*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

#*#

عضو جدید
بعد افطاره نمیتونم تکون بخورم
پس الان داری چکا میکنی رو صندلی

#*#

عضو جدید
خخ. منم خوش خوراکم اتفاقا. ولی خب... ماه رمضونم لطف خاص خودشو داره آخه
(نمدونم ربطش به شطرنج چیه). خخخخ. الکی گفدم. میدونم!.یه ربطایی داره که این شکلکو گذاشتم. حکمت داره.
حکمتش چیه

لقب تو موهوی حکیم

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
حکمتش چیه
لقب تو موهوی حکیم

من حکیمم.
اینه که در ماه رمضان آدم بیشترتر بازی هایی مثل شطرنج انجام میده و مغزشم در کنار حذف زائدات، دچار تحرک فکری و اینا میشه!. خخخ. همش نمیخوابه. خخ

#*#

عضو جدید
من حکیمم.
اینه که در ماه رمضان آدم بیشترتر بازی هایی مثل شطرنج انجام میده و مغزشم در کنار حذف زائدات، دچار تحرک فکری و اینا میشه!. خخخ. همش نمیخوابه. خخ
موهوی حکیم

بیا بازی

ورق هم میتونه ذهنو باز کنه کنار شطرنج از اون هم استفاده میکنیم:redface:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
چقدر خلوت شده. نکنه همه رفتن اونجا؟

مولتی متر

عضو جدید
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟

مولتی متر

عضو جدید
تالار اسلام وقرآن اسپم کنید خودم اخراج دائمتون میکنم
میشناسید که!

مدیر تالار اسلام وقرآن

-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.

مولتی متر

عضو جدید
تالار اسلام وقرآن اسپم کنید خودم اخراج دائمتون میکنم
میشناسید که!

مدیر تالار اسلام وقرآن

-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.
معرفی نکردید

مولتی متر

عضو جدید
سلام.شب به خیر
با داشتن کاردانی ریاضی و کارشناسی علوم کامپیوتر میتوان در آزمون پزشکی شرکت کرد؟
رشته های پزشکی بدون ازمون هم هست؟
پزشکی چند سال هست؟ هزینه؟

reza.kaka

عضو جدید
سلام.رضا هستم.۲۹ سال.دانشجو کارشناس ارشد نرم افزار کامپیوتر.در مورد شبکه سوال داشتم.از عزیزان کسی راهنمایی و کمک کن ممنون میشم.رمزدومین را اگر ریست کنم آیا دومین و کلاینت ها و نرم افزارهای نصب به هم میریزند.رمز دومین فراموش شده البته دلیل داره.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
معمولا خیر. مگر اینکه برنامه ها مثل اس کیو ال از همون رمز برای اتصال بهره برده باشن...

سلام.رضا هستم.۲۹ سال.دانشجو کارشناس ارشد نرم افزار کامپیوتر.در مورد شبکه سوال داشتم.از عزیزان کسی راهنمایی و کمک کن ممنون میشم.رمزدومین را اگر ریست کنم آیا دومین و کلاینت ها و نرم افزارهای نصب به هم میریزند.رمز دومین فراموش شده البته دلیل داره.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
معمولا خیر. مگر اینکه برنامه ها مثل اس کیو ال از همون رمز برای اتصال بهره برده باشن...

سلام بر همکار عزیز
با اجازه شما من یه کمی کاملترش میکنم.
در خصوص اپلیکیشن های ساخت داخل البته، اونهایی که با دامین احراز هویت میشوند، برخی اطلاعاتی را در بانک خودشون هم ذخیره میکنند که البته نباید قاعدتاً شامل پسورد باشد. در خصوص SQL و موارد مشابه در زمان لاگین چون با ویندوز وارد میشید و احراز هویت شده، از مد ویندوز ... هم موردی ندارد. تنها در خصوص سرویس های آن در صورتی که تنظیمات خاصی صورت گرفته باشد، بایستی پسورد جدید مجدداً ست شود وگرنه در اولین ریست سیستم/سرور یا توقف سرویس و استارت ... سرویس متوقف میشود.

:gol:

• Like
واکنش ها: SHRP

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
این همه سوت و کوری مگه داریم ؟ مگه میشه ؟:confused::cool:
پ.ن :
:|