آموزش تصویری اسکچ آپ به زبان فارسی توسط محمد تیموری | 02

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب تیموری سلام و خسته نباشید.ایای فایل یا جزوه یا کتابی هست که لی اوت رو کامل توضیح داده باشه تا بصورت جدی تو پروژه های حرفه ای بشه ازش استفاده کرد؟

mteymoori

متخصص sketchup
عذر خواهی برای غیبت نسبتا طولانی

عذر خواهی برای غیبت نسبتا طولانی

دوست عزیز من به علل متعدد چند وقتی امکان تهیه آموزش ها رو نداشتم . به دلایلی مجبور بودم برای گروه دیگری آموزش ها رو از ابتدا تهیه کنم و زمان زیادی برای حضور در انجمن نداشتم .
اگر دوستانی سوالی کردن و منتظر جواب بنده بودند و بنده امکان پاسخ نداشتم و پاسخی نگرفتند با تاخیر معذرت خواهی میکنم و امیدوارم از امروز بتونم فعالیت بیشتری هم برای تهیه آموزش ها و هم برای پاسخ به سوالات شما داشته باشم .

پ ن :
* دوستانی که آموزش ها رو ندیدن برای پیدا کردن آموزش ها باید به صفحه اول فصل اول آموزش ها برگردند و آموزش ها رو از ابتدا دنبال کنند .

لینک فصل اول آموزش ها :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...تصویری-اسکچ-آپ-به-زبان-فارسی-توسط-محمد-تیموری

** تا این تاریخ 8 درس از فصل 2 در این انجمن به اشتراک گذاشته شده که به زودی تعداد درس ها بیشتر خواهد شد.

متشکر از حضور شما .

elnaz...

عضو جدید
لطفا تا محله پیشرفته آموزش رو ادامه بدین. ممنون میشیم فیلم های آموزشی رو بیشتر کنین

kazhalbonita

عضو جدید
با درود ... استاد ارجمند بی صبرانه منتظر حضور گرم و پر مهرتان هستم. امید که در قبال این لطف ناب شما جهان هستی به شما پاداشی گرانقدر عطا فرماید.

samar_eng

عضو جدید
آنچه در این آموزش می بینید :
متریال دادن به احجام و صفحات در اسکچ آپ
متریال دادن به چند صفحه به صورت همزمان
استفاده از ابزار قطره چکان
آشنایی با مفهوم Opacity
کاربرد کلید های Shift و Ctrl در هنگام متریال دهی ...
متریال دهی به گروه ها ، داخل و خارج گروه
و بسیاری نکات دیگر :
مشاهده پیوست 169049

فیلم آموزشی این درس را از آدرس زیر دانلود بفرمایید:
http://www.mediafire.com/download/vc99u2o84rbkd2s/2-2-Materials.zip

سلام خیلی ممنون از آموزشهاتون
من مرحله اول رو تمرین کردم اما برای این بخش نمیتونم فایل ها رو دانلود کنم.پیغام بلاک میده.میشه دوباره بذارید؟

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام خیلی ممنون از آموزشهاتون
من مرحله اول رو تمرین کردم اما برای این بخش نمیتونم فایل ها رو دانلود کنم.پیغام بلاک میده.میشه دوباره بذارید؟
ُسلام
لینک های فصل دوم همشون درست بود !
یه بار دیگه امتحان کنید و یه عکس از ارورتون بذارید ... .
اگر هم با یه چیزی مثل عکس زیر مواجه شدید کد توی عکس رو وارد کنید و اینتر بزنید ... .
C.jpg

samar_eng

عضو جدید
ُسلام
لینک های فصل دوم همشون درست بود !
یه بار دیگه امتحان کنید و یه عکس از ارورتون بذارید ... .
اگر هم با یه چیزی مثل عکس زیر مواجه شدید کد توی عکس رو وارد کنید و اینتر بزنید ... .
مشاهده پیوست 221846

بله درسته.ممنون .فکر کنم اون روز اینترنتم مشکل داشت.

samar_eng

عضو جدید
سلام سوال
در بخش متریال ها اگر من به دو صفحه متفاوت یک نوع متریال رو داده باشم مثلا آجر و بخوام یکیش کمرنگ تر و یکیش پر رنگ تر باشه چی کار باید بکنم؟
با تغییر یکی او یکی هم تغییر میکنه!

I_AM_ARCHITECT

عضو جدید
سلام سوال
در بخش متریال ها اگر من به دو صفحه متفاوت یک نوع متریال رو داده باشم مثلا آجر و بخوام یکیش کمرنگ تر و یکیش پر رنگ تر باشه چی کار باید بکنم؟
با تغییر یکی او یکی هم تغییر میکنه!
سلام
مطمئن نیستم این بهترین راهش باشه اما میشه با گزینه create material ‌هم این کار رو کرد ... .
Capture.JPG

آخرین ویرایش:

amarantine

عضو جدید
جناب تیموری عالی بود آموزشتون... خیلی خیلی ممنون
سپاس از این همه تلاشتون برای آموزش دادن به ما بدون هیچ انتظاری برای جبران اون
فصل یک رو تموم کردم و نهایت استفاده رو بردم... فصل 2 رو میخوام شروع کنم الان
آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز:gol:

amidamid

عضو جدید
استاد تیموری محترم
با تشکر از زحمات بی دریغتون
می خواستم اگر میشه به عنوان ایده یک فیلم و یا کتاب آموزشی از مثلا ساخت صد شکل و یا جسم مثل درس سیزه بخش اول درست کنید
من یکی که حاضرم پولش را هم بدهم.

s.salar

عضو جدید
استاد تیموری آیا آموزشها ادامه خواهند داشت در اینجا؟؟؟؟؟؟