آموزش XHTML -- برنامه های پيشرفت کار

valery

عضو جدید
با اجازه ی والری عزيز، :)
این تاپيک جهت آموزش HTML ایجاد شده و هرگونه مطالب نا مرتبط با موضوع بدون اطلاع حذف می گردد. دوستان عزيزم لطف کرده و سئوالات خود را در تاپيک مربوطه مطرح نماييند.

با تشکر :gol:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"جروه بخش اول"

مهندسای گل من جزوه رو براتون گذاشتم تا دانلود کنید اگر اینجا نتونستید آدرس جای دیگه هم براتون گذاشتم

دانلود فایل : http://www.mediafire.com/?rx09c69jfo5cmqc

واسه جلسه اول تا شنبه آینده تا 10 صفحه اول رو مطالعه کنید که بیشتر خوندنی هستش و چیز خاصی نداره و مقدارش رو کم گفتم که بچه هایی که امتحان دارند به ما برسند.

نکته: فعلا فقط می خوام یه رو خونی داشته باشید تا هفته آینده بهتون بگم چطور کار می کنیم.
اگر هم وقتتون آزاده همشو بخونید.:warn:

درس::)
1- برنامه ها رو در محیط notepad تایپ کنید.
2- برنامه رو با هر نامی و پسوند .htm ذخیره کنید
.

مفصل هفته بعد توضیح میدم.

راستی هفته اول آزمایشی هستش می خوام بدونم سوالات بچه ها تو چه سطی هست تا برنامه کاملتری رو بدم.

موفق باشید.

پیوست ها

• Education of Xhtml.pdf
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

valery

عضو جدید
جزوه دوم

جزوه دوم

سلام به همه گلهای خودم:gol:

ارز اونجایی که تو قسمت سوالات کسی سوالی در مورد
XHTML نداشته
من جزوه دوم که مربوط به CSS هست رو براتون میزارم و امیدوارم تا هفته آینده این رو تموم کنید

سوالاتتون رو بپرسید:)
توجه::warn:
هفته بعد براتون یه پروژه میزارم که انجام بدید:warn:
البته اگه زنده بودم

پیوست ها

• marja-css.pdf
    487.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

moomiyayi

عضو جدید
سلام دوستان، من dreamweaver cc 2014 نصب کردم،میخوام از منو classic اش استفاده کنم،اما نمیتونم به classic تبدیلش کنم،توی یکی از فروم های خارجی نوشته بود از این ورژن حذف شده،آیا این درسته ؟؟؟؟ خوب الان اگه classic نیست خوب چه روشی برای طراحی بهتر و سرعت بیشتر پیشنهاد میدین ؟؟؟؟