[آموزش برنامه نویسی] PHP از مبتدی تا حرفه ایی

EngMrj

عضو جدید
آموزش PHP از مقدماتی تا پیشرفته است و همه مثال ها به صورت کاربردی زده شده و حتی دراین آموزش از تکنولوژِی Ajax هم استفاده شده و به طور کامل توضیح داده شده است . در این آموزش بیش از 110 مثال آمده شده است . نویسنده این کتاب مهندس محسن رجبی (خودم) می باشد . این کتاب را به همه دوستداران زبان PHP تقدیم می کنم .

لینک سایت معتبر پی سی دانلود
http://p30download.com/fa/entry/51285/

لینک سایت معتبر پارس بوک
http://www.parsbook.org/%DA%A9%D8%AA...%D9%87#respond

آخرین ویرایش توسط مدیر:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مرور 10 , 15 دقیقه ای کتابو داشتم.
کتاب خوبیه ولی حرفه ای نیست.تقریبا مثل کتاب های دیگس.به اون صورت برتری خاصی نداره.مطالب تند تند و پشت سرهم گفته شده.
اگه ازین زاویه نگاه کنم که من اگه صفر کیلومتر بودم و تازه میخواستم برنامه نویسیرو یاد بگیرم این کتاب چقدر میتونست مفید باشه؟ فکر میکنم در حد آشنایی با مفاهیم واینکه اصلا PHP چی داره و باید با چه ابزارهایی سروکار داشته باشم.
کتاب ایده آل برنامه نویسی از نظر من کتابیه مفاهیم از مقدماتی تا پیشرفته با تمام زیرو بم گفته بشه حتی مسائل امنیتی تا جایی که به موضوع هایی که داخل کتاب گفته شده ربط داشته باشه.
بیان کتاب خشک نباشه تا همه نوع آدم بتونه مطالبو هضم کنه.
مثال بزنم در مورد سشن یکم داخل کتابت نوشتی ولی اگه من باشم کمه کم 6 تا 7 صفحه مطلب مینوشتم(حداقلش) ازین موارد زیاده.
اما چرا من گیر دادم؟ دلیل اینه که کتاب این مدلی زیاده و جای یک کتاب ایده آل هنوز خالیه.(البته تو این طیف کتاب ها یخورده کتابت مثالاش متنوع ترو بهتره.)
در ضمن این net beans ات خیلی رو نرو منه.یادم باشه اگه مطلبی نوشتم در مورد چنتا ide و همینطور ادیتور خوب و امکاناتشون مطلب بنویسم تا انتخاب دست خود خواننده باشه.
در کل کتاب خوبیه اما حرفه ای نیست.با شناختی که ازت دارم مطالب حرفه ای تری میتونستی بنویسی.
موفق باشی.

EngMrj

عضو جدید
یک مرور 10 , 15 دقیقه ای کتابو داشتم.
کتاب خوبیه ولی حرفه ای نیست.تقریبا مثل کتاب های دیگس.به اون صورت برتری خاصی نداره.مطالب تند تند و پشت سرهم گفته شده.
اگه ازین زاویه نگاه کنم که من اگه صفر کیلومتر بودم و تازه میخواستم برنامه نویسیرو یاد بگیرم این کتاب چقدر میتونست مفید باشه؟ فکر میکنم در حد آشنایی با مفاهیم واینکه اصلا PHP چی داره و باید با چه ابزارهایی سروکار داشته باشم.
کتاب ایده آل برنامه نویسی از نظر من کتابیه مفاهیم از مقدماتی تا پیشرفته با تمام زیرو بم گفته بشه حتی مسائل امنیتی تا جایی که به موضوع هایی که داخل کتاب گفته شده ربط داشته باشه.
بیان کتاب خشک نباشه تا همه نوع آدم بتونه مطالبو هضم کنه.
مثال بزنم در مورد سشن یکم داخل کتابت نوشتی ولی اگه من باشم کمه کم 6 تا 7 صفحه مطلب مینوشتم(حداقلش) ازین موارد زیاده.
اما چرا من گیر دادم؟ دلیل اینه که کتاب این مدلی زیاده و جای یک کتاب ایده آل هنوز خالیه.(البته تو این طیف کتاب ها یخورده کتابت مثالاش متنوع ترو بهتره.)
در ضمن این net beans ات خیلی رو نرو منه.یادم باشه اگه مطلبی نوشتم در مورد چنتا ide و همینطور ادیتور خوب و امکاناتشون مطلب بنویسم تا انتخاب دست خود خواننده باشه.
در کل کتاب خوبیه اما حرفه ای نیست.با شناختی که ازت دارم مطالب حرفه ای تری میتونستی بنویسی.
موفق باشی.
تشکر بایت اینکه کتاب رو مطالعه کردی
ولی با یه مرور 10 دقیقه نمیشه این نظرات رو داد .
بحث امنیتی جاش تو اون کتاب نیست قصد دارم یه کتاب دیگه در مورده امنیت بدم که تقریبا کامل باشه .
من خودمم الآن از net beans استفاده نمیکنم ولی phpstorm رو سوِیچ کردم روش