آگهی استخدام - کارشناس بازرگانی با سابقه بازرگانی خارجی

sabamehr

عضو جدید
به یک نفرخانم ، با سابقه بازرگانی خارجی حداقل پنج سال ، فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر دولتی و معدل بالای 15 آشنا به نرم افزار های آفیس ( wordوExcel )، و تسلط کامل به انگلیسی ( محاوره مکاتبه ) دارای روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمی ، آشنا به کار در محیط پروژه ای جهت کار در دفتر تهران شرکت ساخت تجهیزات ایستگاههای سوخت گاز طبیعی نیاز مند هستیم. لذا فقط واجدین شرائط سابقه کامل خود رابه آدرس ایمیل m.sabamehr@tamkargas.com ارسال تاهماهنگی لازم جهت انجام مصاحبه حضوری صورت پذیرد.
با تشکر
مدیریت بازرگانی

firegirl_nuc

عضو جدید
با سلام

من کارشناسی ارشد پرتوپزشکی ترم آخر هستم.البته با لیسانس فیزیک .سابقه کار بازرگانی خارجی هم حدودا 5-6 سال دارم. تو شبکه خبر انگلیسی صداو سیما هم کار کردم(بخش بازرگانی خارجی اش) تدریس زبان هم 7-8 سال داشته ام.نر افزار همHTML, PREMIERE, MATHLAB,FLASH,OFFICE,...بلدم. برای شما هم چند بار میل زدم ولی خبری ازتون نشد. ممنون می شم یه جوابی ، وقت مصاحبه ای ، چیزی بگید. خلاصه هر کسی که ماها رو تحویل نگیره خود بچه های فنی که می دونیم برای پاس کردن اون همه واحد چه رنجها! کشیدیم که ، دیگه ...
خلاصه ممنون می شم خبر بدین.

به یک نفرخانم ، با سابقه بازرگانی خارجی حداقل پنج سال ، فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر دولتی و معدل بالای 15 آشنا به نرم افزار های آفیس ( wordوExcel )، و تسلط کامل به انگلیسی ( محاوره مکاتبه ) دارای روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمی ، آشنا به کار در محیط پروژه ای جهت کار در دفتر تهران شرکت ساخت تجهیزات ایستگاههای سوخت گاز طبیعی نیاز مند هستیم. لذا فقط واجدین شرائط سابقه کامل خود رابه آدرس ایمیلm.sabamehr@tamkargas.com ارسال تاهماهنگی لازم جهت انجام مصاحبه حضوری صورت پذیرد.

با تشکر

مدیریت بازرگانی

firegirl_nuc

عضو جدید
با سلام

من کارشناسی ارشد پرتوپزشکی ترم آخر هستم.البته با لیسانس فیزیک .سابقه کار بازرگانی خارجی هم حدودا 5-6 سال دارم. تو شبکه خبر انگلیسی صداو سیما هم کار کردم(بخش بازرگانی خارجی اش) تدریس زبان هم 7-8 سال داشته ام.نر افزار همHTML, PREMIERE, MATHLAB,FLASH,OFFICE,...بلدم. برای شما هم چند بار میل زدم ولی خبری ازتون نشد. ممنون می شم یه جوابی ، وقت مصاحبه ای ، چیزی بگید. خلاصه هر کسی که ماها رو تحویل نگیره خود بچه های فنی که می دونیم برای پاس کردن اون همه واحد چه رنجها! کشیدیم که ، دیگه ...
خلاصه ممنون می شم خبر بدین.

بالا