[ آلبوم عکس بچه های عمران ]

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
توجه
توجه

سلام سلام به همه دوستان عمرانی گل ، دانشجوهای گرامی و مهندسین عزیز:) :gol:

برای اینکه جو ساکت این تالار یکم عوض بشه تصمیم گرفتیم که تاپیکی با موضوع عکس بروبچ عمرانی بزنیم

دوستان عزیز عکس های گروهی که براتون خاطره انگیز هستند و با دیدنشون احساس خوبی دارید ، عکس هایی که در حین انجام کار گرفتین

یا به اردوهای دسته جمعی کاری رفتین و از همه مهمتــــــــر اردوهای دانشجویی که خاطرات زیادی رو بیادتون میاره یا هر نوع عکس دیگه ای

که در این رابطه باشه رو برای
بقیه دوستان هم بذارید .:)

دوستان میتونن درمورد این عکس ها سوال بپرسن و شما باید پاسخو باشین:)

تازه اول خودتون رو لو نمیدین دوستان باید حدس بزنن از بین عکس های دسته جمعی شما کدوم هستین:D

منتظر عکس های زیباتون هستیم.;)

تااااااااازه نوید مسابقه هم دادن
:)

:gol:منتظر حضور گرم همتون هستیم:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
توجه
توجه

سلام سلام به همه دوستان عمرانی گل ، دانشجوهای گرامی و مهندسین عزیز:) :gol:

برای اینکه جو ساکت این تالار یکم عوض بشه تصمیم گرفتیم که تاپیکی با موضوع عکس بروبچ عمرانی بزنیم

دوستان عزیز عکس های گروهی که براتون خاطره انگیز هستند و با دیدنشون احساس خوبی دارید ، عکس هایی که در حین انجام کار گرفتین

یا به اردوهای دسته جمعی کاری رفتین و از همه مهمتــــــــر اردوهای دانشجویی که خاطرات زیادی رو بیادتون میاره یا هر نوع عکس دیگه ای

که در این رابطه باشه رو برای
بقیه دوستان هم بذارید .:)

دوستان میتونن درمورد این عکس ها سوال بپرسن و شما باید پاسخو باشین:)

تازه اول خودتون رو لو نمیدین دوستان باید حدس بزنن از بین عکس های دسته جمعی شما کدوم هستین:D

منتظر عکس های زیباتون هستیم.;)

تااااااااازه نوید مسابقه هم دادن
:)

:gol:منتظر حضور گرم همتون هستیم:gol:

با سلام

ممنون از خانوم مهندس عزیز بابت تایپیک خوبشون

البته ذکر این نکته مهم هست که منطور از عکس ، عکس های مرتبط با موضوع عمران هستش ، عکس هایی که توشون نکته مهم ، موضوع قابل بیان و نکته ی سازه ای . عکس از پروژه ای که ودتون توش بودین و از نزدیک لمسش کردین ، یا توی کارهای خودتون ، توی اردوهای علمی گرفتید و ...

از بین عکس ها ، عکسی که از نطر سایردوستان ، بیشترین امتیاز رو از نظر علمی و ارتباطش با مهندسی عمران بدست بیاره ، از طرف مدیریت ، جایزه ای بهشون تعلق میگیره .

ممنون از حضور همه ی دوستان
:gol::gol:

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام

ممنون از خانوم مهندس عزیز بابت تایپیک خوبشون

البته ذکر این نکته مهم هست که منطور از عکس ، عکس های مرتبط با موضوع عمران هستش ، عکس هایی که توشون نکته مهم ، موضوع قابل بیان و نکته ی سازه ای . عکس از پروژه ای که ودتون توش بودین و از نزدیک لمسش کردین ، یا توی کارهای خودتون ، توی اردوهای علمی گرفتید و ...

از بین عکس ها ، عکسی که از نطر سایردوستان ، بیشترین امتیاز رو از نظر علمی و ارتباطش با مهندسی عمران بدست بیاره ، از طرف مدیریت ، جایزه ای بهشون تعلق میگیره .

ممنون از حضور همه ی دوستان
:gol::gol:

نه دیگه!!!

محدودیت ایجاد نکنید:)

بزارین بچه ها هر عکس رو که دوست دارن بزارن:smile:

بچه ها شروع کنید دیگه!!!!

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
نه دیگه!!!

محدودیت ایجاد نکنید:)

بزارین بچه ها هر عکس رو که دوست دارن بزارن:smile:

بچه ها شروع کنید دیگه!!!!

.
هرعکسی رو نمیشه که گذاشت ، چون اونموقع از موضوعیت عمرانی خارج میشه و من به عنوان مدیر زیرسوال میرم ، چون میگن که اینطور تایپیک ها باید توی بخش های آزاد گذاشته بشه

ممنونم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
هرعکسی رو نمیشه که گذاشت ، چون اونموقع از موضوعیت عمرانی خارج میشه و من به عنوان مدیر زیرسوال میرم ، چون میگن که اینطور تایپیک ها باید توی بخش های آزاد گذاشته بشه

ممنونم

ما بریم عکسامونو تو مباحث ازاد بزاریم!!؟؟

تالار عمران مال ما بچه های عمرانه دیگه!!!بعد بریم اونجا عکس بزاریم؟

خدایی کار درستیه؟:(

sahel70

عضو جدید
بسم الله:D
از خودم شروع میکنم
ولی شمام باید بذارینااااا:D

یاد سال اول لیسانس بخیر .........................
چقد بچه بودیم بهار ،حتی دکتر هاشمیم تغییر کرده الان .............
خ خوب کاری کردی:thumbsup2:
الان که سال اول ارشدم میبینم که اصلا اون شور و شوقه نیس،درس خوندن با ما چه ها که نکرد
آره رفیق؟

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

یاد سال اول لیسانس بخیر .........................
چقد بچه بودیم بهار ،حتی دکتر هاشمیم تغییر کرده الان .............
خ خوب کاری کردی:thumbsup2:
الان که سال اول ارشدم میبینم که اصلا اون شور و شوقه نیس،درس خوندن با ما چه ها که نکرد
آره رفیق؟

اره یادش بخیر
یاد ادنا هم بخیر جاش واقعا خالیه چقد تو این بازدید شرو شور بود...
خواهش جیگر گفتم تجدید خاطره بشه

sahel70

عضو جدید
اره یادش بخیر
یاد ادنا هم بخیر جاش واقعا خالیه چقد تو این بازدید شرو شور بود...
خواهش جیگر گفتم تجدید خاطره بشه

باید حتما یه سر برم سر مزارش حالا که شیرازم ،خدا بیامرزتش
هر کس رفته پی سرنوشتش..................
بقیم بیان عکساشونو بزارن دیگه

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
.

ممنونم

خب من همین الان میگم که تو این سبک عکسا عکس ندارم

بی زحمت بقیه بیان جلو:)

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
شاید باورتون نشه ولی ما رو تو این چهار سال تحصیل حتی یک بازدید نیم ساعته هم نبردن چه برسه به اردو :wallbash:

مریم ابی

عضو جدید
شاید باورتون نشه ولی ما رو تو این چهار سال تحصیل حتی یک بازدید نیم ساعته هم نبردن چه برسه به اردو :wallbash:
ما رو هم فقط یکی دوسال اول دو سه تا از پروژه های داخل اصفهان رو بردن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
مرسی این عکس دسته حمعی ورودی مونه که سه تا تیم دادیم...ما سوم شدیم...ولی دو تیم دیگه هفتم و نهم شدن
افرین ..منم خیلی علاقه داشتم تو مسابقات سازه ماکارونی شرکت کنم ولی نشد... ولی دنبال میکردم کار بچه های دانشگاه رو : )
ما رو هم فقط یکی دوسال اول دو سه تا از پروژه های داخل اصفهان رو بردن
خب عکسای همون بازدیدا رو بذارید دیگه
خوشبختانه بچه های کانون عمران دانشگاه ما خیلی فعال بودن و همه ی بازدیدها و همایش ها و مسابقات رو خودشون با کلی زحمت جور میکردن
شما هم خودتون باید تلاش میکردین وگرنه منتظر دانشگاه باشی که هیچی ...