آموزش procast v2005

bahramabedi

عضو جدید
با سلام خدمت کلیه دوستان
یکی از جدیدترین و مهمترین بخشهای متالورژی که هنوز هم جای کار بسیاری دارد ، نرم افزارهای کاربردی متالورژیه.
تا حالا از نرم افزارهای مختلف مثله procast,magmasoft که هر دوتاش توی ریخته گری کاربرد دارند صحبت کردیم.
من می خوام یه سری پست بذارم که توی هر کدومش درباره یه نرم افزار بحث کنیم.برای شروع هم procast را پیشنهاد می کنم.البته از اونجایی که نصب ورژن 2008 مشکله،همون procast v2005 خوبه!!!
بسم ا...
از روش نصب و کرک گرفته تا فایل ورودی نرم افزار،نحوه کار و...​

mm-metal

عضو جدید
پس کی می خوای یاد بدی مهندس

پس کی می خوای یاد بدی مهندس

:redface:
با سلام خدمت کلیه دوستان

یکی از جدیدترین و مهمترین بخشهای متالورژی که هنوز هم جای کار بسیاری دارد ، نرم افزارهای کاربردی متالورژیه.
تا حالا از نرم افزارهای مختلف مثله procast,magmasoft که هر دوتاش توی ریخته گری کاربرد دارند صحبت کردیم.
من می خوام یه سری پست بذارم که توی هر کدومش درباره یه نرم افزار بحث کنیم.برای شروع هم procast را پیشنهاد می کنم.البته از اونجایی که نصب ورژن 2008 مشکله،همون procast v2005 خوبه!!!
بسم ا...

از روش نصب و کرک گرفته تا فایل ورودی نرم افزار،نحوه کار و...​

870943500

عضو جدید
با سلام.من نرم افزار 2005 رو نصب کردم.ولی توقسمت کرک کردنش به کل گیر کردم.لطف کن و واسه کرکش یه توضیح کامل ودر صورت امکان تصویری بزارید.ممنون

mohsenagadavodi

عضو جدید
با سلام.من نرم افزار 2005 رو نصب کردم.ولی توقسمت کرک کردنش به کل گیر کردم.لطف کن و واسه کرکش یه توضیح کامل ودر صورت امکان تصویری بزارید.ممنون
با سلام بچه ها من از لینکها هر 3 قسمت را دانلود کردم و پس از آن زیپ کردن هیچ فایل اجرایی برای نصب پیدا نکردم ....لطفا اگر کسی می دونه به من کمک کنه. ممنون محسن

mohsen1313

عضو جدید
راست میگه اول یکی به ما بگه از کجا می تونیم این برنامه رو گیربیاریم؟:(

mohsen1313

عضو جدید
سلام. ممنون از گذاشتن این لینک . من همه این لینکهارو دانلود کردم وقتی دارم exrtact می کنم میگه یه قسمتیش کمه و وقتی setup می کنم 1% بیشتر جلو نمیره و error میده. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

iranmarmulak

عضو جدید
الان 2011 من نصب کردم و هیچ مشکلی هم ندارم
ولی بلد نیستم باهاش کار کنم

saeid223

عضو جدید
من قطعه با قالب رو باهم merge میکنم و فایل اسمبل رو داخل محیط MeshCast می سازم
بعد فایل اسمبل رو که باز میکنم و گزینه Generate Tet Mesh رو میزنم تا 40 درصد میره و بعد میگه:
Check near nodes: 3424 3425 in the Surface mesh. MeshCAST has to EXIT!
من چیکار کنم؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه

8618993

عضو جدید
سلام برادر. باید از هرکدوم فایلهای قالب، قطعه، ماهیچه و ... با پسوند mesh. بسازی و بعد تو محیط precast اونارو multiple mesh بزنی
مشکل داشتی در خدمتم

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان مشتاقانه منتظرم اگه کسی ازدوستان پروکست بلده به ماهم یادبده .روی سیتمم نصب شدشو دارم ولی باکارکردنش مشکل دارم.

masser

عضو جدید
سلام دوستان
یادگیری نرم افزار پروکست برام خیلی خیلی ضروریه الان یه ماهی هست نصبش کردم و از کتاب انتشارات ناقوس میخونم اما تو مراحل اولیش موندم همون مشکل آقا سعید رو دارم وقتی اسمبلی میکنم نرم افزار ارور میده و میبنده
خواهشا اگه فیلم یا جزوه دارین بزارین مام استفاده کنیم درضمن کسی هم هست آموزش بده ؟؟ بچه تبریزم ممنون میشم راهنماییم کنید ...

najii

عضو جدید
سلام دوستان
یادگیری نرم افزار پروکست برام خیلی خیلی ضروریه الان یه ماهی هست نصبش کردم و از کتاب انتشارات ناقوس میخونم اما تو مراحل اولیش موندم همون مشکل آقا سعید رو دارم وقتی اسمبلی میکنم نرم افزار ارور میده و میبنده
خواهشا اگه فیلم یا جزوه دارین بزارین مام استفاده کنیم درضمن کسی هم هست آموزش بده ؟؟ بچه تبریزم ممنون میشم راهنماییم کنید ...

مشکل شما مربوط به نصب نرم افزار هست. همیشه کرک کردن procast کار خیلی سختیه. دنبال کرک های دیگه باشید. اگر ویندوزت هم 7 نیست 7 نصب کن که راحت تر کنار میاد

بالا