آموزش seo on page

expert212

New member
سئو on page چیست ؟
خب در مقاله قبلی در مورد سئو off page صحبت کردیم و مزایای استفاده از آن را در سئو و بهینه سازی سایت عنوان کردیم. در این بخش میخواهیم کمی در مورد سئوی on-page صحبت کنیم و ببینیم تا چه اندازه میتواند در بهبود رتبه سایت در گوگل موثر باشد.
همانطور که شاید خیلی از شما دوستان بدانید انتخاب نام مناسب برای دامنه میتواند تا حدود زیادی روی سئو سایت تان تاثیر گذار باشد. زیرا کلمه کلیدی که در نام دامنه شما آورده شود از نظر گوگل دارای امتیاز بالایی محسوب میشود.

اما اگر بخواهیم از نظر کاربر این مورد را بررسی کنیم نامی در خاطر کاربر میماند که ساده باشد و کوتاه. خب با این حساب پیشنهاد ما برای داشتن دامنه مناسب دامنه ای است که هم ساده باشد هم کوتاه هم از یک کلمه کلیدی مناسب سایت تان برخوردار باشد. ممکن است انتخاب چنین نامی برای سایت کمی سخت باشد اما در عوض اگر درک کنید که در سئو سایت تان تا چه اندازه میتواند تاثیر گذار باشد حتما سختی آن برای تان قابل تحمل خواهد شد!! این یکی از موارد سئو on-page سایت بود.
یکی دیگر از موارد مروبوط به سئو on page سایت نام دسته بندی سایت میباشد. انتخاب نام دسته های سایت برای سئو سایت تا حد بالایی بعد از دامنه مناسب میتواند تاثیر مثبت داشته باشد. هم چنین مسیر دسته ها باید حتی المقدور برای سئو و بهینه سازی سایت کوتاه در نظر گرفته شود. برای داشتن سئو سایت حرفه ای استفاده از کلمات کلیدی سایت تان را در نام دسته ها فراموش نکنید.

انتخاب نام مناسب برای صفحات سایت میتواند تاثیر بالایی روی سئو سایت شما داشته باشد. اگر سایت شما کلمات کلیدی زیادی دارد سعی کنید صفحات سایت تان را نیز تا حدی زیاد تر در نظر بگیرید تا بتوانید بهتر برای سئو سایت تان مانور دهید.
نکته ای که حتما باید در سئو و بهینه سازی سایت تان توجه داشته باشید حذف نکردن آدرس صفحه یا فایل از سایت تان است. در صورتی که فایلی رو پاک کردین آدرس اونو حذف نکنین چون ممکنه خیلی جاها به اون آدرس لینک داده شده باشه و این کار باعث تخریب سایت تون میشه.
یکی از مهم ترین مواردی که در سئو on page سایت باید دقت شود انتخاب میزبان مناسب برای افزایش سئو سایت میباشد. مواردی که در این مورد باید بررسی شود , سرعت لود سایت , پهنای باند و پشتیبانی همیشه آنلاین سرویس میزبان میباشد. این مورد از نظر موتور های جستجو بسیار بسیار مهم است و ممکن است با انتخاب نکردن یک سرویس میزبانی مناسب موتور های جستجو سایت شما را نادیده بگیرند.
بحث سئو on-page سایت ادامه دارد…
با آموزش سئو سایت اکسپرت سئو همراه باشید.
 

Similar threads

بالا