آموزش دو چربي سوز

MANOO

عضو جدید
با سلام محمد هستم مربي دو ميداني

همانطور كه ميدانيد دو استقامت با سرعت 8 تا 11 كيلومتر بر ساعت بهترين دارو براي چربي سوزي بدن است و بدن آهسته آهسته به فرم زيبا يي شكل مي گيرد

نرمش قبل و بعد و شبانه بودن دويدن فراموش نشود

روزانه 30 دقيقه ورزش با رژيم شبانه را الگوي زندگي كنيد.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 3 سال پیش یکبار همت کردم. و با روزی نیم ساعت پیاده روی سریع و در انتها یکی دو دقیقه دویدن شروع کردن و روز به روز مدت دویدن رو زیاد کردم تا در نهایت به 30 دقیقه دوی ممتد یک نفس رسیدم. این روش رو به کسایی که می خواهند دویدن رو شروع کنند توصیه می کنم. البته قبل از پیاده روی 10 دقیقه حرکات کششی لازم هست. من در اون زمان می خواستم وزن کم کنم با این روش دویدن و نیم ساعت نرمش در شب و کمی دراز نشست و رزیم غذایی در 45 روز 15 کیلو کم کردم.

MANOO

عضو جدید
درود بر شما اما ميدونيد كه با قطع كردن ورزش امكان بازگشت مقداري از وزن هست به شرطي كه................................ شما بگيد

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا در طول مدت 2 سال 10 کیلو برگشت:D و ضمنا این روش سریع لاغر شدن اصلا روش خوبی نیست. ولی خوب من هم نفس دویدن رو دوست دارم. محبوب ترین ورزش من دو هست. مخصوصا صبح ها قبل از اینکه هوا روشن بشه. خیلی لذت بخشه. هیچ ورزشی مثل دویدن من رو آروم نمی کنه. یک سال سستی کردم ولی از عید دوباره شروع کردم.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما اما ميدونيد كه با قطع كردن ورزش امكان بازگشت مقداري از وزن هست به شرطي كه................................ شما بگيد
به شرط استمرار نرمش و اصلاح تغذیه(نه لزوما رژیم سفت و سخت). ضمنا تا جایی که من می دونم پیاده روی آروم ورزش حساب نمیشه مثل پیاده روی در بازار و خرید و این کارها. دوی آرام با سرعت یکنواخت مفید تره

MANOO

عضو جدید
ورزشكار بودن هم مهمه

ورزشكار بودن هم مهمه

اگه ترازو ي وزن كشي نداشته باشيم..........................................

دويدن عشقه..................... سختيش واسه روزاي اولشه اما بعدش..............................

طناب زدن يادت نره دوست من;)

sima48

عضو جدید
شب نمیتونم ورزش کنم فقط صبح زود ایا تاثیری داره؟پیاده روی تند در 1ساعت چند کیلومتره؟

morteza545

عضو جدید
zanom dard mikone.
zamane davidan bishtar mishe che konam .
in ro begam ta 5 saal pish varzeshe razmi mikardam. vali hala!!!!!

MANOO

عضو جدید
سلام براي زانو درد داروهايي را بايد خورد البته ورزش بدون ويتامين مريضي مياره
داروها شامل ويتامين اي +گلوكوزامين+امگا كه هركدام روزي 1 عدد
و تزريق نوروبين اصل هفتگي

MANOO

عضو جدید
طبق آزمايشات ورزش صبح بشرط تعريق بدن و افزايش ضربان قلب براي وزن كم كردن از همه ي زمانها بهتره اما بايد استمرار داشته باشه و دايمي باشه
پياده روي براي سلامتي خوبه اما سعي كن دويدن را اضاف كني
1ساعت پياده روي تند حدود 5تا6 كيلومتر هست ممنون

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
من صبحا یه ساعت پیاده روی تند دارم....3 روز در هفته هم بدنسازی کار میکنم...میخوام 7 کیلو کم کنم...چه باید کرد؟؟؟؟رژیم هم دارم...یعنی 90%غذایی که میخورم پروتئینه...هفته ای یک دفعه هم بیشتر برنج نمیخورم......

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
با سلام
من میخوام قبل از دو باید چه نرم هایی رو انجام داد؟و چور بدن رو گرم کرد؟
بعد از دو چه نرمشهایی باید انجام بدم برای سرد کردن؟

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
با سلام
من میخوام بدونم قبل از دو باید چه نرمش هایی رو انجام داد؟و چطور بدن رو گرم کرد؟
بعد از دو چه نرمش هایی باید انجام بدم برای سرد کردن؟

*avast*

اخراجی موقت
سلام براي زانو درد داروهايي را بايد خورد البته ورزش بدون ويتامين مريضي مياره
داروها شامل ويتامين اي +گلوكوزامين+امگا كه هركدام روزي 1 عدد
و تزريق نوروبين اصل هفتگي
سلام
نوروبین اصل چجوریه؟
من میخام وزن زیاد کنم؟ چیکار کنم؟
هفته ای 2 تا 3جلسه بدنسازی کار میکنم.دو هم باهاش کار کنم خوبه؟ مثلا" روزهای فرد دو روزهای زوج بدنسازی
مولتی ویتامین رو به چه صورتی مصرف کنیم؟

Amir M@hdi.A

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی
کاربر ممتاز
زیاد رو وزن تاثیر نداره. ورزش هوازی باعث میشه وزنت بالا نیاد .پس ورزش هوازی انجام نده. هفته ای 4 جلسه برو بدنسازی.2روز وزنه بزن یه روز استراحت کن. مصرف کربوهیدراتتو 2 برابر کن. قرص گلی بنگلامید بگیر نصف قرص قبل از نهار بخور. یه دوره کراتین شرکت اپکس هم برو.

*avast*

اخراجی موقت
زیاد رو وزن تاثیر نداره. ورزش هوازی باعث میشه وزنت بالا نیاد .پس ورزش هوازی انجام نده. هفته ای 4 جلسه برو بدنسازی.2روز وزنه بزن یه روز استراحت کن. مصرف کربوهیدراتتو 2 برابر کن. قرص گلی بنگلامید بگیر نصف قرص قبل از نهار بخور. یه دوره کراتین شرکت اپکس هم برو.
میخام یه برنامه بریزم 3روز صبح ها دو برم برای سلامتی قلبی عروقی.3روز عصر بدنسازی.
کربوهیدرات منظورت چیه؟ نان برنج ماکارونی سیب زمینی؟؟
کلی بنکلامید نشنیدم برای بدنسازی اصلا":surprised:برای بیماران قند استفاده میشه:confused:چیکار میکنه مثلا"؟
یه دوره رفتم زیاد خوشم نیومد وزن اضاف شد ولی کلیه ها رو میپوکونه

Amir M@hdi.A

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی
کاربر ممتاز
میخام یه برنامه بریزم 3روز صبح ها دو برم برای سلامتی قلبی عروقی.3روز عصر بدنسازی.
کربوهیدرات منظورت چیه؟ نان برنج ماکارونی سیب زمینی؟؟
کلی بنکلامید نشنیدم برای بدنسازی اصلا":surprised:برای بیماران قند استفاده میشه:confused:چیکار میکنه مثلا"؟
یه دوره رفتم زیاد خوشم نیومد وزن اضاف شد ولی کلیه ها رو میپوکونه

پس تمرین هوازی خودتو 90 دقیقه بعد از صبحانه انجام بده. چون قبل از صبحونه بدنت ذخیره کربوهیدرات نداره باعث میشه وزنت بیاد پایین. بعد از هر جله تمرینت 2تا سیب زمینی اپز مصرف کن.

گلی بنگلامید باعث میشه خیلی گرسنه بشی و غذای زیادی بخوری.

ماکارونی. برنج. اش رشته.
سیب زمینی. موز. سیب. و ....

حتما کراتین که مصرف کردی تقلبی بوده.کراتین شرکت اپکس واقعا عالیه. مصرف کن

*avast*

اخراجی موقت
پس تمرین هوازی خودتو 90 دقیقه بعد از صبحانه انجام بده. چون قبل از صبحونه بدنت ذخیره کربوهیدرات نداره باعث میشه وزنت بیاد پایین. بعد از هر جله تمرینت 2تا سیب زمینی اپز مصرف کن.

گلی بنگلامید باعث میشه خیلی گرسنه بشی و غذای زیادی بخوری.

ماکارونی. برنج. اش رشته.
سیب زمینی. موز. سیب. و ....

حتما کراتین که مصرف کردی تقلبی بوده.کراتین شرکت اپکس واقعا عالیه. مصرف کن
مولتی ویتامین و نوروبیون هم ضروری و مفیده یا نه؟

*avast*

اخراجی موقت
سلام
نوروبین اصل چجوریه؟
من میخام وزن زیاد کنم؟ چیکار کنم؟
هفته ای 2 تا 3جلسه بدنسازی کار میکنم.دو هم باهاش کار کنم خوبه؟ مثلا" روزهای فرد دو روزهای زوج بدنسازی
مولتی ویتامین رو به چه صورتی مصرف کنیم؟
؟؟؟
قرصش نیست. درد زیادی نداره
درود