آموزش تصویری و دانلود نرم افزار اکوتکت ECOTECT

sorena24

عضو جدید
ممنون از توضیحت :gol:
من مدلی که تو رویت کار کردم به صورت gxml ذخیره کردم ولی وقتی میخوام تو اکوتکت بازش کنم همچین فرمتی نمیشناسه!!! یعنی کلا تو file of type وجود نداره!!

elyaaaaaaas

عضو جدید
سلام.
دوستان عزیز من به شدت به برنامه اکوتک نیاز دارم، از لینک های بالا هم نتونستم دانلودش کنم.
اگه براتون امکان کمک کردن هست برنامه و طریقه نصبشو برام بفرستید و بگید ،واقعا سپاسگذارتون میشم.
////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zhfrn

عضو جدید
سلام به همه ;)
دوستانی که اطلاعات آب و هوایی شهر های تهران -اصفهان-بندر عباس-یزد-تبریز -شیراز رو میخوان من دارم میذارم بلکه مثل من به مشکل نخورید و فایل رو داشته باشید ... البته من همه اطلاعات رو :heart:میذارم تا داشته باشید ........اصلی هم میذارم چون داخل نرم افزار نیازتون میشه.............................:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

:biggrin::biggrin:
:biggrin:
:biggrin:
البته پیش خودتون میگید که بقیه شهر های چی :redface: خوب من متاسفم چون خودم دنبالشونم عجیب :confused: داشتید به ما هم بدید

سلام من به شدت به اطلاعات اب و هوایی مشهد نیاز دارم شما نمی دونید کجا رو باید بگردم ؟ یا اگه از سازمان خاصی بتونم بگیرم؟

ma1991aahmadi

عضو جدید

بنا به درخواست دوست گرامی خانم mozhdeh.torkaman و با اجازه مهندسین محترم این تالار...

آموزش تصویری نرم افزار اکوتکت:

لطفاً دقت داشته باشید باید هر 5 بخش رو دریافت کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید.

در صورتیکه یکی از بخشها رو دانلود نکنید، فایل مورد نظر، باز نمیشه.

دریافت بخش اول

دریافت بخش دوم

دریافت بخش سوم

دریافت بخش چهارم

دریافت بخش
پنجم

بدلیل اینکه بعضی دوستان اطلاعی از باز کردن فایلهای این چنینی ندارن، روش خارج

سازی از حالت فشرده
بصورت زیر هست:

1- تمام بخشها رو دانلود کنید.

2- همه پارتها رو انتخاب کنید و روی اون کلیک راست کنید. گزینه Extract Here رو بزنید.

3- فایل مورد نظر در محلی که قرار دارید، ظاهر میشه.

دوستان فایل ها مشکلی ندارند، فقط یه ایراد کوچیک توی نام فابل های پارت 4 و 5 وجود داره که باید اون رو اصلاح کنید، بعد فابل ها رو اکسترکت کنید.
برای این کار 1- اول نام یکی از پارت های یک تا سه رو کپی کنین 2- بعد به جای نام ، فایل های 4و 5 پیست کنید، فقط شماره فایل رو هم به همون 4 و 5 تغییر بدین
با تشکر از خانم SHiMA به خاطر امزش خوبی که گذاشتن

yaser69

عضو جدید
سلام دوستان اره با همین روش هم رفتم جلو و ارور داد مشکل از نام فایل هست گویا یه فاصله یا هرچیزی کار رو خراب میکنه. شما یه کار کنین اسم فایلها رو عوض کنین به ترتیب از1تا5بعد اون extracthereاینجوری مشکلی نیست.متشکر از زحمات سایت و این فایل که قرار دادین

nahamya

کاربر فعال
درخواست آموزش نرم افزار اکوتکت ecotect

درخواست آموزش نرم افزار اکوتکت ecotect

سلام
دوستان موضوع پایان نامم طراحی هتل بر اساس اسایش مطبوع کار با نرم افزار اوتکت هستش ، هیچی از این نرم افزار شناخت ندارم

دوستانی که با این نرم افزرا کار کردن ممنون میشم راهنمایی کنین

اگر کسی رو میشناسین که بتونه پایان نامه انجام بده یا در روند کمکم کنه هزینش رو پرداخت میکنم

بالا