشته ای سراغ دارید که همه فارغ التحصیلانش رفته سر کار به همه بگید تا اون رشته رو انتخاب کنند
من این رشته رو دوست دارم
قبل از اومدن سر کار هم همین رو می گفتم
واسه پول نیومدم تو این رشته
البته درسته که بدون پول هم زندگی نمی چرخه
اما دوست داشتن یه چیزه دیگه است

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

از استثناها بگذریم چی؟
من خودم مهندسی شیمی رو دوست دارم، از بازار کارش هم ایراد نمیگیرم چون به رشته ما مربوط نیست، همه جا اوضاع کار خرابه، چیزی که باعث میشه مهندسی شیمی رو دوست داشته باشم تنوع توی درساشه و اینکه از همه نوع درسی یه چیزایی میخونیم، و اینکه توی زندگی هم راحت میشه ردپاش رو دید. من فکر میکنم نسبت به بقیه مهندسیا جامع تره.