آموزش نرم افزار متلب

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بسم الله
سلام

دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه :smile:

همینطور که میدونید قرار بود ی تایپی بزنم که مختص آموزش نرم افزار متلب باشه . و چندین نفر استقبال کردن .
شرایط زدن این تاپیک به این صورت است :

1-در هر هفته 3 درس اپلود میشه و شما میتونید اونا رو دانلود کنید و بعد از نگاه کردنشون اشکالتون و تمرینایی که بهشون برمیخورید میذارید تا بقیه دوستان نیز استفاده کنند .

2- در دو تاپیک مچزا این روند ادامه پیدا میکنه . اولین تایپک(همین تایپیک) مختص ارائه درس هستش و دومین تایپک مختص رفع اشکلات هستش .

3- اگر به تمرینی ( از کتابی ، سایتی ، جزوه ای و ... ) برخوردید لطفا و حتما همکاری کنید (اگر شده عکس بگیرید و اپلود کنید ) در اختیار تمام بچه ها قرار بدید (در همین تاپیک بگذارید)

4- اگر استقبال شد و دوستان بی میلی نشون دادن متاسفانه بد میشه:cool:

5- کسی لطفا منبع این اموزش رو بیان نکنه اگر کسی بهش برخورده چون که فقط اینجا با همکاری هم میخایم یاد بگیرم این اموزشو

به خاظر این تاپیکو زدم در این قسمت به دلیل اینکه در قسمت های زیر مجموعه تاپیک خیلی زود گم میشه

اگر چیزی به خاظرم رسید و یا دوستان چیزی میدونن که باعث پیشرفت این تایپک بشه لطفا بگن تا در پست اول اضافه بشه

لطفا بازم میگم همکاری کنید و تنها خودتون نخاید پیشرفت کنید . همگی باید به ی سطح سواد برسیم . این اولین تایپک اموزشی در تالار مکانیک هستش . پس لطفا ناامید نکنید .

در پست دوم فیلم سه جلسه اول ( هفته اول رو میذارم )

برامم دعا کنید . التماس دعا :smile:

موفق باشید

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام

اولین جلسات این دوره رو میذارم . و اگر سوالی بود در تاپیکی که به زودی ادرسشو داخل همین پست میذارم مراجعه کنید ..

http://cdnr.takhtesefid.org/videos/547119723268.mp4?name=Matlab856-1
http://cdnr.takhtesefid.org/videos/704439920412.mp4?name=Matlab856-3
http://cdnr.takhtesefid.org/videos/00578422483248.mp4?name=Matlab856-4

دوستانی که شروع کردن با ی پیام در همین تاپیک اعلام کنن لطفا

آخرین ویرایش:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بهزاد جان
ممنون از تاپیکت
من شروع کردم;)

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
لطفا اظهارنظر در مورد این تاپیک و مشکلاتش رو در تاپیک تالار فکر تالار بیان کنید
با تشکر

behzadk2019

کاربر ممتاز
3 جلسه بعد این تاپیک

اگر دوستان تمایل شرکت نداشته باشن من میتونم فقط به 3 دوستی که شرکت کردن فیلما رو خصوصی بدم

http://cdnr.takhtesefid.org/videos/hq351435904632.mp4?name=hq-Matlab856-5
http://cdnr.takhtesefid.org/videos/317269479794.mp4?name=Matlab856-6
http://cdnr.takhtesefid.org/videos/654470487203.mp4?name=Matlab856-7

تاپیک مربوط به سوال و جواباشم زده بودم ولی هنوز تایید نشده

m.sabri

عضو جدید
ممنون مهندس لطفا بقیه رو هم بذارید....
3 جلسه بعد این تاپیک

اگر دوستان تمایل شرکت نداشته باشن من میتونم فقط به 3 دوستی که شرکت کردن فیلما رو خصوصی بدم

http://cdnr.takhtesefid.org/videos/hq351435904632.mp4?name=hq-Matlab856-5
http://cdnr.takhtesefid.org/videos/317269479794.mp4?name=Matlab856-6
http://cdnr.takhtesefid.org/videos/654470487203.mp4?name=Matlab856-7

تاپیک مربوط به سوال و جواباشم زده بودم ولی هنوز تایید نشده

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام بهزاد جان
ممنون! بعد كلي مدت كه سر زدم ي تاپيك عالي ديدم كه حالمو خوب كرد.;)
منم پايه ام چون ميخوام بهتر و بيشتر يادبگيرم.
يا علي

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همگی

این تاپیک خیلی خوبه....من تمام تلاشمو میکنم که همکاری کنم.

فقط یه چیزی:

من ترم دوم ارشد هستم درسام این ترم سنگینه و پایان نامه هم شروع کردم.شاید کمی نتونم بیام......ولی همکاری میکنم.من هنوز دانلود نکردم و کلیپ ها رو نگاه نکردم....اگه میتونین آهسته تر جلو برین که من هم بهتون برسم.

ممنون با تشکر

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همگی

من این ترم cfd دارم و دارم فرترن کار میکنم.....کدنوسی باهاش خیلی لذت بخشه.ولی دردسر هم داره. کلا برنامه نوسی با هر زبانی یه قاعده بیشتر نداره:

آنم الگوریتم نویسی یا به عبارت دیگر فلوچات نوسی هست.در واقع بهترین کدنویس،قبلش باید بهترین الگوریتم نویس باشه.بعدش یه مشت تابع و علامت و قاعده هست که باید حفظ بشین.

صرفا جهت اطلاع گفتم که هر کی وارد این تاپیک میشه ترسش در حوزه کدنویسی بریزه.

من اگه وقت کنم حتما این تاپیکو دنبال میکنم.

یاعلی

آخرین ویرایش:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
بایت این تاپیک واقعا ممنونم
من که شدیدا بهش احتیاج دارم
برنامه رو در سطح ابتدایی بلدم اما واقعا داشتم دنبال کلاس میگشتم که برم اما وقتم پر بود
همه تلاشم رو میکنم بابچه هایی که شروع کردن هماهنگ بشم
خیلی خیلی بخاطر فیلمایی که گذاشتین بازم ممنونم

مهران پاهنگ

عضو جدید
سلام مندس بهزاد عزیز.منم از این ب بعد سعی میکنم ک تا جایی ک بتونم باهاتون باشم ولی چون اولین فعالیتمه نیاز ب کمی رانمایی هم دارم.
واقعا ممنون از کارت.خیلی ایده ی قشنگیه.امیدوارم همه با هم بتونیم سطحاین کارا رو بالاتر ببریم با هم پیشرفت کنیم.....

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام
من 10تا فیلم رو دیدم بقیه اش رو کی میذارین رو سایت؟
ما منتظریم جناب مهندس;)

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام
استارتر عزیز کجایین شما؟
انقدر دیر کردین مجبور شدم خودم فیلم آموزشی بگیرم
البته با این باکس شما متفاوته
نمیدونم منم میتونم اینجا فیلم بذارم یعنی استارتر اجازه میدن؟
اگه اجازه صادر بشه میذارم اگه نه که فقط خودم میبینم:cool:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
دوستان این تاپیک قرار بر این نیست صرفا" دیدن فیلم باشه میتونیم مشکلاتمون رو هم همینجا بگیم تا با کمک هم حلشون کنیم
خب اگه آموزشهای دیگه ای هم هست و با این آموزش فرق داره به صورت جز به جز قرار بدید بد نیست (فقط یک جا آموزشهارو نذارید چون باعث میشه تاپیک از دور خارج بشه)
و اگه آقا بهزاد این هفته رو نتونستن بیان میتونیم سه جلسه ی بعدی رو از همون منبعی که شروع کردیم بذاریم

آخرین ویرایش:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
استارتر عزیز کجایین شما؟
سلام شیما خانوم خوشحال میشیم شما هم مطالب آموزشیتون رو بذارید تا از هردو منبع استفاده کنیم

با اجازه ی بهزاد عزیز من این هفته آموزش هارو میذارم که تاپیک از روند آموزشی خودش خارج نشه

جلسه 11 - آموزش تغریف متغییر در matlab

جلسه 12 - انجام اعمال اصلی به صورت درایه به درایه

جلسه 13 - آموزش Matlab - به کار بردن عملگر های شرطی

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام شیما خانوم خوشحال میشیم شما هم مطالب آموزشیتون رو بذارید تا از هردو منبع استفاده کنیم

با اجازه ی بهزاد عزیز من این هفته آموزش هارو میذارم که تاپیک از روند آموزشی خودش خارج نشه

باشه دراسرع وقت سعی میکنم بذارم
اگه هم استارتر عزیز خوششون نیومد دیگه نمیذارم
نمیدونم اینجا هم میشه مشکلات و سوال مطرح کرد یا نه؟
و اینکه اون دوره آموزشی رو از اول بذارم یا برطبق این 13مین فیلمی که شما زحمتش رو کشیدید برطبق آخرین فیلم آپلود کنم

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
و اینکه اون دوره آموزشی رو از اول بذارم یا برطبق این 13مین فیلمی که شما زحمتش رو کشیدید برطبق آخرین فیلم آپلود کنم
فکر نمیکنم بهزاد عزیز ناراضی باشه
از اول بگذارید بهتره و اینکه اول پست بنویسد که این یه سری آموزش دیگه هست در تکمیل آموزشهای قبل
ممنون

mech.shima

کاربر ممتاز
با اجازه استارتر عزیز
سلام دوستان
نمیدونم هنوزم کسی هست که این تاپیک رو دنبال کنه یا نه
اما من هم یه سری آموزش متلب دارم که فک میکنم با قرار دادن این دوسری آموزش کنار هم یه دوره خوبی از آموزش متلب رو خواهیم داشت
و این فیلمایی که من میذارم باکس دیگه آموزشه و با این دوره آموزش متفاوته و به نظر من دیدن هردوسری آموزش خیلی بهتره
چون من از هردو آموزش تا به حال استفاده کردم نکاتی در یک سری هست که در سری دیگه وجود نداره و مکمل هم میشن
موفق باشید و پیروز;)

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام
استارتر عزیز کجایین شما؟

سلام
دوستان این تاپیک قرار بر این نیست صرفا" دیدن فیلم باشه میتونیم مشکلاتمون رو هم همینجا بگیم تا با کمک هم حلشون کنیم
خب اگه آموزشهای دیگه ای هم هست و با این آموزش فرق داره به صورت جز به جز قرار بدید بد نیست (فقط یک جا آموزشهارو نذارید چون باعث میشه تاپیک از دور خارج بشه)
و اگه آقا بهزاد این هفته رو نتونستن بیان میتونیم سه جلسه ی بعدی رو از همون منبعی که شروع کردیم بذاریم

فکر نمیکنم بهزاد عزیز ناراضی باشه
از اول بگذارید بهتره و اینکه اول پست بنویسد که این یه سری آموزش دیگه هست در تکمیل آموزشهای قبل
ممنون

سلام دوستان عزیز :دی
ببخشید ک یکم دیر به دیر سر میزنم . یکم مشکلات اینا هست برای همین وقت نمیشه به اینجا سر بزنم زیاد ولی اصلا یادم نرفته که این تاپیک شروع شده
دست اقای احمد (اگر اشتباه نکنم ) درد نکنه که باقی فیلم ها رو زحمت کشیدن گذاشتن . به نظرم خیلی ساده و روان این دوره درس میده ولی یک ایراد داره که تمرین نداره و فقط به بیان روش پرداخته . اگر دوستان تمرین هایی در این زمینه دارن خیلی خوب میشه در اختیار بقیه بذارن

شیما خانم من اول تاپیک گفتم که خوشحال میشیم که دوستان نیز همکاری کنن داخل این یادگیری . منم از شما میخام که این فایلا رو قرار بدید . ولی اگر لطف کنید از اول این فایلا رو قرار بدید تا با روش درس دادن دیگری هم اشنا بشم ولی به نظرم بهتره که رنگ فونت این فیلم های تازه با یک تغییراتی به فیلم های حال حاضر باشه تا خیلی راحت قابل تشخیص از هم باشن

متاسفانه من روز های اول یک تاپیک دیگر برای حل مشکلات و سوالات زدم ولی نمیدونم چرا تایید نشد . اگر این تاپیک تایید میشد خیلی خوب بود ولی در هر حال همین تاپیک سوالات و مشکلات رو بیان میکنیم و از هم چیزی یاد میگیریم

هر کسی هر چیزی بلده لطفا در اختیار بقیه قرار بده

behzadk2019

کاربر ممتاز
درود
بسیار عالی
آموزش سیمولینک نیز جز آموزشاتون هست؟

سلام
من سرچی که انجام دادم یک سری فیلم دراین رابطه هم پیدا کردم ولی هنوز وقت نشده که انتخاب کنم بهترینشو . احتمال خیلی خیلی زیاد شامل این مبحثم میشه

mech.shima

کاربر ممتاز
ببینید دانلود میشه؟یا یه جای کار میلنگه که درستش کنم;)

بالا