[ آموزش تصویری ] احیا کردن ماژیکهای خشک شده تاچ Touch و مشابه آن

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
درود بر شما دوستان برتر از گل ........

حتما توی دفتر کار یا منزل با ماژیکهایی که خشک شده و یا با کیفیت خط نمی کشند سرو کار داشتین...... بنده ازقدیم ایام طی آموزش زیر این ماژیک ها رو احیا میکردیم و تا مدت زمانی استفاده میکردیم ..... مخصوصا اگر یک ماژیک با کد رنگ تیره داشته باشیم ........ تا مدتها میشه با این روش از اون استفاده کرد اما با این تفاوت که با هر سری رقیق کردن رنگ اون طیف رنگی روشن تری رو به ما میده ...........ممکنه خیلی از دوستان از این روش استفاده کرده باشن......ولی ارائه این آموزش خالی از لطف نیست............... و اما بعد .

Image00001.jpg
1- لوازم مورد نیاز :


  • یک سرنگ 3 یا 5 سی سی
  • الکل (سفید یا آبی رنگ ) -بنده تا کنون از نوع آبی رنگش استفاده کردم

Image00000.jpg
 
آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
2- پر کردن سرنک از الکل

Image00002.jpg
3- تزریق الکل از کنار نمد ماژیک که معمولا بنده تجربی کمتر از یک سی سی تزریق میکنم و در صورتی مشکل رفع نشد دومرتبه این کار رو انجام میدم . به این دلیل که اگر زیاد الکل تزریق کنید... جوهر ماژیک حالت آبکی میگیره و کیفیت لازم رو از دست میده ..و ممکنه بعد از تماس با کاغذ یا مقوا سطح رو متورم کنه و از زیبایی کار شما کم کنه .. و بعد اینکه بایستی باز یک مدت از اون استفاده نکنید. تا الکل اون تبخیر بشه و به حالت سابق بگرده پس بهتر است از مقدار کم شروع کنیم.

Image00003.jpg
 
آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
حالا می تونید ماژیک تون رو تست کنید........ و نتیجه رو مشاهده کنید............... این روش تا حدودی می تونه به هزینه های شما کمک کنه .....این آموزش برای باشگاه مهندسان ایران ارائه گردید.


Image00004.jpg

شاد باشید ......بدرود.
 
آخرین ویرایش:
بالا