آموزش نصب و استفاده از رزتا استون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

بنا به تقاضای کاربران خود بر قرار دادن آموزش نصب و نحوه استفاده از نرم افزار زبان آموز رزتا استون این مجموعه که شامل کتاب الکترونیک و فیلم آموزش کامل نحوه نصب و استفاده از این نرم افزار پرطرفدار می باشد را قرار داده است.امیدواریم بتوانیم با اینکار کمکی کوچک به شما در یادگیری زبان کنیم.این نکته قابل تامل است که تمامی مجموعه آموزش زبان رزتا استون با لینک مستقیم قابل دانلود است.

نرم افزار رزتا استون از جدیدترین متد آموزش زبان استفاده می کند و با تقویت کلیه تکنیکهای گفتاری ، شنیداری ، دیداری و نوشتاری زبان آموز او را به مرحله ای عالی در زبان مورد نظر می رساند.

این مجموعه شامل زبانهای زیر می باشد که در هر نوع خود بی نظیر می باشدو تاکنون هیچ مجموعه آموزشی نتوانسته است این همه زبان را پوشش دهد(شاید هم هیچ موقع هم چنین اتفاقی نیافتد)

انگلیسی(آمریکائی)، انگلیسی(بریتانیائی)، فرانسوی ، آلمانی ، عربی ، ایتالیائی ، چینی، ژاپنی ، روسی ، کره ای ، اسپانیائی ، هلندی، پرتغالی،لهستانی ، یونانی ، لاتین ، ترکی، دانمارکی ، تایلندی ، ولزی، ویتنامی ، آفریقائی(ساواحیلی)

برای استفاده از این مجموعه فقط کافی است با الفبای زبان مورد نظرتان آشنایی جزئی داشته باشید تا با کمک رزتا استون به عالی ترین درجه در زبان مورد علاقه تان برسید و براحتی کلیه کلمات و جملات را که می شنوید بفهمید ، براحتی به آن زبان صحبت کنید ، براحتی متن مورد علاقه تان را به آن زبان بنویسید و به عبارتی دیگر: تسلط به زبان مورد علاقه تان در حد زبان مادری

http://software.rasekhoon.net/down\5484_5488_Learning Software Rosetta Stone(www.rasekhoon.net).rar

Nazanin nazi

عضو جدید
سلام!
من لپتاپم مک بوکِ ، برنامه رو نصب کردم ولی‌ نمیتونم ازش استفاده کنم! فایل روشِ استفاده از برنامه رو هم نمیخونه لپتاپم.
می‌شه لطفا کمکم کنید؟
ممنونم

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام!
من لپتاپم مک بوکِ ، برنامه رو نصب کردم ولی‌ نمیتونم ازش استفاده کنم! فایل روشِ استفاده از برنامه رو هم نمیخونه لپتاپم.
می‌شه لطفا کمکم کنید؟
ممنونم

سلام

دوست عزیز اگه تو تالار کامپیوتر این سوالو بپرسید بهتر میتونن راهنمایی تون کنن
من فقط میدونم که این ویدیوی آموزشی هست که لینکشم سالمه
حالا روی کامپیوتر شما چرا اجرا نمیکنه واقعا نمیدونم چرا
تو تالار کامپیوتر دوستان بهتر میتونن راهنمایی تون کنن

بالا