آقایون چه احساسی دارید اگر ......................

arghavantree

عضو جدید
نه بنظر منم چیز جالبی نیست که زن از مرد بلند تر باشه.
البته اصلا ربطی به حسادت نداره هااا ولی خب ممکنه زن حرف شنویش از مرد کمتر بشه و جاشون توو زندگی عوض بشه.
یعنی زن خودشو رئیس بدونه که اصلا جالب نیست.

ممنون از راست گوییتون تشکر ندارم

arghavantree

عضو جدید
دوستی قد من ۱۷۳ هست اما ازین مشکلا ندارم هرکی میاد یاازم بلنداره یا هم قد خودمه.اینجوری که شما گفتید من فکر کردم قدتون ۱۸۰ یا ۱۹۰ هستش

دوستم فکر کنم شانسیه:smile: چون من رو این موضوع حساس بودم شاید
واسه من یا کوتاهتره یا هم قد

arghavantree

عضو جدید
اونی که عقل به چشماشه
همون بهتر بره و دیگه بر نگرده اتفاقا خوشحال باشید
که یک صفت ظاهری دارید واسه شناخت و درک بهتر واقعیت ها

ببخشید تشکر ندارم
اما این روزها اکثرا" عقلشون به چشمشونه کم پیش میاد یکی مثل شما فکر کنه:gol:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

اما این روزها اکثرا" عقلشون به چشمشونه کم پیش میاد یکی مثل شما فکر کنه:gol:

این حرف امروز دیروز نیست !
کلا به اموزش دادن اون چیزی که ببینیم رو قبول کنیم !
این موضوع در ناخداگاه ذهنمون قرار داده شده است . اینو من از یه مطلب تو کتاب خوندم ! که می خواست تفکر سیستمی رو جا بندازه !

فکر کنید شما تا بحال فیل رو ندید ! و چشم شما رو می بندن می گن بگو این چیه ؟
شما جواب چی میدید ؟

خوب می بینی که گاها عقل به چشم هست ! شما سعی نکن صورت مسله رو پاک کنی ، بلکه حلش کن !

arghavantree

عضو جدید
این حرف امروز دیروز نیست !
کلا به اموزش دادن اون چیزی که ببینیم رو قبول کنیم !
این موضوع در ناخداگاه ذهنمون قرار داده شده است . اینو من از یه مطلب تو کتاب خوندم ! که می خواست تفکر سیستمی رو جا بندازه !

فکر کنید شما تا بحال فیل رو ندید ! و چشم شما رو می بندن می گن بگو این چیه ؟
شما جواب چی میدید ؟

خوب می بینی که گاها عقل به چشم هست ! شما سعی نکن صورت مسله رو پاک کنی ، بلکه حلش کن !

قبول اما چه جوری باید حلش کنم؟

دریا جوووون

عضو جدید
منم نظر sunshid جون رو قبول دارم.منم قدم 171 هست اما از این مشکلا ندارم.به نظرم تو خیلی حساس شدی.کلا وقتی تو یه چیز خییییییلی حساس میشی حس بدی بهت دست میده در صورتی که اون چیز کاملا عادیه.مامانم همیشه میگه دختر قد بلندش خوبه.قده بلند خیلی هم خوبه.خوشتیپ هستی همیشه.البته اگه مواظب وزنت باشی.خیلی بهتر از اینه که قدت کوتاه باشه.دوسته خوبم زیاد حساس نباش.تازه تو خواستگارایی هم که داری بالاخره اونی که قسمتته میاد.;)

soper.star

عضو جدید
اتفاقا تو خانواده ما هم قده بلند افتخاره.که از شانس خوبمون پسرامون قد کوتاهنو دخترامون اکثرا بلند
منم قدم 173 هست
اتفاقا همسرم کلی افتخار میکنه
چون قبل ازدواج موردای قبلی هم که بهش پیشنهاد میشده تا میدیده قدشون کوتاهه همون جا بی خیال میشده
اتفاقا پیشنهاد میده بسکتبالو ادامه بدم تا بلند تر هم بشم خودشم 4سانت از من بلند تره ولی اعتقاد داره دختر باید قد بلند باشه حتی از خودش
مادرشم بیشتر روحساب قدبلنیم منو به پسرش پیشنهاد میکنه
عزیزم باید افتخار کنی
قبول دارم که قد پسرا داره رفته رفته کوتاه میشه
ولی قسمتت هرچی باشه همون میشه
حساسیت نشون نده
اصلا هم اعتماد به نفستو نباید از دست بدی خیلی هم از خداشون باشه
کسی که لیاقتتو داشته باشه بالاخره پیدا میشه
هم لیاقت هم شعور هم فرهنگ

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
قبول اما چه جوری باید حلش کنم؟

اولیش اعتماد به نفس هست ! خیل مهم هست !
دومی اینکه مشکل تو نیست مشکل خواستگارت هست که خیلی پستن :D(منظور اینکه خیلی کوتاه قد اند )
سومی جوری لباس یا کفش نپوشی که بیشتر قد بلند نشونت بده !
یعنی شما رو متعادل نشون بده !

بقیشو دوستان بگن .

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خب این هم یه مسئله هست (شاید بعضی ها بگن مشکل) ..
بنظرم مسائل مهمتری هم هست هر چند ما عادت کردیم بعضی چیزها رو واسه خودمون بزرگ کنیم

در کل من اگر زنی پیدا کنم که اهل زندگی باشه (خب حالا یه خورده هم از من بلندتر باشه) مشکلی نیست .. لااقل بهتر از این هست که زنی کوتاه تر از خودم باشه ولی زن زندگی نباشه:smile:

شما قدت بلند هست و این یه نعمت خدادادی هست .. اگر دقت کنی میبینی چیزی بی حکمت نیست و شاید این وسیله ایی شده تا فرد خاصتر نصیبتون بشه .. انشاالله :gol:

sunshid

عضو جدید
با نظر دریا جون موافقم.شما خیلی رو موضوع حساس شدی.یه ضرب المثل هست که میگه شپش همیشه میوفته تو کلاه ادم وسواسی.اگه دیدتو عوض کنی دنیای اطرافتم عوض میشه.امیدوارم با هرکسی ازدواج میکنی خوشبخت بشی دوستی گل خودم.:gol:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا"ببخشید چون فعلا تشکرام کار نمیده
دوما" ممنون از جواباتون
سوما" در جواب چند تا از دوستان عزیز باید بگم که قد من خیلی هم بلند نیست اما خوب اینجا ایرانه و نمیدونم چرا قدها داره از حد متوسط کمی افت میکنه اگر در حال حاضر متوسط قد برای خانومها 165 تا 170 باشه من 5 - 6 سانتیمتر از این متوسط بلندترم

و نمیدونم چه طوریه که مردانی که به خواستگاری من تشریف میاورند البته نه همشون پشت تلفن از زبان مادران گرامیشون قدشون 180 به بالا هست اما وقتی تشریف میاورند میفهمیم که حتی 175 هم نیستند البته من قصد توهین ندارم قد کوتاه یا بلند ملاک خوبی و بدی نیست ملاک غرور و سربلندی یا سر افکندگی هم نیست اما دروغ گویی درست نیست چون بهر حال که بر ملا میشه

این قضیه اولا خیلی برام مهم بود اما طبق گفته ی والدین محترم تصمیم گرفتم دیگه حساسیت به خرج ندهم اما حالا این آفایون هستند که حساس شدند
واسه همین میخواستم بدونم چه احساسی دارند.

وگرنه که من از خدامه قد همسرم 180-185 باشه
:smile:
175 که بلند نیست ، خیلی هم خوبه ، الان بیشتر دنبال قد بلندن ، توی همه فیلمهام میگن ، جالا اونا فیلمه ولی من تو واقعیت میبینم که دوستانم که قصد ازدواج دارن دنبال یه دختر قد بلند می گردن.
اما در جواب باید بگم که هر چند قد یکی از ملاکهاست ولی اگر کسی از شخصی خوشش بیاد به خیلی از معیارهای قبلیش کاری نداره که یکی هم می تونه قد باشه
اینجا قد مردها هم داره کوتاه میشه واین از ابتدای بشر هم بوده که آدمهایی با قد حدود 3 متر بودن و الان شدن اینی که ما میبینیم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اگه قد زن 20 سانت کوتاه تر از مرد باشه خیلی خیلی بهتر از اینه که قد زن بخواد حتی 5 سانت بلند تر باشه از مرد ..... خیلی ناجوره.....
.
واقعا از این یکی که قد زن از مرد بلند تر باشه نمیشه گذشت حتی اگر ادم عاشق باشه...
.
دوست عزیز طبق فرمایشات دوستان قد 175 زیاد قد بلندی نیست البته درسته میانگین قد خانما در ایران حدود 160 و نسبت به این میانگین قد نسبتا بلندی دارید ولی اینو نه خطاب به شما خطاب به همه ی دخترا میگم این قدر سخت نگیرید ببنید وقتی یکی میاد خواستگاریتون و بنا به هر دلیلی شما رو نمیپسنده و از طرفی میخواد عذاب وجدان هم نگیره و پیش خونواده ی دختره هم دلیلی داشته باشه میگرده میبینه چی دختره توی چشه و همونو دلیل رد کردن دختر میکنه....باور کنید اگه قدتون مثلا 160 بود اگه کسی نمیپسندید شما رو میگفتند باز قدتون کوتاه!!!!حتی همون خواستگاری که الان گفته قدتون بلنده!!!!
.
.
کلا پیشنهادم به پسرا اینه که اگه رفتید خواستگاری و جواب رد شنیدید ناامید نشید و دخترا هم اگه خواستگار واستون اومد مخصوصا جلسه اول زیاد استرس نداشته باشید و اگه خواستگار رفت و پشت سرشم نگاه نکرد اینو نذارید روی این که شما عیبی یا چیزی داشتید....هر چند جلسه ی اول از بعضی بابتا خیلی مهمه و یه چیزایی رو حتما باید رعایت کنید.....
در پایان کاری ندارم قد کی چقدره ولی واقعا قد زن نباید بلند تر از مرد باشه.......

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آقایون محترم خواهش میکنم بگید چه احساسی دارید؟ اگر قد همسرتون 5تا 10 سانتیمتر از شما بلندتر باشه؟

تنفر
حسادت
و یا هر احساس دیگری که دارید آیا اصلا زیر بار میرید که خانومتون قدش بلندتر باشه یا نه؟

ممکنه بگید نه زیر بار نمیرم اما فرض کنید از طرف خوشتون اومده و دوستش دارید حاضرید باهاش ازدواج کنید یا نه؟

خوب اگر ازدواج کردید ممکنه این موضوع براتون سخت باشه مثلا وقتی بیرون میرید یا اطرافیانتون این موضوع را بهتون یاد آوری میکنند. و .........
ممنون:gol:

من خیلی خوشحالم میشم !!!! خانم های قد بلند خیلی زیبا هستن البته اگه چاق نباشند !

arghavantree

عضو جدید
حالا استارتر جان , قد خودت و اون پسر مورد علاقت چند هست؟! :)

گفتند دوستان قدمو دیگه ...............................متاسفانه فعلا به کسی علاقه ندارم:cry:

ولی امیدوارم هر کی قراره بهش علاقه مند باشم حداقل 5 سانت بلندتر از من باشه
البته این یکی از شرایطه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتند دوستان قدمو دیگه ...............................متاسفانه فعلا به کسی علاقه ندارم:cry:

ولی امیدوارم هر کی قراره بهش علاقه مند باشم حداقل 5 سانت بلندتر از من باشه
البته این یکی از شرایطه

خب قدت چنده؟ دوباره بگو لطفا ! چند سالته؟ تحصیلاتت چیه؟ وضع مالیت چطوره؟ چاقی یا لاغر ؟

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
نههههه
من که حاضر نیستم دختری که از خودم بلندتر باشه رو بگیرم

حتی اه هم قدمم بود دوست نداشتم مرد باید حداقل 10 سانت از زن بلندتر باشه

حداقل تازه.....
من که اینجوری دوست دارم

mahsa.key

عضو جدید
من قدم 178 شوهرم 180 حتی وقتی تو خونه دمپایی پامه ازش بلندترم اما اصلا همچین چیزایی تو زندگی مطرح نیست می دونم که شوهرمم همین حس و داره خیلی چیزای مهمتر و با ارزش تر از این مسائل پیش پا افتاده تو زندگی هست

mahsa.key

عضو جدید
من قدم 178 شوهرم 180 حتی وقتی تو خونه دمپایی پامه ازش بلندترم اما اصلا همچین چیزایی تو زندگی مطرح نیست می دونم که شوهرمم همین حس و داره خیلی چیزای مهمتر و با ارزش تر از این مسائل پیش پا افتاده تو زندگی هست

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم الان میگی 2 متر یا دیگه کمش 195 قدر داری !
175 خوبه ، میشه گفت تو رنج بالای متوسط هستی .
ایرانی ها وقتی بخوان از چیزی تعریف کنن شما 20% درصد بالا و پایینشو در نظر بگیر . بعضی وقتها هم پشت تلفن قد بعضی ها کش میاد.
راستی کلی از دخترها دنبال عمل کردن هستن که قدشون بلند بشه ! حالا میان به شما گیر میدن !
بزن تو گوشش بفرستش بره دنبال کارش .
راستی ی نکته ای رو هم بهت بگم اگه وزنت هم پایین هست یعنی تو رو قلمی نشون میده ، لباسات سعی نکن تنگ باشه و از نظر روانشانسی رنگ هم توجه کن .
نه تو خواستگاریت بلکه تو زندگیت ! با این کار نمیخوای کسی رو گول بزنی فقط می خوای درست قضاوت کنند .
امید وارم برات یک همسر و یه همسنگ و یه همسنگر و ..... خوب پیدا بشه !
ای کاش همه مثل شما فکر میکردن:D
بسیار خوب جواب دادید مرسی

سانیار 90

عضو جدید

اره واقعا این چیزا مهم نیست تو زندگی.مهم صداقت وارامشه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خودم قدم 179 هست. اما واقعا از دختر خانمهای قد بلند خوشم میاد.