آموزش سیلور لایت از باشگاه مهندسان

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی میخواهد سیلور لایت رو اموزش ببینه به من بگه تا بعد از رسیدن به حد حساب 4-5 نفر بوسیله اسلاید و مطالب مختصر و مفید اینو بهتون اموزش بدهم
البته ناگفته نماند چون این تکنولوژی واقعا پیچیده و سخته ممکنه خود منم نتونم بهتون زیاد کمک کنم اما در حد ساختن پروژه های معمول میتونم در خدمتتون باشم:gol:

Sharif_

مدیر بازنشسته
من هم مشتاقانه منتظرم
البته اگر شروع کنی بیننده هم زیاد میشه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.

کار بسیار خوبیه.

اگر استقبال بشه من هم حاضرم کمک بکنم. اشنایی های مختصری با SL دارم.

عالیه
چون خودتون که میدونین برای سیلور لایت باید پیش زمینه های زیادی گفته بشه تا برسه به اصل مطلب که این کار پر زحمتیه

MojtabaDinarvand

عضو جدید
ببخشید من یک نظر داشتم که گفتم بگم :

به نظر من مفاهم SL و WPF خیلی شبیه به هم هستند و اگر واقعا اینجا اموزش خوبی بتونیم راه بندازیم کار خیلی هارو راحت می کنیم. چون با یک تیر چند نشون رو میزنیم. الان به نظر من قبل از شروع SL باید ما الگوی MVVM رو اموزش بدیم چون اصولا SL رو بهتره با MVVM پیاده سازی کنیم.

به نظر من ابتدا برای اینکه زیاد وقت صرف تحلیل های بیخود نشه کتاب الگوی MVVM اقای نصیری رو بخونید و بعد از شناخت MVVM خود کتاب SL اقای نصیری رو باز بخونید که باز هم این 2 کتاب بسیار مفید و جالب هستند. و البته کاملا مجانی.

و بعد از دیدن این دو کتاب یا حداقل اشنایی با MVVM بعد برید سراغ اموزش SL . چون اینطوری کار خیلی راحتره.

البته این نظر شخصیه منه و شما (silver light ) مختار هستید که هر چیزی که طبق نظر خودتونه رو بگید چون قراره زحمت این کارو شما بکشید و بقیه هم کمکتون بکنن.

موفق باشید.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
من هم مشتاقانه منتظرم و ممنون اط شما بابت تاپيک خوبتون.
هرگونه کمکی در این رابطه از دست من، شریف يا راسل برمیاد، دريغ نميکنيم :gol:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من یک نظر داشتم که گفتم بگم :

به نظر من مفاهم SL و WPF خیلی شبیه به هم هستند و اگر واقعا اینجا اموزش خوبی بتونیم راه بندازیم کار خیلی هارو راحت می کنیم. چون با یک تیر چند نشون رو میزنیم. الان به نظر من قبل از شروع SL باید ما الگوی MVVM رو اموزش بدیم چون اصولا SL رو بهتره با MVVM پیاده سازی کنیم.

به نظر من ابتدا برای اینکه زیاد وقت صرف تحلیل های بیخود نشه کتاب الگوی MVVM اقای نصیری رو بخونید و بعد از شناخت MVVM خود کتاب SL اقای نصیری رو باز بخونید که باز هم این 2 کتاب بسیار مفید و جالب هستند. و البته کاملا مجانی.

و بعد از دیدن این دو کتاب یا حداقل اشنایی با MVVM بعد برید سراغ اموزش SL . چون اینطوری کار خیلی راحتره.

البته این نظر شخصیه منه و شما (silver light ) مختار هستید که هر چیزی که طبق نظر خودتونه رو بگید چون قراره زحمت این کارو شما بکشید و بقیه هم کمکتون بکنن.

موفق باشید.

اگر شما بتونین این کار رو انجام بدهید عالی میشه چون من تو مسائل تئوریک و ساختاری MVVM مشکل دارم

MojtabaDinarvand

عضو جدید
من مشکلی ندارم دوست عزیز همیشه بابت کمک رسانی دریغ نکردیم چیزی رو

الانم اگر تعداد مشتاقان زیاد شد شروع می کنیم

الان که امتحاناته و حداقل تا 10 روز دیگه امتحانات ادامه داره

بعد از اون اگر عمری باشه من امادم

موفق باشید

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مشکلی ندارم دوست عزیز همیشه بابت کمک رسانی دریغ نکردیم چیزی رو

الانم اگر تعداد مشتاقان زیاد شد شروع می کنیم

الان که امتحاناته و حداقل تا 10 روز دیگه امتحانات ادامه داره

بعد از اون اگر عمری باشه من امادم

موفق باشید
ممنون
باشه شروع میکنیم

Topcoding

عضو جدید
بچه ها دمتون جیز ;)
ما هم هستیم ، جوری توضیح بدهید که ما تازه واردا هم متوجه بشیم .
هر چی رفرنس خوبه واسه شروع و مقدمات بگید تا بریم دنبالش...
ممنون از الطافتون...:gol:
بهترین ها رو می خوام واستون...:gol:

mina_1367

عضو جدید
بسی سپاس
فرمودید اگر خواهان یادگیری زیاد باشن آموزش رو شروع می کنید ، خواهان زیاد هست
من هم با جدیت دنبال یادگیری هستم
مقدمات اولیه که گفتید را تا حدودی می دانم و منتظر شروع آموزش .

reyra2005

عضو جدید
من هم هستم سی شارپ کار کردم asp هم کار کردم html , css هم که بلدم فقط رو سیلور می لنگم

kerberos2023

عضو جدید
سلام
منم مشتاقانه منتظرم سیلور رو یاد بگیرم
میخوام بایه سوال شروع کنم
برای کار کردن با آبجکت های دیتابیس مثل SqlConnection, SqlCommand و . . . چه فضای نامی رو باید اضافه کنیم
توی asp.net توی code behind اینو اضافه میکردیم(System.Data.SqlClient) ولی واسه سیلور لایت کار نمیکنه

mmbar

عضو جدید
سلام داداش
هه خسته نباشی!!!!!!!!!!!!
بچه ها دنبال سئوالات حرفه ای میگردن.
اگه بلدی یا کسیو میشناسی معرفی کن دیگه.:D