آموزش مطلب

omidvarshoei

عضو جدید
استفاره كردين دعا يادتون نره

پیوست ها

• Matlab 1.pdf
    412.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yare66

عضو جدید
ممنون دوست عزیز.
خیلی کاربرد داره برامون.
هروقت بخونیم دعات میکنیم

capitanfahime

عضو جدید
سلام دوستان
در مورد پردازش تصویر ردیابی یک یا چند نقطه در چند تصویر میشه یه خورده راهنماییم کنین؟ هیچی از الگوریتمش نمیدونم!

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام دوستان
در مورد پردازش تصویر ردیابی یک یا چند نقطه در چند تصویر میشه یه خورده راهنماییم کنین؟ هیچی از الگوریتمش نمیدونم!
اول باید نقاط مشترک در دو تا تصویر رو پیدا کنید.

capitanfahime

عضو جدید
اگر عکسمون مربوط به یک جریان مثل جریان هوا باشه که همه ذراتش شبیه هم هستن چطور میشه این کار رو انجام داد؟

mahi1368

عضو جدید
سلام دوستان!
در یک m.file اینو می نویسم:
function plotSin(f1)
x=linspace(0,2*pi,f1*16+1);
figure
plot(x,sin(f1*x))
می دونم که باید f1 مشخص باشه چون تو لاین2و4 استفاده شده، ولی تو جزوه ای که دارم میخونم(مال MIT ) نگفته که مثلن f1=چی بذارم و خودش همینطوری نوشته و جواب گرفته گویا! اشتباه من کجاست؟!
در ضمن وقتی هم که میزنم nargin رو نشون بده میزنه 0 تا!!!!! درصورتی که من input دارم اونم f1 اه! حتی وقتی که تعریف میکنم f1=2 هم nargin رو میزنه صفر!!!! کمک بسیار! :)
تنکس.

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان!
در یک m.file اینو می نویسم:
function plotSin(f1)
x=linspace(0,2*pi,f1*16+1);
figure
plot(x,sin(f1*x))
می دونم که باید f1 مشخص باشه چون تو لاین2و4 استفاده شده، ولی تو جزوه ای که دارم میخونم(مال MIT ) نگفته که مثلن f1=چی بذارم و خودش همینطوری نوشته و جواب گرفته گویا! اشتباه من کجاست؟!
در ضمن وقتی هم که میزنم nargin رو نشون بده میزنه 0 تا!!!!! درصورتی که من input دارم اونم f1 اه! حتی وقتی که تعریف میکنم f1=2 هم nargin رو میزنه صفر!!!! کمک بسیار! :)
تنکس.

سلام.اینجا از تابع functionاستفاده کرده یعنی یک ام فایل جدا براش نوشته.شما باید اونو پیدا کنید

mahi1368

عضو جدید
سلام.اینجا از تابع functionاستفاده کرده یعنی یک ام فایل جدا براش نوشته.شما باید اونو پیدا کنید

اگه منظورتون plotSin.m اه، که توی همون فایل این برنامه رو نوشتم، یعنی اوله اولش که خواستم این فانکشن رو ایجاد کنم edit plotsin.m رو زدم، ایجاد که شد تابع رو تعریف کردم!
الان هم هرچی میزنم edit plotsin.m همین رو باز میکنه فایل دیگه ای در کار نیست! :(

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
فصل5:کار با رشته های کاراکتری....فصل6:تصمیم‌گیری و کنترل روند، استفاده از حلقه‌ها و دستورات شرطی در متلب

فصل5:کار با رشته های کاراکتری....فصل6:تصمیم‌گیری و کنترل روند، استفاده از حلقه‌ها و دستورات شرطی در متلب

مشاهده پیوست MFasl05.zip
مشاهده پیوست MFasl06.zip