آمـــوزش زبـــان عمومـی و تخصصی کارشناسی ارشد معماری

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان نظر شما راجع به این ازمونهای رایگان زیر ذره بین چیه? ایده عالی بوده و دستشونم درد نکنه که ازمون رایگان میگیرن و با جواب کامل میدن،ولی به نظر شما خیلییییی غیر استاندارد نیست سوالاتش? مخصوصا بخش لغات ازمونش? شماها چند درصد میزنید معمولا،به نظرم کنکور سبک سوالات لغاتش کاملا فرق داره با این ازمون یعنی اسونتره
آخر فایل تیک8 اینو نوشتن:

حالا نمی شه گفت غیراستاندارده ولی خب یه کم روحیه آدمو میاره پایین، البته من وقتی این چند خطو خوندم روحیه م برگشت سرجاش :D برا همین گفتم بیام اینجا هم بگم شاید کسی دقت نکرده باشه

پیوست ها

• 2016-01-22 11_00_45-Tick-8-GeneralEnglish.ir_.pdf (SECURED) - Adobe Reader.jpg
    2016-01-22 11_00_45-Tick-8-GeneralEnglish.ir_.pdf (SECURED) - Adobe Reader.jpg
    7 کیلوبایت · بازدیدها: 1

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمـــوزش زبـــان عمومـی و تخصصی کارشناسی ارشد معماری

آخر فایل تیک8 اینو نوشتن:

حالا نمی شه گفت غیراستاندارده ولی خب یه کم روحیه آدمو میاره پایین، البته من وقتی این چند خطو خوندم روحیه م برگشت سرجاش :D برا همین گفتم بیام اینجا هم بگم شاید کسی دقت نکرده باشه
غیر استاندارد از نظر کنکور کارشناسی ارشد منظورم بود;)
ولی بازم دستشون درد نکنه

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

generalenglish

عضو جدید
دوستان نظر شما راجع به این ازمونهای رایگان زیر ذره بین چیه? ایده عالی بوده و دستشونم درد نکنه که ازمون رایگان میگیرن و با جواب کامل میدن،ولی به نظر شما خیلییییی غیر استاندارد نیست سوالاتش? مخصوصا بخش لغات ازمونش? شماها چند درصد میزنید معمولا،به نظرم کنکور سبک سوالات لغاتش کاملا فرق داره با این ازمون یعنی اسونتره

سلام
لغات منتخب برای طرح سوالات این آزمونها از لغات پرتکرار در بخش زبان عمومی کنکورهای سال گذشته تمامی رشته ها و گرایشات می باشد.
در آزمون اخیر (آزمون پنجم ) از 40 گزینه، 30 گزینه عینا از لغات تکرار شده در کنکورهای گذشته هستند. در کنکور عادی کارشناسی ارشد هم تنها کتابی با میزان تطابق 80 درصدی واقعی با کنکور اصلی، کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین بوده است.

برای همین اگر آزمون برای شما دشوار است، احتمالا منابعی که انتخاب کرده اید برای کنکور مناسب نبوده اند.
برای مثال با کتاب 504، در کنکور سال گذشته به طور متوسط 1 تست از 10 تست را می توانستید پاسخ دهید.
پس به جای مطالعه منابع خلاصه تر، منابع نزدیک تر به کنکور را مطالعه فرمایید.
موفق باشید.

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه بنظرتون خووندن کتاب زبان عمومی اقای رستمی خوبه؟ من گرفتمش اما خیلی حجیمه:confused:

servaa

عضو جدید
سلام دوستان
سایت ممرایز من تو یه سطحی گیر کرده و تغییرات و سیو نمیکنه
خواهشا یکی بگه چیکارش کنم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سایت ممرایز من تو یه سطحی گیر کرده و تغییرات و سیو نمیکنه
خواهشا یکی بگه چیکارش کنم

سلام. این مشکل از صب زود که من رفتم رو سایتشون بود. اعلام کردن که دارن تلاش می کنن درستش کنن. حالا نمی دونم درست شده یا نه. در کل از امروز صب بوده. مال شما مدت زیادیه که سیو نمی کنه؟

servaa

عضو جدید
سلام. این مشکل از صب زود که من رفتم رو سایتشون بود. اعلام کردن که دارن تلاش می کنن درستش کنن. حالا نمی دونم درست شده یا نه. در کل از امروز صب بوده. مال شما مدت زیادیه که سیو نمی کنه؟
از
دیشب
اینطوریه
پس درست میشه ینی؟

بالا