*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.وقتتون بخیر
دوستان من یه راهنمایی ازتون میخام..خواهشا کمکم کنید..من فوق دیپلم نرم افزار دارم که دانشگاه دولتی خوندم الان میخام واسه لیسانسم برم علمی کاربردی...گرایش شبکه رو بیشتر از نرم افزار دوست دارم..میشه بگین اینده شغلیش خوبه یا نه؟یا همون نرم افزارو ادامه بدم..
ممنونم:smile:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.وقتتون بخیر
دوستان من یه راهنمایی ازتون میخام..خواهشا کمکم کنید..من فوق دیپلم نرم افزار دارم که دانشگاه دولتی خوندم الان میخام واسه لیسانسم برم علمی کاربردی...گرایش شبکه رو بیشتر از نرم افزار دوست دارم..میشه بگین اینده شغلیش خوبه یا نه؟یا همون نرم افزارو ادامه بدم..
سلام بستگی به علاقت داره ببین خودت چی دوست داری

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام.وقتتون بخیر
سلام اگه علاقه داری به شبکه درس ول کن برو ی آموزشگاه خوب و مدرک بین المللی بگیر همه جای دنیا برات کار هس وگرنه خودتو علاف کردی!
سلام به همه دوستان
سلام عضو قدیمی :smile:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.وقتتون بخیر
اگه چیزی میخوای یاد بگیری از دنیای کامپیوتر و بصورت عملی فعالیت کنی(نه بصورت تئوری) و بعد از چن سال چیزی بلد باشی، حتی لازم نیست کلاس های آزاد بیرون هم شرکت کنی، کامپیوتر، انقدر منابع داره توو نت که خودت میتونی پشت سیستمت و داخل خونه، از صفر تا صد یک مبحث رو یاد بگیری. البته به پشتکار خودت بستگی داره. منابع به زبان فارسی زیاد شده و در زبان انگلیسی که فوق العاده کامل هست. یعنی ریزترین جزئیات رو هم در چندین مقاله میتونی پیدا کنی.
برای شروع ترکیبی از منابع فارسی و انگلیسی کار کن.(تا با منابع فارسی حداقل دستت بیاد که قضیه از چه قراره و بعد توو مقالات زبان اصلی جزئیاتشون رو بررسی کنی)
دانشگاه رو هم فقط واسه مدرکش برو. حالا هر گرایشی که دوست داری..

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
همه دیگه رفتن سراغ شبکه های اجتماعی و موبایل...اینجا مثل قهوه خونه های قدیم می مونه

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
یادش بخیر زمانی اینجا خبرایی بوداااااااا

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. ببخشید اینجا مزاحم میشم. من نیاز شدیدی دارم که شرکت میزبانی یک سایت رو پیدا کنم. از دوستان کسی هست تا من رو در این زمینه راهنمایی کنن لطفا؟

SHRP

کاربر ممتاز
یاران چه غریبانه رفتند از این خانه!

SHRP

کاربر ممتاز
یاران چه غریبانه
رفتند از این خانه!

naiad_z

عضو جدید
یک شرکت معتبر نیاز به استخدام تعدادی متخصص حرفه ای با حقوق و مزایای بسیار عالی در زمینه های ذیل در جدید ترین و کاملترین نوع را دارد. لطفا رزومه کاری خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید. متشکرم

زمان ارسال محدود حداکثر تا 28 / 4/ 1397
Rahanil7@yahoo.com

جنسیت: خانم / مجرد / حداقل لیسانس ( اولویت با رشته‌های فنی حوزه IT) ترجیحا آشنا با کسب و کار بانکی یا نرم‌افزارهای بانکداری حداقل 4 سال سابقه فعالیت در امور هوش تجاری
ویژگی‌های فردی: صبور و دارای روابط عمومی بسیار بالا
تسلط به زبان : انگلیسی کامل مکالمه و نوشتار در حد عالی / زبانهای دیگر جزو نمره مثبت در استخدام میباشد آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، چینی

• هوش تجاری (BI)
  • تجارت الکترونیک
  • طراحی وب سایت
  • برنامه نویسی C# ASP .NET / (Client Side (JavaScript و HTML / asp.net
    آشنایی با کتابخانه‌های .NET مانند Ninject و NHibernate ، آشنایی با AngularJS
    برنامه‌نویس هوش عملیاتی ( تسلط بر برنامه‌نویسی C++ تسلط به برنامه‌نویسی سیستمی ، تسلط بهسیستم‌عامل لینوکس ، تسلط به مفاهیم پایگاه‌داده
  • انباره داده (DW) ( تسلط به مفاهیم انبار داده و هوش تجاری توانایی تحلیل سیستم های هوش تجاری افراد آشنایی با کسب و کار بانکی دارای اولویت هستند )
  • پشتیبان عملیاتی سیستم های انبار داده و هوش تجاری ( تسلط بر مفاهیم پایگاه دادهتوانایی کار کردن با تسلط به Oracle DBAتوانایی برنامه نویسی با Pl/SQL تسلط به مفاهیم انبار داده و هوش تجاریآشنایی با انواع توابع تحلیلی PL/SQL ، آشنایی مقدماتی با ویندوز سرور، لینوکس ، اوراکل توانایی نصب و راه اندازی ویندوز سرور، لینوکس، اوراکل و MSSQLتوانایی انجام عملیات مانیتورینگ سرویسها اعم از اوراکل و SSAS ، بک آپ / ریستور دیتابیس و ...داشتن صبر و حوصله کافی)
  • تحلیلگر سیستم های بانکی و آنالیز ( مهارت با روش های تحلیل ، مهارت با مفاهیم بانکی ، توانایی مستند سازی تحلیلگر داده
  • تحلیلگر کسب و کار و آنالیز ( مهارت با روش های تحلیل ، توانایی استخراج پروسه های کسب و کارتوانایی مستند سازی)
  • طراحی نرم افزار و اپلیکیشن ، برنامه نویس و پشتیبان فنی محصول نرم‌افزاری ، توسعه و نگهداری محصول ، مدیر مشتری
  • توسعه و نگهداری محصول ( تسلط به تحلیل نرم افزار ، تسلط به مفاهیم پایگاه داده تسلط بر زبان SQL و تسلط بر بانک اطلاعاتی SQL Server ، توانایی اسکریپت نویسی با PL/SQL تسلط به سرویسهای SSRS و SSAS توانایی پشتیبانی فنی محصول اعم از رفع باگ و توسعه سیستم ، داشتن صبر و حوصله کافی )
  • شبکه
  • امنیت
  • انیمیشن و تبلیغات گرافیکی

.Helena

عضو جدید

.Helena

عضو جدید
سوال المپیادی باشگاه:D
در عرض یک ثانیه تفاوت دو شکلک زیر را بیان کنید
و

SHRP