آموزش MoldFlow

mehran.eng

عضو جدید
آقا مرتضی شما کدوم ورژن رو نصب کردید ؟
من نمی تونم نصب کنم
یک آموزش نصب میشه بگزارید؟
به خدا که خیلیا بلد نیستن و دعاتون خواهند کرد

peymanc

عضو جدید
آقا اگه کسی بلده یه لطف کنه آموزش تصویری کرک رو بذاره

mortezanpr

عضو جدید
آقا مرتضی شما کدوم ورژن رو نصب کردید ؟
من نمی تونم نصب کنم
یک آموزش نصب میشه بگزارید؟
به خدا که خیلیا بلد نیستن و دعاتون خواهند کرد

یا اعلم من کل علیم

1. در‌مرحله اول لازم که ویندوزتون رو به طور کل عوض کنین‌... پس از نصب مجدد‌، فقط درایور‌ها رو نصب کنین و هیچ نرم‌افزار دیگه‌ای رو‌نصب نکنین‌. (حتی آنتی ویروس)
  2. سپس نرم‌افزار Autodesk mold flow 2010 insight را به طور پیش‌فرض نصب کرده و تمامی حالات را قبول نمایید.(از تغییردادن گزینه ها خودداری نمایید.)
  3. سپس نرم‌افزاری Autodesk network license manager که به صورت اتوماتیک باز می شود راهم به طور پیش فرض نصب کنید. (از تغییرات خودداری کنید.)
  4. سپس از DVDنصب ، محتویات پوشه کرک که شامل‌‌Autodesk و‌Autodesk network license manager را در پوشه Program files درایوC ‌کپی نمایید‌... تمامی پیغام ها را بدون تغییر تایید نمایید .برای سیستم های‌ 64بیتی می‌بایست در‌پوشه‌Program files (x86) این محتویات Paste شوند‌.....
  5. حال از‌پوشه (‌C:\Program Files (x86)\Autodesk\License Manager (Moldflow فایل ampsa را با راست کلیک و‌گزینه Run as administrator اجرا وگزینه Lmtools از سمت چپ بالا اجرا نمایید ....
  6. در این برنامه از گزینه Config service در Browser ها آدرس های زیر را جایگذاری نمایید .(به شرط عدم تغییر. ولی اگر تغییراتی را حین نصب اعمال دو نرم افزار بالا اعمال کردید می بایستی محل فایلها را مشخص نمایید .)
  7. Path to the lmgrd.exe file: C:\Program Files (x86)\Autodesk Network License Manager\lmgrd.exe
  8. Path to the license file to : C:\Program Files (x86)\Autodesk Network License Manager\License\License.dat
  9. Path for file debug file : C:\Program Files (x86)\Autodesk Network License Manager\License\log

1. Use service وup Start server at power ر اتیک دار و‌save نمایید

1. بر روی Start/stop/Reread رفته و‌start server راکلیک نمایید ... اگرسروری دیگر فعال است ‌را‌ غیر‌فعال نمایید . این امر با چند بار کلیک بر روی stop server امکانپذیر است

1. پس نرم افزار را اجرا کنید .... بهتر است با Run as administrator اجرا نمایید...

1. به شرط اجرا‌، صلواتی در حق سلامتی آقا امام زمان بفرمایید........

behnamkarimi6

عضو جدید
من بتازگی ورژن 2015 سینرجی رو نصب کردم و کرکش کردم ... اما بعد از مش بندی و موقع شروع برای استارت انالیز با خطا مواجه میشم ... با چندین نسخه که دانلود کردم همین مشکل داشتم ... اگر تجربه ای در این مورد دارین خوشحال میشم راهنمایی بکنین ... ممنون

mortezanpr

عضو جدید
من بتازگی ورژن 2015 سینرجی رو نصب کردم و کرکش کردم ... اما بعد از مش بندی و موقع شروع برای استارت انالیز با خطا مواجه میشم ... با چندین نسخه که دانلود کردم همین مشکل داشتم ... اگر تجربه ای در این مورد دارین خوشحال میشم راهنمایی بکنین ... ممنون

بله این مشکل برای این نسخه وجو دارد .... پیشنهاد بنده این که با نسخه 2010 این نرم افزار کار کنید . بدون مشکل و خیلی user friend هست .... شماره من در پست قبلی هست ... کمکی از دستم بر بیاد در خوشحال میشم :smile:

mortezanpr

عضو جدید
بله ... تمامی نسخه های 2010-2012-2016 رو دارم ......................... الان دارم رو کرک کردن نسخه 2016 کار میکنم ... به شرط اجرا نحوه خرید - کرک رو در سایت خواهم گذاشت ... والبته آموزش نسخه 2016 در سایت iranmold.com