*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جوری که مردمو من میبینم خود شیر سگو خوردن خخخخخخ

راس راس میگی، باید یه خانواده دارشو پیدا کنیم
ولش کن خودم به فرزند خوندگی قبلش میکنم
ب نکته ی بسیار ظریفی اشاره کردی خخخخخ

خیلی مراقبش باش
من هزینه ی دکتراشو نوبت گیریشو لوازم آرایشی بهداشتیشو تقبل میکنم خخخخ

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب نکته ی بسیار ظریفی اشاره کردی خخخخخ

خیلی مراقبش باش
من هزینه ی دکتراشو نوبت گیریشو لوازم آرایشی بهداشتیشو تقبل میکنم خخخخ
دستت درد نکنه، بچم یک روز بود شکمش کار نکرده بود نگران شده بودم، الان دیدم یه سطل ر..ده، میگه سطل بعدی رو بیار

چه اشتباهی کردیم نگران شدیما

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه، بچم یک روز بود شکمش کار نکرده بود نگران شده بودم، الان دیدم یه سطل ر..ده، میگه سطل بعدی رو بیار

چه اشتباهی کردیم نگران شدیما
خوشم اومد. چقد خوب تربیتش کردی ک تو سطل کارشو انجام میده :w15::w15::w15:

موز بهش بده
متعادل میشه:w15::w15::w15:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد اون آب گ.. رو میخوای ازش قره قروت بگیری؟

الان دیگه فک کنم اخراج میشیم
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
بلاخره همونم حیفه. ی کاریش میکنیم خخخخ

:w15::w15: یکی بیاد باشگاه مهندسان----> بیاد در جمع مهندسان کامپیوتر----> از این همه علمی ک اینجا داره میباره کیف میکنه :w15::w15::w15::w15:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
بلاخره همونم حیفه. ی کاریش میکنیم خخخخ

:w15::w15: یکی بیاد باشگاه مهندسان----> بیاد در جمع مهندسان کامپیوتر----> از این همه علمی ک اینجا داره میباره کیف میکنه :w15::w15::w15::w15:
پس چی، اگه من از همین آب ..ه قره قروت گرفتم چی؟ اگه از خود گ.. بیسکوئیت درست کردم چی؟
اینا همیش از علمه

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس چی، اگه من از همین آب ..ه قره قروت گرفتم چی؟ اگه از خود گ.. بیسکوئیت درست کردم چی؟
اینا همیش از علمه
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
بگیر ببینم. ی خیابون تو چین هست کلا غذاهای عجیب غریب داره هر چیز نجس و چندشی فک کنی اونجا دارن. درست کن صادر کنیم براشون. .... گوسفند بخورن بهتر از مار و عقربه

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
بگیر ببینم. ی خیابون تو چین هست کلا غذاهای عجیب غریب داره هر چیز نجس و چندشی فک کنی اونجا دارن. درست کن صادر کنیم براشون. .... گوسفند بخورن بهتر از مار و عقربه
سر همین چیزا خارج نمیرم دیگه، وگرنه الان داشتی با خارج با من صحبت میکردی

میگه هنر نیست که از بیسکوئیت ... بسازی، هنر اینه از ... بیسکوئیت درست کنی، التته کسه خاصی نمیگه

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سر همین چیزا خارج نمیرم دیگه، وگرنه الان داشتی با خارج با من صحبت میکردی

میگه هنر نیست که از بیسکوئیت ... بسازی، هنر اینه از ... بیسکوئیت درست کنی، التته کسه خاصی نمیگه

ی خیابونش فقط اینجوره.رستورانا غذا حلال زیاد هست.تو فروشگاها گوشت حلال دارن.از این لحاظ مشکلی نیست
اینو گفتی یاد یچی افتادم خخخخ
ی ترول بود شکمو پاره کرده بود کل دستگاه گوارشو دراوورد.برعکس کرد. بعد یچی میخورد غذا تحویل میداد:w15::w15::w15::w15::w15:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی خیابونش فقط اینجوره.رستورانا غذا حلال زیاد هست.تو فروشگاها گوشت حلال دارن.از این لحاظ مشکلی نیست
اینو گفتی یاد یچی افتادم خخخخ
ی ترول بود شکمو پاره کرده بود کل دستگاه گوارشو دراوورد.برعکس کرد. بعد یچی میخورد غذا تحویل میداد:w15::w15::w15::w15::w15:
خخخخخخ:w15::w15::w15:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به یه مهندس کامپیوتر جهت برنامه نویسیبرای ثبت نام ماشین از سایت ایرانخودرو نیازمندیم
اگه کسی هست کمک کنه
در مورد ریکپچا گوگل هم اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب راهنمایی کن بلدی

منظوری نداشتم
ببخشید اطلاعاتم کامل نیست
ولی ثبتنام ریکپچا گوگل کار ساده ای بود ولی من هر چی سعی کردم برای وبلاگم بزارم نشد .حالا شما حتما سایت چیزی دارین .