آموزش افزایش امنیت اپل ایدی

amin_parsian78

New member
اپل آیدی شما یک اکانت شخصی برای دسترسی به سرویس های اپل است. در صورتی که اپل ایدی را در قسمت آیکلود وارد کرده باشید و شخص دیگری از اطلاعات اپل ایدی شما یعنی رمز عبور یا اطلاعات امنیتی آگاه شود آن شخص می توانید دستگاه شما را قفل یا به اطلاعاتی که در آیکلود بک آپ گرفته شده دسترسی داشته باشد و حتی تمامی اطلاعات گوشی شما را پاک کند. بنابراین امنیت اپل ایدی بسیار حائز اهمیت است و شما می بایست آن را جدی بگیرید و از دادن اطلاعات اپل ایدی خود به دیگران خودداری نمایید.
به منظور افزایش امنیت اکانت اپل ایدی خود، مواردی در زیر آورده شده است. در صورتی که از سایت دکتر اپل ایدی اقدام به خرید اپل ایدی امریکا کرده اید این موارد رعایت شده است ولی با این وجود می توانید روش های زیر را انجام دهید.
استفاده از رمز عبور قوی در اپل آیدی
رمز عبور اپل ایدی شما باید ۸ کاراکتر یا بیشتر و حداقل شامل یک حرف کوچک یک حرف بزرگ و یک عدد باشد.شما می توانید در رمز خود از علائم @ ! . و … استفاده کنید و رمز عبور خود را قوی تر کنید. از به کاربردن عدد …۱۲۳۴۵ ( اعداد پشت سرهم) و رمز هایی که حدس آن آسان است خودداری کنید. اگر رمز عبور اپل ایدی تان به اندازه کافی قوی نیست همین الان با استفاده از آموزش تغییر رمز اپل ایدی ، رمز عبور خود را تغییر دهید.جواب سوال های امنیتی اپل ایدی خود را به صورتی انتخاب کنید که حدس آن بسیار سخت باشد
اپل از سوالات امنیتی برای تایید هویت شما و مطمئن شدن از اینکه شما مالک اپل ایدی هستید، استفاده می کند. شما با استفاده از سوالات امنیتی می توانید رمز عبور اپل ایدی خود را ریست کنید. بنابراین جواب این سوال ها باید به گونه ای باشد که به راحتی در خاطر شما بماند ولی حدس آن برای دیگران دشوار باشد. شما می توانید با استفاده از این آموزش اقدام به تغییر سوالات امنیتی اپل ایدی خود نمایید.حفاظت از اکانت با استفاده از تایید دو مرحله ای (two-step verification)
تایید دو مرحله ای نیاز به تایید شماره همراه شما دارد و در حال حاضر به خاطر اینکه ایران تحریم می باشد و از شماره تلفن های ایران پشتیبانی نمی کند، امکان فعال سازی آن در ایران وجود ندارد.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
سلام
اپل آیدی من غیر فعال شده
دوستان میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟
 

Coraline

مدیر تالار پزشکی
سلام
بله کارتی بوده
this apple ID is not active
این اپل آی دی های کارتی مدتی هست که دونه دونه دارن غیرفعال میشن
شنیدم بعضیا مثلا ۱ تومن میگیرن درستش میکنن!
اگه چیز خاصی روش نداشتین عوضش کنین

یا این لینک رو بخون
گفته با اپل ساپورت باید چت کنی مشکلتو حل کنن:
 
آخرین ویرایش:

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
این اپل آی دی های کارتی مدتی هست که دونه دونه دارن غیرفعال میشن
شنیدم بعضیا مثلا ۱ تومن میگیرن درستش میکنن!
اگه چیز خاصی روش نداشتین عوضش کنین

یا این لینک رو بخون
گفته با اپل ساپورت باید چت کنی مشکلتو حل کنن:
سپاسگزارم
800 تومان بابت درست کردن اپل آیدی جدید پرداخت کردم
 
بالا