[ آموزشی ] مقاله بنويسم؛ كارهاي تحقيقي در باب معماري

hastia89

عضو جدید
مقاله نویسی گروهی

مقاله نویسی گروهی

سلام
یکی از دوستان تو یه بخش دیگه یه تاپیک مرتبط زدن که بهم این ایده رو داد. این جا هممون دوستای زیادی داریم از دانشگاه های مختلف و هر کدوم به یه سری طلاعات دسترسی داریم. بنظرم بهتره از این موقعیت استفاده کنیم و در قالب گروه های چند نفره مقاله ارائه کنیم که بدرد رزومه مون هم میخوره. هر کی موافقه اعلام کنه. موضوعی هم اگر مد نظرتون هست پیشنهاد بدین.

alice

عضو جدید
سلام ، من هم علاقمند به مقاله نویسی در قالب گروه هستم ، ولی تا حالا تجربه ی مقاله نویسی نداشتم:redface: به نظرم برای موضوع از همایش هایی که برگزار می شه از موضوع هایی که در آنها خواسته می شه شروع کنیم .:gol:

ahle_dele

کاربر فعال
سلام .
من هم علاقمند به مقاله نویسی در قالب گروه هستم........

mahshid.r993

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم خیلی علاقه مند به نوشتن مقاله هستم ولی تجربه نداشتم اگه کمک کنید ممنون میشم

alice

عضو جدید
اینجا کسی پیگیر نیست؟

والا من علاقمند هستم ولی همونطور که گفتم تجربه ندارم ولی اگه دوستان علاقمند باشن می تونیم در قالب گروهی این کار رو انجام بدیم;) ، فکرکنم دوستان دیگه ای هم که پست گذاشتن علاقمند هستن ولی خب هنوز استارت نزدیم !!!:razz:

hastia89

عضو جدید
ببخشید چند وقتی نبودم. بهتره اول چند تا از همایش ها رو بررسی کنیم و با موضوعاتی شروع کنیم که بتونیم بفرستیم برای همایش. اصولا اکسپت گرفتن تو همایش راحت تره .
اول باید موضوع رو مشخص کنیم بعد هم جمع آوری اطلاعات و سازماندهی.

sadafsakha

عضو جدید
سلام دوست عزیز من میخام مقاله بنویسم اما نمیدونم باید چطوری موضوع پیداکنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
محض رضای خدا ی راهنمایی کنید منو
در مورد فضاهای اموزشی چه نشریه ی معتبری وجود داره؟

mahsa ariya

عضو جدید
خب دوستان....
قراره این همایش ها کجا باشه؟ یعنی مال هر شهری باشه میشه؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب دوستان....
قراره این همایش ها کجا باشه؟ یعنی مال هر شهری باشه میشه؟

از اینجا می تونید همایش و موضوعاتش رو پیدا کنید .بعد اینجا مطرح کنید.هر کسی که علاقه اش تو اون موضوع بود اعلام میکنه.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/11217-همایش-ها-و-کنفرانس-های-معماری/page53

negin jf

عضو جدید
راهنمايي

راهنمايي

دوستان من يک مقاله با موضوع آسيب شناسی رويکرد بهاگر منابعی با اين مبحث ميشناسيد لطفا به من کمک کنيد.: :w10:

negin jf

عضو جدید
راهنمايي

راهنمايي

سلام دوستان.من یک مقاله با موضوع آسیب شناسی رویکرد به بام سبز یواهم بنویسم و در حال پیدا کردن منابع هستم.اگر میتواید لطفا راهنماییم کنیدو

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من يک مقاله با موضوع آسيب شناسی رويکرد بهاگر منابعی با اين مبحث ميشناسيد لطفا به من کمک کنيد.: :w10:

سلام دوستان.من یک مقاله با موضوع آسیب شناسی رویکرد به بام سبز یواهم بنویسم و در حال پیدا کردن منابع هستم.اگر میتواید لطفا راهنماییم کنیدو
سلام
متوجه نشدم
آسیب شناسی بام سبز؟
کمی بیشتر توضیح بدید

bibi gol

عضو جدید
سلام دوستان، من یه تحقیق در مورد الگو گرایی در معماری باید انجام بدم، اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم، میشه لطفا راهنماییم کنید؟

• paydar

عضو جدید
دوستان کسی مطلبی از تزیینات معماری مازندران در زمان صفوی داره؟

بالا