آشنایی و گفتگوی بچه های اقتصاد

shahab1999

عضو جدید
ممنون از این جواب اما اقتصاد هم خیلی ساده است هم خیلی پیچیده .ساده است به خاطره اینکه با یک شایعه بازاری می شه بهم ریخت ,پیچیده می شه اگر نتوانی این شایع خونثا کونی به زبان ساده بگم . مثلا در یک ابدار خانه که همیشه 3بسته قند می گیره بشه ۲ بسته و اونی که مسعول اونجاست به هرکی بیاد هی بگه قند نیست و کمتر استاده کنید این باعث می شه کار کنان به فکر پر کردن قندانهای روی میز خود بیفتن واین جوری میشه که هر کسی سیع می کنه بیشتر از اندازه قند برداره یا کسانی که با ابدارچی دوستن از دوستی خود استفاده کنن وبیشتر قند دریافت کنن . اما اگر اون ابدارچی چنین حرفی نزده بود ابدارچی و اقلانه قندون پر می کرد لااقل بحران تا مدتی می توانست کنترل کنه . اقتصاد یعنی این

ertebatsazan

عضو جدید
ما که اقتصاد دان نیستیم...
ولی مشخص نیس که کلا قیمت خودرو کاهش پیدا میکنه یا نه فقط بعضی از مدیران خودرو سازی گفتن که دلیلی برای کاهش قیمت خودرو وجود نداره....
درواقع باید تا سال بعد که 93 است صبر کنیم ببینیم چی پیش میاد!
اصلا دنبال ارزان شدن قيمت خودرو داخلي نباشيد. ممكن است گران بشود ولي ارزان قطعا نخواهد شد.

li@66

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
سلام
تق تق کسی هست؟؟
کسی دکتر صامتی که دانشگاه اصفهان تدریس دارند را می شناسه؟؟ تو آشنایان کسی نیست؟؟ برای استاد راهنما مدیرگروه معرفی شون کردند اما هیچ راه ارتباطی باهاشون پیدا نکردم:(

neda220

عضو جدید
دعوت به همکاری برای انجام طرح پژوهشی برای شهرداری تهران

دعوت به همکاری برای انجام طرح پژوهشی برای شهرداری تهران

سلام به دوستان.
من دوره گر ، مدرس دانشگاه آزاد واحد تهران شمال هستم و برای انجام یک طرح پژوهشی در زمینه مدیریت پسماند شهر تهران به یک نفر که دانشجو یا فارغ التحصیل دوره ارشد یا دکتری اقتصاد :)باشد احتیاج داریم. هرکدوم از دوستان مایل هستند فورا به ایمیل بنده (dorehgar@gmail.com) مشخصات، نام دانشگاه محل تحصیل و... رو ارسال کنند. در صورت تمایل شماره تماس خود را نیز بگذارید. حق الزحمه دوستان با توجه به رقم قراردار و فعالیت دوستان 800 هزار الی 2 میلیون در 1 سال می باشد.

ashkom

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
زهرا فرجی ساکن آمل هستم ارشد اقتصاد دانشگاه شهید چمران
خوشحال میشم باهاتون همکاری کنم

ecoman2014

عضو جدید
سلام منم اقتصاد میخونم راستش میخواستم بدونم اقتصاد خرد چی بخونم راستی اگه امکانش هست من رو در این وبلاگ کمک کنید www.studyeconomic.blogfa.com

ali.metal.eng

عضو جدید
من عاشق اقتصادم کی اینجا خونده میخام کمی بحث کنیم دوست دارم تو بحث شکتسش بدم اره

وقتی جو بچه های اقتصاد رو میبینم روزی صد بار میگم که عجب غلطی کردم مهندسی خوندما. البته چیزای دیگه هم میگما. . .