[آموزش] - طراحی سه بعدی

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آموزش نقاشی سه بعدی با توضیحات :یک کاغد مناسب انتخاب میکنیم. در اینجا من کاغذ A4 در نظر گرفتمشروع به کار میکنیم . نقطه دید را انتخاب و مشخص میکنیم. من در اینجا فاصله ای ۱۵ سانتی متری در ارتفاع ۲۰ سانتی را انتخاب کردم. یکی از چشم های خود را ببندید و شروع به طراحی کنید. تمرین و تمرین و تمرین رمز طراحی مطلوب است. از نتیجه اولین طرح خود نا امید نشوید.از نوشته ها شروع میکنم. ابتدا در نرم افزاری فونت دلخواه رو انتخاب کنید و با زاویه مناسب مقابل خود قرار دهید و از روی آن طرح بزنید. دو گونیا داشته باشید تا به کمک آن بتوانید زاویه های افقی و عمودی را تخمین بزنید.و ادامه طراحی و انتخاب تصویر لایک فیسبوک و حجم دادن به آن با کمک گونیاحال شروع به سایه زدم میکنیم تا حجم ها خود نمایی کنند. تعیین نقطه نور را فراموش نکید در اینجا نور بالا و کمی راست قرار گرفته است.وقت دور بری رسیده است. ابتدا حتما خطوط برش خورده را تجسم کنید. این برش ها باید به دیده شدن حجم ها کمک کند پس با برش های بیش از حد سایه ها و یا ترکیب بندی را از بین نبریدبیشتر بر روی سایه ها کار کنید. کار تمام است. تصویر را در موقعیت مناسب قرار دهید و عکس بگیرید و لذت ببرید از نتیجه کار

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نقاشی سه بعدی ایران روی کاغذ + آموزش مراحل

نقاشی سه بعدی ایران روی کاغذ + آموزش مراحل

این نقاشی بر روی کاغذ a4 طراحی شده است. ابتدا فونت و جا نمایی نوشته و حجم ها در کامپیوتر انجام شد و سپس خطوط و شمایل کلی بر روی کاغذ منتقل گردید.

ههمانطور که قابل رویت است رنگ آمیزی این کار با مداد رنگی انجام شده.

من ایران را دوست دارم