آموزش نرم افزار واسط اداره ثبت جهت تهیه صورتمجلس تفکیکی

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام.لطفا اگه کسی جزوه آموزشی واسه نرم افزار واسط ثبت داره بزاره.مرسی

با سلام .......

دوست من بفرمائید که این نرم افزار رایگان هستش یا خیر ؟...............و اگه امکانش هست برنامش رو برای دانلود سایر دوستان بزارید .....................ممنون میشم ............................ بدرود.

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.لطفا اگه کسی جزوه آموزشی واسه نرم افزار واسط ثبت داره بزاره.مرسی

اینجور نرم افزارهای اداری رو هرکسی استفاده نمیکنه به نظرم سریعترین راه تماس با شرکت طراح نرم افزار بخش پشتیبانیه

pedram555

عضو جدید
با سلام .......

دوست من بفرمائید که این نرم افزار رایگان هستش یا خیر ؟...............و اگه امکانش هست برنامش رو برای دانلود سایر دوستان بزارید .....................ممنون میشم ............................ بدرود.

نرم افزار رایگان ولی شما تا باهاش کار نداشته باشید به دردتون نمیخوره چون مختصاداره ثبت هست و لاغیر .
در ضمن یه سری نرم افزار دیگه هم باید همراهش نصب بشه مثل بانک اطلاعاتی اوراکل .
در کل فقط به درد همکارانی میخوره که با بحث تفکیک آپارتمان درگیر هستند و نه سایرین

netcadgis

عضو جدید
برنامه ی ثبت رو آقای محمد محمدیان نوشتن البته تا جایی که من میدونم
رشتشون نرم افزار هست و نه نقشه برداری
برای استفاده ازش باید چند تا کار رو انجام بدید.
1- همونطور که دوستمون گفتن باید اوراکل رو روی سیستمتون نصب کنید.
پیشنهاد من اوراکل 11g R2 هست ضمن اینکه اگر ویندوز 32 بیتی باشه برای برنامه ی ثبت بهتره و شاید روی 64 با خطاهای زیادی مواجه بشید.
باید این رو هم بگم اگر این برنامه به کارتون نمیاد (اوراکل) روی سیستم نصبش نکنید چون باعث تاخیر در بالا آمدن سیستم میشه البته نه زیاد
این رو هم بگم اوراکل گران ترین برنامه ی دنیاست. حرفه ای ترین نسخش 900 میلیون قیمت داره ولی برای ما رایگانه دیگه.
2-تمام پوشه های مربوط به برنامه ثبت رو در درایو C کپی کنید.
UPBUILD-oracle-UP_mysam-MK-QUERY-gis_repo-scan_manager-maskan-build
دیگه به خاطر ندارم باز هم بود یا نه
3-حالا اصل موضوع که پدر همه رو در میاره و نمیدونن این برنامه چطوری کار می کنه
اواکل رو باید به up_mysam وصل کنید.
چطوریش هم راحته. sql plus اوراکل رو باز می کنید و دوتا فایل رو از داخلش صدا می زنید که توی مسیر up_mysam هستن داخل پوشه ی sql
اسمشون 001.sql و 002.sql هست. البته قبل از صدا زدنشون باید اندازه ی حجمی که توی این فایل ها هست رو به 300m تغییر بدین
نمیدونم پس چرا از اوراکل استفاده کردن
به هر حال وقتی این دو تا فایل رو صدا بزنید up_mysam به اوراکل وصل میشه.
اصل مطلب هم همین بود یعنی اصلش که نه. قسمت گیج کنندش
4- حالا می مونه AutoCAD که اصل اینه دیگه
دو تا فایل VB هست که باید داخل Autocad آپلود بشن با دستور Appload بعد این برنامه ها یه دونش توی پوشه UPBuild بود یکیش یادم نیست
از قسمت Options هم فایل منو و تولبار رو هم که یه فایل CUI هست باید معرفی کنید. اینطوری منو و تولبار برنامه هم به اتوکد اضافه میشه
خب حالا یه تنظیمات خیلی ساده اما من یادم نیست می مونه که از داخل همون برنامه ی داخل اتوکد انجام می دید مثلا شهر و استان کد نظام مهندسیتون و غیره
رابط کاربریش خوبه خودتون متوجه میشید.
5- اگر دیدید برنامه اخطار میده آپدیت های برنامه رو از سایت ثبت دانلود کنید بریزید توی درایو C و اجرا کنید فایل های آپدیت اکسترکت میشن توی پوشه هاشون.
حالا الان AutoCAD به Up_mysam وصله و Up_mysam به اوراکل
این رو هم بگم موقع نصب اوراکل باید حواستون رو جمع کنید و اگر خوب خاطرم باشم SID رو درست تنظیم کنید که بعدا میخواید ازش استفاده کنید
دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه چون به کار من نمیاد خوب یادش نگرفتم.
سپاس.

lady1060

عضو جدید
دوستان کسی نرم افزار واسط ثبت رو برای اتوکد 2017 داره؟
آخه اتوکدهای ورژن بالا vba رو ساپورت نمی کنن و باید cuix باشن ولی موفق نشدم از اینترنت دانلود کنم اگر کسی داره و اینجا آپلود کنه ممنون میشم

tahamyhoney

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. آیا امکان نصب نرم افزار واسط روی ویندوز 7 شصت و چهاربیتی وجود دارد؟ ویندوز اورجینال لب تاب من ویندوز 7 شصت و چهاربیتی است و با نصب ویندوز 7 سی و دو بیتی قابلیت های سیستم مخصوصا رم کاهش پیدا می کنه.. لطفا اگر تجربه نصب روی سیستم شصت و چهاربیتی دارید به اشتراک بزارید.سپاسگزارم

بالا