آموزش زبان فرانسوی، با بهترین روش آموزشی شنیداری در جهان

lightseeker62

عضو جدید
سلام
تو این تاپیک،آموزش زبان فرانسوی به روش pimsleur رو براتون میذارم.
روش pimsleur، در حال حاضر، بهترین روش آموزش شنیداری زبان در سطح جهان هست.
اول، یه توضیحی در مورد این روش داده میشه، بعدش لینکای دانلود رو براتون میذارم

روش آموزش زبان pimsleur

سیستم آموزش زبان pimsluer ، یه روش فراگیری زبانی است که توسط paul pimsleur طراحی شده است. این سیستم بر اساس چهار ایده اصلی بناشده: پیش بینی، یادآوری تدریجی فاصله دار، کلمات کلیدی، یادگیری طبیعی.
روش pimsluer ، یک سیستم شنیداری است، که در آن، فرد استفاده کننده، جملات را ساخته، یا آنها را از روی حافظه خود تکرار می کند. هر سطح این سیستم آموزشی، شامل 30 درس است که هر کدام از آن دروس، 30 دقیقه می باشد. برای پیشروی از هر درس به درس بعدی، باید حداقل 80% جملات و عبارات خواسته شده در درس حاضر، بطور صحیح گفته شود. بطور کلی، هدف این سیستم، بهبود مکالمه و listening است.
بطور کلی، برای هر زبان، سه سطح وجود دارد که هر کدام از آنها 30 درس دارند (البته برای بعضی زبان ها، سطح چهارمی هم قرار داده شده است)

قوانین سیستم آموزش pimsleur:

1- پیش بینی:
در دوره های آموزش زبان، معمولا از دانش آموزان خواسته می شود که بعد از مدرس، تکرار کنند. Pimleur ادعا کرد که این سیستم، یک سیستم منفعل برای یاد گیری است. وی، تکنیک "چالش و جواب" را ایجاد کرد، که در آن، دانش آموزان باید یک عبارت را به زبان هدف ترجمه کرده، و در بازه زمانی خاصی آن را بگویند، که بعد از آن، عبارت صحیح توسط مدرس گفته می شود. این تکنیک، باعث آموزش فعال تر می شود، بعلت اینکه دانش آموزان قبل از جواب دادن باید فکر کنند، و فقط تکرار کردن بعد از معلم کافی نیست. Pimsleur گفت که قانون پیش بینی، شرایط مکالمه واقعی را تداعی می کند، که در آن صحبت کننده ها باید یک عبارت را به سرعت به یاد بیاورند.

2- یادآوری مستمر بافاصله
یادآوری مستمر بافاصله، روش بازبینی کلمات یادگرفته شده، در بازه های زمانی ای است که به ترتیب زیاد می شوند. این نوعی نگهداری بوسیله تکرار بافاصله می باشد. بطور مثال، یک دانش آموز کلمه deux (به معنی دو، در فرانسوی) را یاد میگیرد، سپس یاد گیری deux در ابتدا در هر چند ثانیه، سپس در هر چند دقیقه، سپس هر چند ساعت، و بعد از آن هر چند روز محک زده می شود. هدف یادآوری بافاصله این است که به دانش آموزان کمک شود که کلمات را به حافظه بلند مدت خود منتقل کنند.
زمان بندی حافظه pimsleur به این ترتیب است: 5 ثانیه، 25 ثانیه، 2 دقیقه، 19 دقیقه، 1 ساعت، 5 ساعت، 1 روز، 5 روز، 25 روز، 4 ماه، 2 سال

3- کلمات کلیدی
تکیه روش pimsleur، یاد دادن کلمات کلیدی است تا دانش آموز، درک کلی ای از کلمات کلیدی به دست بیاورد. مطالعه در زمینه کلمات کلیدی نشان می دهد که در اکثر مکالمات روزمره، فقط از تعداد مشخصی از کلمات استفاده می شود (مثلا در زبان انگلیسی، حدود 80% کلمات چاپ شده، در بازه 2000 کلمه تکراری قرار می گیرند).
در روش pimsleur، به هیچ عنوان بطور خاص، گرامر یاد داده نمی شود، بجای آن، دانش آموز گرامر را بوسیله جملات و عبارات مشابهی که بطور پیوسته تکرار می شوند، یاد می گیرد. Pimsleur ادعا کرد که این سیستم آموزش، دقیقا شبیه روشی است که افراد، در زمان کودکی استفاده از گرامر را یاد می گیرند، بدون آنکه نیازی به مدرسه رفتن داشته باشند (بر اساس آهنگ عبارات و کلمات).

4- یادگیری طبیعی
این سیستم، یک سیستم صوتی است ، برای اینکه pimsleur متوجه شد که هدف اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان از یادگیری زبان این است که زبان را متوجه شده، و بتوانند صحبت کنند. این مهارت شنیداری، که آنها بوسیله گوشها و دهان یادمیگیرند، بسیار با روش بصری که با خواندن و نوشتن یاد میگیرند متفاوت است. Pimsleur بیان کرد که این دو مهارت مستقل - شنیداری و بصری- نباید با هم اشتباه گرفته شوند. به همین منظور، اسم "یادگیری طبیعی" را برای سیستم خود انتخاب کرد، که آموزش گرامر، کلمات و تلفظ را همزمان و باهم انجام می دهد. بعلاوه، یادگیری بوسیله گوش دادن باعث می شود که دانش آموز، لهجه درست را یاد بگیرد، در حالی که اینکار از طریق خواندن بسیار مشکل است.

حرف آخر، من خودم از این سیستم برای یادگرفتن زبان ژاپنی و اسپانیایی استفاده کردم، الان ژاپنی رو خیلی عالی صحبت می کنم، حدود 70 قسمت سریال ژاپنی رو هم ترجمه کردم که اگه همین lightseeker رو توی google سرچ کنید میتونید سایتایی که کارامو اونجا گذاشتم رو ببینید.
الانم دارم آلمانی کار می کنم، سطح 1 رو تموم کردم و الان همشو یادم میاد، چونکه واقعا برای یاد گیری با این سیستم، نیاز به نبوغ خاصی نیست، همه میتونن استفاده کنن و خوب یاد میگیرن
شما هم اگه میخواید یادگیری یه زبان دیگه رو شروع کنید، حتما pimsleur رو توی برنامه خودتون قرار بدید که واقعا معجزه می کنه

زبان ها
(لیست زبان های پوشش داده شده توسط این سیستم، تا ماه آگوست 2010 ، در پیوست آورده شده است.)

منبع :http://en.wikipedia.org/wiki/Pimsleur_language_learning_system

پیوست ها

• languages.rar
    73.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

lightseeker62

عضو جدید
دانلود از Mediafire

pimsleur french I -lesson 1
HTML:
http://www.mediafire.com/?91gdg7yg21785c1

pimsleur french I -lesson 2
HTML:
http://www.mediafire.com/?1mbgc8744zeuzvw

pimsleur french I -lesson 3
HTML:
http://www.mediafire.com/?egdc8i26l4nl6za

pimsleur french I -lesson 4
HTML:
http://www.mediafire.com/?zd9ud7zemmzbw0b

pimsleur french I -lesson 5
HTML:
http://www.mediafire.com/?bsulns48de33ok7

pimsleur french I -lesson 6
HTML:
http://www.mediafire.com/?967753unt5shuc9

pimsleur french I -lesson 7
HTML:
http://www.mediafire.com/?xsugjbvri2z388t

pimsleur french I -lesson 8
HTML:
http://www.mediafire.com/?jty8397pdbv6p9a

pimsleur french I -lesson 9
HTML:
http://www.mediafire.com/?72zgv2pozcu53lf

pimsleur french I -lesson 10
HTML:
http://www.mediafire.com/?9qqjx9pd23dgyby

lightseeker62

عضو جدید
راستی چون سایت pimsleur، همه لینکا رو میبنده، من خودم اینا رو آپلود کردم
بقیشو هم آپلود می کنم و همینجا می ذارم تا سطح I کامل بشه

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز

farima_mt

عضو جدید
ممنون از لطفت ، ولی فایل دوم باز نمی شه، پاک شده، می شه دوباره بذاریش . خیلی خوبه ، خیلی ازت ممنونم

Flamenc0

عضو جدید
فوق العاده بود...من درس اولش رو امتحان کردم و الان کلی ذوق زدم :w11:
دوست عزیز می شه بگید شما این فایل ها رو از کدوم قسمت سایت pimsleur می گیرید؟برای بقیه زبان ها می خوام ...می شه بگید فایلهای مربوط به بقیه ی زبان ها رو چه طوری می تونم دانلود کنم؟:w05:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
salam mishe ye nafar raveshe download ro be man bege mamnun misham
اگه میخواید از سایت فایل پیوست رو دانلود کنید روی فایل مورد نظر کلیک کرده سپس منتظر بشید تا یه صفحه که گزینه save as داره ظاهر شده سپس میتوانید دانلود خود را شروع کنید

اگه میخواید از مدیا فایر دانلود کنید لینک مورد نظرتون رو در قسمت آدرس مرور گرتون وارد کنید بعد تا لود شدن کامل صفحه منتظر بمانید سپس پس از مدتی یک گزینه بنام click here to start download به شما میدهد روی آن کلیک کرده تا دانلود شروع شود
قسمت مهم:برای دانلود از مدیا فایر حتما باید کوکی مرورگر باز باشد

kian09

عضو جدید
اگه میخواید از سایت فایل پیوست رو دانلود کنید روی فایل مورد نظر کلیک کرده سپس منتظر بشید تا یه صفحه که گزینه save as داره ظاهر شده سپس میتوانید دانلود خود را شروع کنید

اگه میخواید از مدیا فایر دانلود کنید لینک مورد نظرتون رو در قسمت آدرس مرور گرتون وارد کنید بعد تا لود شدن کامل صفحه منتظر بمانید سپس پس از مدتی یک گزینه بنام click here to start download به شما میدهد روی آن کلیک کرده تا دانلود شروع شود
قسمت مهم:برای دانلود از مدیا فایر حتما باید کوکی مرورگر باز باشد

خیلی ممنون بابت راهنماییت

kian09

عضو جدید
راستی چون سایت pimsleur، همه لینکا رو میبنده، من خودم اینا رو آپلود کردم
بقیشو هم آپلود می کنم و همینجا می ذارم تا سطح I کامل بشه
سلام دوست عزیز مرسی بابت تاپیکی که گذاشتی بی صبرانه منتظر وعده شما هستیم تا بقیه لینکها را آپلود کنی.با تشکر فراوان

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Alex et Zoe 1

Alex et Zoe 1

Alex et Zoe 1 (3 CD audio)
Год выпуска: 2007 г.
Автор: Colette Samson
Категория: Audio CD
Разработчик: Cle International
Издатель: Cle International
Язык курса: Французский
ISBN: 9782090320763
Аудио кодек: MP3
Битрейт аудио: 128 kbps

Quote:
Описание: Alex et Zoe 1 est une methode attrayante et pleine de bonne humeur pour l'apprentissage du francais a partir de 8 ans. Ce cahier d'activites est, comme le livre de l'eleve, organise en 15 unites de 4 lecons chacune. Une lecon est composee d'une page.

Chaque lecon du cahier reprend l'integralite des nouvelles competences et acquisitions du livre, dans leur aspect ecrit: ecriture, comprehension ecrite, jeux... Les auto-evaluations se trouvent dans ce cahier.

Chaque page du cahier sera travaillee en classe ou parfois a la maison, en une demie-sequence de 30mn.​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Alex et Zoe 2

Alex et Zoe 2

Alex et Zoe 2 (3 CD audio)
Год выпуска: 2007 г.
Автор: Colette Samson
Категория: Audio CD
Разработчик: Cle International
Издатель: Cle International
Язык курса: Французский
ISBN: 9782090320770
Аудио кодек: MP3
Битрейт аудио: 128 kbps
Размер: 176 MB
Quote:
Описание: Аудиоприложение к курсу французского языка Alex et Zoe 2 для детей 9-12 лет.
Alex et Zoe 2 est une methode attrayante et pleine de bonne humeur pour l'apprentissage du francais a partir de 8 ans. Ce cahier d'activites est, comme le livre de l'eleve, organise en 15 unites de 4 lecons chacune. Une lecon est composee d'une page.

Chaque lecon du cahier reprend l'integralite des nouvelles competences et acquisitions du livre, dans leur aspect ecrit: ecriture, comprehension ecrite, jeux... Les auto-evaluations se trouvent dans ce cahier.

Chaque page du cahier sera travaillee en classe ou parfois a la maison, en une demie-sequence de 30mn.​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Living Language Ultimate French Advanced (Complete)

Author: Annie Hemingway
Publisher: Living Language
Publication date: 2003
ISBN: 9781400020577
Number of pages: 400
Format / Quality: PDF-scanned/good; MP3 audio
Size: Book :- 108 MB ; Audio :- 360 MB (RaRed) - 455 MB(UnRaRed)
The Living Language Ultimate French Advanced course contains a 400+ page book with eight 60-minute CDs covering 20 lessons . Each lesson includes lively , up-to-date dialogues, vocabulary, exercises, culture notes, and detailed explanations of grammar and usage .
Created for the serious language learner , it teaches a sophisticated level of conversation and grammar and is equivalent to two years of college study .​

Book
Audio part 1
Audio part 2
Audio part 3
Audio part 4
Password: none

فقط برای دانلود از مگا آپلود به جای اسم مگا آپلود از خط دستوری زیر استفاده کنید از بعد علامت سوال رو از لینک اصلی کپی بگیرید
http://174.140.154.12/?

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Collins French with Paul Noble

Author: Paul Noble
Publisher: Collins
Publication date: 16-9-2010
ISBN: 978-0007363957
Number of pages: 80

Format / Quality: 12x MP3 // 1x pdf
Size: 700MB
Product Description:
Collins French with Paul Noble combines an exciting, new non-traditional approach to language learning with the easy, relaxed appeal of an audio-only product.

No books. No rote memorisation. No chance of failure.

Paul Noble is a genius with a higher IQ than Einstein. Despite this, he still struggled with language learning at school. He found himself feeling ‘confused, incapable and unable to really say anything’. As a result of his negative early experiences, Paul has come up with a groundbreaking new method of language teaching that removes the need for months of study. With Paul Noble, everyone really can speak a language.

Listen to over 13 hours of audio on 12 CDs, then use the accompanying booklet as a reference and revision tool. A native-speaking French expert helps Paul to deliver the course and to perfect your pronunciation.

No complicated grammatical explanations, no rote memorisation, no writing – no stress.

Learn over 6,000 words in no time at all and – most importantly – learn how to make your new vocabulary work for you.​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Teach Yourself Speak French with Confidence

Author: Jean-Claude Arragon
Edition: 2 edition
Date: January 19, 2010
Language: English & French
File Type & Size: PdF & FLAC (635MB)
Quote:
Enjoy learning the French you need!

Finally an entertaining, non-intimidating way for you to build speaking proficiency! This French course covers 10 key situations--from greetings and buying food and drink to shopping, asking for directions, and visiting locals--and includes two dialogues per topic. The explanations and instructions are simple and bite-size, making this a very accessible program for your on-the-go lifestyle.
You can also visit teachyourself.com for tests, extension articles and a vibrant community of like-minded learners. And if you don't have much time, don't worry--this book gives you one-, five-, and 10-minute bites of learning to get you started.​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Practice & Improve Your French Plus

Author: Chantal Marsden
Publisher: Ntc Pub Audio
Publication date: 1988
ISBN: 084421678X
Number of pages: 128+164

Format / Quality: PDF, MP3
Size: 126 MB
The Practice & Improve language programs are a specially designed series that allows you to capitalize on the foreign language skills you already have to develop your ability to communicate in everyday situations.

Designed for relaxed and repeated listening, each Practice & Improve program concentrates on realistic, spoken language through the use of four 60-minute cassette tapes. These tapes feature authentic French, in stereo, spoken at a natural pace and rhythm by native speakers - just as you would encounter it in France or other French-speaking countries. Each scene is interspersed with music and short practice sections that highlight useful language points.

Two books are also included to aid your language learning: a Listening Guide containing a complete transcript of the cassette recordings and a Handbook offering instruction on vocabulary and grammar. Both books supplement the program's main activity - listening.

All in one
Mirror
No Password​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Practice & Improve Your French

Author: Chantal Marsden
Publisher: Ntc Pub Audio
Publication date: 1988
ISBN: 084421664X
Number of pages: 125+183

Format / Quality: PDF, MP3
Size: 147 MB
This relaxed, enjoyable language course combines audio and text to introduce vocabulary, grammar and cultural information for intermediate students of French. The Practice & Improve language programs are a specially designed series that allows you to capitalize on the foreign language skills you already have to develop your ability to communicate in everyday situations.

Designed for relaxed and repeated listening, each Practice & Improve program concentrates on realistic, spoken language through the use of four 60-minute cassette tapes. These tapes feature authentic French, in stereo, spoken at a natural pace and rhythm by native speakers - just as you would encounter it in France or other French-speaking countries. Each scene is interspersed with music and short practice sections that highlight useful language points.

Two books are also included to aid your language learning: a Listening Guide containing a complete transcript of the cassette recordings and a Handbook offering instruction on vocabulary and grammar. Both books supplement the program's main activity - listening.​

All in one
Mirror
No Password​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
Curso de Idiomas Globo - Francês

Publisher: Editora Globo
Date: 1990
Pages: 1728
Format: rar -> PDF + MP3
Size: 1,72 Gb
Quality: Excellent
Target language: French
Source languages: Portuguese (pt-br)
Quote:
This is a complete beginners and intermediate course (18 books + 9 Top Level books, and audio) for learning French for Portuguese (BR) speakers.

Curso composto por:
Básico e Intermediário: 18 fascículos = 72 lições

Top Level: 9 fascículos

Curso completíssimo - 96 mp3´s e 27 PDF´s​

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
AUDIO for Guide pratique de la communication

AUDIO for Guide pratique de la communication

Guide pratique de la communication (AUDIO)
Автор: Alan Chamberlain, Rosse Steele
Издатель: Les Edition Didier, Paris
Дата издания: 1991
ISBN: 2-278-04175-4
Формат / качество: MP3
Размер: 1991

Book can be found here
В книге размещены 100 видов коммуникации. 57 диалогов. Диалоги сопровождаются картинками​
Uz-translations
Пароль: uztranslations​

kian09

عضو جدید
persia1 عزیز خیلی ممنون بابت پست هایی که گذاشتی هنوز وقت نکردم دانلود و اجرا کنم ولی مطمئنم که فایلهای مفیدی هستند پیشاپیش خواستم ازت تشکر کنم

vorojak12

عضو جدید
سلام
ممنون از گذاشتن فایل های فوق العاده مفیدتون
من همه 10 تا را دانلود کردم (البته غیر از2) اگه بتونید بقیه اشو بگذارید ممنون می شوم

m64kh

عضو جدید
سلام
بابت فایل های 1 تا 10 : دمت گرم
منتظر قایل های بعدی این مجموعه و قایل های مجموعه ی بعدی ام
بچه ها رو زیاد منتظر نذار
;)

judi_abot_fn

عضو جدید
سلام دوستان من خودمو خفه کردم متن سریال فرانسوی اکسترا رو پیدا نکردم .هرکی تونست پیدا کنه خبرشو به من بده لطفا
yasmen_2880@yahoo.com
خیلی واسم مهمه
میسی

lishia

عضو جدید
سلام من متاسفانه نتونستم مطالب دانلود كنم. مدتهاست دنبال يادگيري زبان انگليسي، فرانسوي و آلماني هستم. واقعا ممنون ميشم اگه به اي

سلام من متاسفانه نتونستم مطالب دانلود كنم. مدتهاست دنبال يادگيري زبان انگليسي، فرانسوي و آلماني هستم. واقعا ممنون ميشم اگه به اي

سلام
تو این تاپیک،آموزش زبان فرانسوی به روش pimsleur رو براتون میذارم.
روش pimsleur، در حال حاضر، بهترین روش آموزش شنیداری زبان در سطح جهان هست.
اول، یه توضیحی در مورد این روش داده میشه، بعدش لینکای دانلود رو براتون میذارم

روش آموزش زبان pimsleur

سیستم آموزش زبان pimsluer ، یه روش فراگیری زبانی است که توسط paul pimsleur طراحی شده است. این سیستم بر اساس چهار ایده اصلی بناشده: پیش بینی، یادآوری تدریجی فاصله دار، کلمات کلیدی، یادگیری طبیعی.
روش pimsluer ، یک سیستم شنیداری است، که در آن، فرد استفاده کننده، جملات را ساخته، یا آنها را از روی حافظه خود تکرار می کند. هر سطح این سیستم آموزشی، شامل 30 درس است که هر کدام از آن دروس، 30 دقیقه می باشد. برای پیشروی از هر درس به درس بعدی، باید حداقل 80% جملات و عبارات خواسته شده در درس حاضر، بطور صحیح گفته شود. بطور کلی، هدف این سیستم، بهبود مکالمه و listening است.
بطور کلی، برای هر زبان، سه سطح وجود دارد که هر کدام از آنها 30 درس دارند (البته برای بعضی زبان ها، سطح چهارمی هم قرار داده شده است)

قوانین سیستم آموزش pimsleur:

1- پیش بینی:
در دوره های آموزش زبان، معمولا از دانش آموزان خواسته می شود که بعد از مدرس، تکرار کنند. Pimleur ادعا کرد که این سیستم، یک سیستم منفعل برای یاد گیری است. وی، تکنیک "چالش و جواب" را ایجاد کرد، که در آن، دانش آموزان باید یک عبارت را به زبان هدف ترجمه کرده، و در بازه زمانی خاصی آن را بگویند، که بعد از آن، عبارت صحیح توسط مدرس گفته می شود. این تکنیک، باعث آموزش فعال تر می شود، بعلت اینکه دانش آموزان قبل از جواب دادن باید فکر کنند، و فقط تکرار کردن بعد از معلم کافی نیست. Pimsleur گفت که قانون پیش بینی، شرایط مکالمه واقعی را تداعی می کند، که در آن صحبت کننده ها باید یک عبارت را به سرعت به یاد بیاورند.

2- یادآوری مستمر بافاصله
یادآوری مستمر بافاصله، روش بازبینی کلمات یادگرفته شده، در بازه های زمانی ای است که به ترتیب زیاد می شوند. این نوعی نگهداری بوسیله تکرار بافاصله می باشد. بطور مثال، یک دانش آموز کلمه deux (به معنی دو، در فرانسوی) را یاد میگیرد، سپس یاد گیری deux در ابتدا در هر چند ثانیه، سپس در هر چند دقیقه، سپس هر چند ساعت، و بعد از آن هر چند روز محک زده می شود. هدف یادآوری بافاصله این است که به دانش آموزان کمک شود که کلمات را به حافظه بلند مدت خود منتقل کنند.
زمان بندی حافظه pimsleur به این ترتیب است: 5 ثانیه، 25 ثانیه، 2 دقیقه، 19 دقیقه، 1 ساعت، 5 ساعت، 1 روز، 5 روز، 25 روز، 4 ماه، 2 سال

3- کلمات کلیدی
تکیه روش pimsleur، یاد دادن کلمات کلیدی است تا دانش آموز، درک کلی ای از کلمات کلیدی به دست بیاورد. مطالعه در زمینه کلمات کلیدی نشان می دهد که در اکثر مکالمات روزمره، فقط از تعداد مشخصی از کلمات استفاده می شود (مثلا در زبان انگلیسی، حدود 80% کلمات چاپ شده، در بازه 2000 کلمه تکراری قرار می گیرند).
در روش pimsleur، به هیچ عنوان بطور خاص، گرامر یاد داده نمی شود، بجای آن، دانش آموز گرامر را بوسیله جملات و عبارات مشابهی که بطور پیوسته تکرار می شوند، یاد می گیرد. Pimsleur ادعا کرد که این سیستم آموزش، دقیقا شبیه روشی است که افراد، در زمان کودکی استفاده از گرامر را یاد می گیرند، بدون آنکه نیازی به مدرسه رفتن داشته باشند (بر اساس آهنگ عبارات و کلمات).

4- یادگیری طبیعی
این سیستم، یک سیستم صوتی است ، برای اینکه pimsleur متوجه شد که هدف اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان از یادگیری زبان این است که زبان را متوجه شده، و بتوانند صحبت کنند. این مهارت شنیداری، که آنها بوسیله گوشها و دهان یادمیگیرند، بسیار با روش بصری که با خواندن و نوشتن یاد میگیرند متفاوت است. Pimsleur بیان کرد که این دو مهارت مستقل - شنیداری و بصری- نباید با هم اشتباه گرفته شوند. به همین منظور، اسم "یادگیری طبیعی" را برای سیستم خود انتخاب کرد، که آموزش گرامر، کلمات و تلفظ را همزمان و باهم انجام می دهد. بعلاوه، یادگیری بوسیله گوش دادن باعث می شود که دانش آموز، لهجه درست را یاد بگیرد، در حالی که اینکار از طریق خواندن بسیار مشکل است.

حرف آخر، من خودم از این سیستم برای یادگرفتن زبان ژاپنی و اسپانیایی استفاده کردم، الان ژاپنی رو خیلی عالی صحبت می کنم، حدود 70 قسمت سریال ژاپنی رو هم ترجمه کردم که اگه همین lightseeker رو توی google سرچ کنید میتونید سایتایی که کارامو اونجا گذاشتم رو ببینید.
الانم دارم آلمانی کار می کنم، سطح 1 رو تموم کردم و الان همشو یادم میاد، چونکه واقعا برای یاد گیری با این سیستم، نیاز به نبوغ خاصی نیست، همه میتونن استفاده کنن و خوب یاد میگیرن
شما هم اگه میخواید یادگیری یه زبان دیگه رو شروع کنید، حتما pimsleur رو توی برنامه خودتون قرار بدید که واقعا معجزه می کنه

زبان ها
(لیست زبان های پوشش داده شده توسط این سیستم، تا ماه آگوست 2010 ، در پیوست آورده شده است.)

منبع :http://en.wikipedia.org/wiki/Pimsleur_language_learning_system
سلام. من متاسفانه نتونستم اين مطالب رو دانلود كنم. مدتها دنبال يادگيري زبان انگليسي فرانسه و آلماني با يك روش خوب و مناسب بودم. لطف مي كنيد اين مطالب رو به ايميل من ارسال كنيد؟ nadieh.naderi@gmail.com

Masoodvahid

عضو جدید
آقایون و خانمای مهندسین ! تمامی لینک ها سالم هستند و در حال کار . اگر دوستان با دانلود از مدیا فایر شکل دارند می تونند از یکی از هزار ها سایت مستقیم کننده لینک استفاده کنند . که اکثر اونها هم برای فایلهای تا حجم زیر 40 مگابایت رایگان هستند . به عنوان مثال می تونید از رپیدباز ، رپیدگو ، دانلودزدات آی آر ، و یا آپلودباز استفاده کنید . که این دو مورد آخری هم سرعت خوبی دارند و هم امکانات رایگان مناسبی . البته امیدوارم که مدیران متوجه باشند این امر در راستای تبلیغات نبود فقط خواستم به این همه مشکل برای دانلود از مدیافایر خاتمه داده باشم .
در ضمن اون دوستی که قسمت های یک تا 10 رو قرار داده بودند قسمت های 11 ، 12 و 13 رو هم توی سایت مدیافایر آپلود کردند که می تونید از لینک های زیر دانلود کنید :

فقط یادتون باشه موقع گوش دادن به این آموزش احتمالا درس های اول و دوم رو خیلی طول می کشه تا راحت متوجه بشید . مثلا من خودم تقریبا 5 دفعه هر درس رو گوش دادم تا خوب یاد گرفتم ولی از درس سه به بعد دیگه راحت میشه و در اکثر موارد همون یکبار شنیدن هر درس کفایت می کنه . فقط یادتون باشه که حتما حتما حتما تا قشنگ معنی مکالمه ی ظبط شده رو نفهمیدید نرید درس بعد .

آخرین ویرایش:
بالا