آموزش طراحی صفحات وب

tutfarangi

عضو جدید
لطفا" اگر در مورد طراحی صفحات وب،یک کتاب خوب(انتشارات و نویسنده) و یا آدرس سایتی که بتونه در یادگیری به من کمک کنه بهم معرفی کنید.ممنونم:gol:

redlight

عضو جدید
زبان خاصی مد نظرت نیس؟ یا سطح خاصی؟ فرقی نداره برات؟

hosein_t

عضو جدید
لطفا" اگر در مورد طراحی صفحات وب،یک کتاب خوب(انتشارات و نویسنده) و یا آدرس سایتی که بتونه در یادگیری به من کمک کنه بهم معرفی کنید.ممنونم:gol:
عزیز من
طراح وب شدن به همین نون و ماست ها که نیست :
شما باید ابتکار گرافیکی بالایی داشته باشی و یکی دوتا زبون تخصصی وب برای پیکربندی و مدیریت بلد باشی. . . . اما اگه بخوای با این پرتال های آماده و آسیب پذیر Phpnuke و این مسخره بازیا کار کنی قضیه فرق میکنه . . .:gol:

redlight

عضو جدید
عزیز من
شما باید ابتکار گرافیکی بالایی داشته باشی و یکی دوتا زبون تخصصی وب برای پیکربندی و مدیریت بلد باشی. . . . اما اگه بخوای با این پرتال های آماده و آسیب پذیر Phpnuke و این مسخره بازیا کار کنی قضیه فرق میکنه . . .:gol:
اوهوم اما اونقدرا هم سخت نیستاااااا دی:

tutfarangi

عضو جدید
عزیز من
از توجهتون ممنونم. ولی ....آدم هر کاری که دوست داره انحام بده ، باید یه روزی از یه جایی شروع کنه.حتی با استفاده از روشهای مسخره.
خوشحال میشم اگه بهم کمک کنید.:gol:
پیروز و سربلند باشید در ایرانی آباد، آزاد و سبز:gol:

بالا