آموزش مكالمه انگليسي با AJ HOGE

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
bale dooste aziz, ama ina avalan ke hamashon marboot be majmooe 'effortless english' nist va dar sani hame darsaye mojod to in majmooe ham nis.
be tore koli majmooe effortless english shamele 3 level ke levele 1 va 2 harkodom shamele 8 dars va levele 3 ham shamele 20 ta darse.

world0098

عضو جدید
دوستان من هم رفتم مجموعه رو خریدم خیلی عالیه در ضمن سایت میهن دانلود هم این اموزش رو گذاشته برای دانلود با لینک مستقیم کل قسمت هاش رو در ضمن از فروشگاش هم میتونید تهیه کنید که من هم همین کار رو کردم و خیلی عالیه
در ضمن این هم لینک دانلودش به اضافه معرفی مجموعه از سایت میهن دانلود
http://mihandownload.com/cgi-bin/mt/mt-search.cgi?search=HOGE&IncludeBlogs=1

world0098

عضو جدید
دوستان اگه واقعا مي خواين با عشق زبانو ياد بگيرين و راحت صحبت كنيد بهتون اين سايت رو معرفي ميكنم WWW.EFFORTLESSENGLISHCLUB.COM
توي ايران زياد شناخته شده نيست يه شخصيه بنام AJ HOGE مدرس زبان توي امريكا و .... (بقيشو اگه ميخ.اين بدونيد برين به سايت).
من خودم نزديك به يكسال دارم از درساش استفاده ميكنم و LISTENING و SPEAKING ام واقعا خوب شده! اصلا نميخوام تبليغ كنم ولي من قبلش 2 سال هم آموزشگاهاي زبان كيش و صفير رفته بودم تا آخرهاي UI ولي اصلا از خودم راضي نبودم ولي وقتي اين متد جديدو شروع كردم هم خيلي پيشرفت كردم و هم عاشق انگليسي شدم:redface:
درساشو بايد پول بدين اينترنتي بخرين ولي ميتونين توي اينترنت لينكاي دانلود مجانيشوهم پيدا كنيد.:D
با اينكه رشتم مكانيكه ولي دلم نيومد اينجا نيامو اينا رو به شما دوستان نگم.
اگه سواليم داشتيد خوشحال مي شم جواب بدم.:gol:

با سلام خدمت شما دوست عزیز من این اموزش رو خریدم که شامل دو تا دی وی دیه البته برای دانلود هم بود اما چون حجم دانلودم محدود بود نمیتونستم دانلود کنم اما یه سوال از شما داشتم من ترتیب درس ها رو نمیدونم و نمیدونم از کدوم درس ها شروع کنم در زیر درس های داخل این دی وی دی رو براتون لیست میکنم شما زحمت بکشید بگید به ترتیب از کدوم شروع کنم
Power English Now
Real English Conversation Pack
Flow English (Intermediate Level Lessons)i
Learn The 7 Rules For Excellent English
New method learning English
Success Business Lessons
ممنون میشم راهنمایی کنید
این هم آدرس جیمیلم world0098@gmail.com

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
pishnahade man ine ke ba yeki az 2 majoome 'Power English' ya 'Learn Real English' shoro konid.

hossein_t

عضو جدید
[
سلام.من این مجموعه رو من از سایت میهن دانلود خریدم.راهنمایی کنید چه جور استفاده کنم.این اسم درسا است.اگه ناقص هست.کامل بزارید واسه دانلود.توضیح کامل بدید لطفا مرسی
1 Mama's Boys Lessons
Baseball Pig Lessons
Cafe Puccini
Eat Your Vegetables
Evil English Teacher Lessons
Fat Man Lessons
Female Seeks Male
Flow English Commentaries
Goats Being Hired Lessons
Green Peanut Butter
Green Tea Lessons
Hitch Intro
Lemon Dog Part 1
Lemon Dog pt 2
Man Injured Lessons
Mosquitos Lessons
Movie Star
Roach Vacation Lessons
Sick In India Lessons
Starving Bug Lessons
Super Cow Lessons
Sweet Dreams Lessons ke ba yeki az 2 majoome 'Power English' ya 'Learn Real English' shoro konid.[/QUOTE]​

*mahdie*

عضو جدید

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من دیشب اینو از میهن دانلود کردم اما نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم...

john snow

عضو جدید
من دیشب اینو از میهن دانلود کردم اما نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم...

سلام ، خوبی ؟؟ :redface:
ببین اگه از power english now شروع کنی بهتره ، من خودم از این پَک شروع کردم ، الانم اولاشم .
خودش یه دونه guide داره ، بهت میگه چجوری ازش استفاده کنی .
ولی در کل اینه که ، اول pdf هر درس رو میخونی ( هر درس معمولا سه چهارتا pdf داره ) بعد از اینکه خوندیشون ، باید بری mp3 هارو گوش بدی . به مدت یه هفته تقریبا .
همین ;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام ، خوبی ؟؟ :redface:
ببین اگه از power english now شروع کنی بهتره ، من خودم از این پَک شروع کردم ، الانم اولاشم .
خودش یه دونه guide داره ، بهت میگه چجوری ازش استفاده کنی .
ولی در کل اینه که ، اول pdf هر درس رو میخونی ( هر درس معمولا سه چهارتا pdf داره ) بعد از اینکه خوندیشون ، باید بری mp3 هارو گوش بدی . به مدت یه هفته تقریبا .
همین ;)

ممنون:redface:
من از فردا عصر شروع میکنم انشا...:D
ایمیلاش چی؟
کلماتی رو ک بلد نیستم چی؟
...
یکی از دوستان گفت با دیکشنری انگلیسی ب انگلیسی اما خیلی سخته اینجوری...

john snow

عضو جدید
ممنون:redface:
من از فردا عصر شروع میکنم انشا...:D
ایمیلاش چی؟
کلماتی رو ک بلد نیستم چی؟
...
یکی از دوستان گفت با دیکشنری انگلیسی ب انگلیسی اما خیلی سخته اینجوری...

ایمیلاش چی ، چی ؟؟ اهان میخوای ایمیلاشو بگیری ؟! واسه دریافت ایمیل هاش باید بری سایت EffortlessEnglish.com بعد یه جا نوشته "واسه دریافت 7تا قانون" ، ایمیل تونو وارد کنید، اونجا میتونی ثبت نام کنی . نکردی هم نکردی ، ولی برا ایجاد انگیزه بــــــَد نیست .
بنده به شخثِه ، کلماتی که بلد نیستمو میرم از دیکشنری lingoes میبینم فوری :redface: البته انگلیسی به انگلیسی بهتره خب . ولی من همون انگلیسی به فارسی استفاده میکنم .
درضمن قابلی نداشت هَموطن ;)