آشنایی با کلاس های آموزش پرزانته و راندو

Negar-A

عضو جدید
کسی کلاسای مهدی دریانی رو رفته؟ نظرتون راجع بهش چیه خوبه یا نه؟احسان طایفه چی؟

shima_architect

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباشین!
یه کلاس راندوی خوب توی اصفهان کسی سراغ نداره؟؟
راستی کلاسای استاد صدیق چی؟ توی اصفهان؟

art90

عضو جدید
سلام بچه ها
كسي اينجا كلاس هاي راندوي جهاد دانشگاهي دانشگاه تهران رو رفته؟ كلاس هاش چه جوريه؟ چيا ياد مي دن؟

raha

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها
كسي اينجا كلاس هاي راندوي جهاد دانشگاهي دانشگاه تهران رو رفته؟ كلاس هاش چه جوريه؟ چيا ياد مي دن؟

سلام. من همین اواخر چند جلسه کلاس اسکیس جهاد دانشگاهی رو رفتم. استادشون مهندس شقاقی . که از نظر من استاد خیلی خوبی هستند. هم از نظر سیستم و نوع اموزششون . هم به لحاظ اخلاقی. البته هنوز هم دارم پیش ایشون کلاس میرم اما جای دیگه ای...!!! کارشون فوق العاده است. امار قبولی بالایی هم داشتند پارسال...!!!

art90

عضو جدید
سلام. من همین اواخر چند جلسه کلاس اسکیس جهاد دانشگاهی رو رفتم. استادشون مهندس شقاقی . که از نظر من استاد خیلی خوبی هستند. هم از نظر سیستم و نوع اموزششون . هم به لحاظ اخلاقی. البته هنوز هم دارم پیش ایشون کلاس میرم اما جای دیگه ای...!!! کارشون فوق العاده است. امار قبولی بالایی هم داشتند پارسال...!!!
سلام رها جان.من از جهاد پرسيدم.استاد هاي راندوش آقاي شريعتي و علي پور بودند.شما ايشون رو ميشناسي؟

raha

مدیر بازنشسته
سلام رها جان.من از جهاد پرسيدم.استاد هاي راندوش آقاي شريعتي و علي پور بودند.شما ايشون رو ميشناسي؟

سلام. نه .نمیشناسمشون. اخه من همش 4-5 جلسه کلاسای اونجا رو رفتم. اقای شقاقی اونجا اسکیس تدریس میکنند. شاید هم میکردنند. نمیدونم. ببخشید اطلاعات من در همین حد بود.

saghi_gh

عضو جدید
سلام دوستان
شما کسیو نمیشناسید که بخواد بزودیای زود کلاسای اکیس استاد شنگه پور استفاده کنه؟
اگه میشناسید لطف کنین حتتتتتتتتتما حتتما خبرم کنین.
راستتیی اگه بخوام کلاس 3dmax شرکت کنم کجارو معرفی میکنین بهم توی تهران.خوب باشه هااااااااااا
ممنونم.منتظرجواباتون همین جا هستم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
شما کسیو نمیشناسید که بخواد بزودیای زود کلاسای اکیس استاد شنگه پور استفاده کنه؟
اگه میشناسید لطف کنین حتتتتتتتتتما حتتما خبرم کنین.
راستتیی اگه بخوام کلاس 3dmax شرکت کنم کجارو معرفی میکنین بهم توی تهران.خوب باشه هااااااااااا
ممنونم.منتظرجواباتون همین جا هستم.
والا من خودم هنوز نرفتم ولی یه جا هست که دوستای من که ترمهای بالاترن همشون دارن اونجا میرن و خیلی راضین
اول کریمخانه
موسسه فوتروس، مدرسشم اقای کثیری
اینم شمارش 09121953629
زنگ بزن ادرس دقیقترشو و اطلاعات بیشتر و از خودش بگیر
کد و مکس و .. رو اموزش میده

ديوانه

عضو جدید
كتاب

چگونه معمارانه طراحي كنيم 3 جلد

هزار اسكيس جلد 1 و 2

هر پنج جلد تاليف احسان طايفه

تفكر ترسيمي براي معماران

8 جلد كتاب اسكيس راندو حجم پلان پرسپكتيو دكتر صديق

سي دي آموزشي اسكيس و راندو مهدي ن‍ژاد

كلاس اسكيس راندو پرزانته كروكي

دكتر صديق رسالت روبروي مسجد حجت حدود 270

احسان طايفه نزديك هتل بزرگ تهران ولي عصر حدود 200

امير شقاقي خانه عمران جهاد دانشگاهي آتليه خاك

حدود 250

كلاس مكث آتليه فوتروس

انجمن پرده آبي گيشا خيابان 23 بالاي انتشارات ما و شما 100 ساعت 250 تومان

parinaz1991

عضو جدید
کلاس های جهاد فقط برای دانشجویان کنکور کارشناسی ارشد هست؟ چون من ترم اولم.

sinless_girl

عضو جدید
سلام.داخل یزد استاد خوب سراغ ندارید؟ دوستان همین سوالو پرسیدن اما جواب نگرفتن
امیدوارم این دفعه کسی پیدا بشه جواب این سوالو بدونه...

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
كسي تو چالوس نوشهر استاد خوب راندو مي شناسه؟

سلام دوست جون اتفاقا امروز که با دوستم رفتم ثبت نام کنه نوشهر باهم قرار گذاشتیم یه کلاس رانو بریم اون یه استاد خوب تو چالوس می شناسه که قرار شد وقتی کاراشو روبه را کرد خبم کنه..اگه خواستین حتما می گم.

mahsa69architect

عضو جدید
سلام.اگر آتلیه آموزش راندو توی شیراز سراغ دارید ممنون میشم آدرسش رو بهم بدین:redface:

Neo_2007_k

عضو جدید
سلام دوستان
من آتلیه معماری دارم
اگه دوست دارید میتونید از تو این سایت نمونه کارها رو دانلود کنید و ببینید
www.tarhekhak.com
تو این آموزشگاه جناب دکتر صدیق و مهندس امید آذری و استاد کاوه ضیا و ...حضور دارن

parvin24

کاربر فعال
سلام گلم
اگه تهرانی آتلیه خاک هست که عالیهبا حضور استاد صدیق
یه آتلیه هم تو خیابون جنت آباد شنیدم هست که اسمش و دقیق نمی دونم ولی آرتور امید آذری اونجا هستن.
امیدوارم به دردت بخوره

سلام عزیز لطفا اگه شما یا کس دیگه ای آقای آرتور رو دید بهش بگه یه توجهی هم به بچه های شهر...... بکنه.ممنون

ماندگاران

عضو جدید
کمک

کمک

اتليه خود اقاي صديق تو خ رسالت
شماره تلفن یا ادرس سایت اتلیه صدیق رو اگر داری برم بزار :surprised:راستس کلاسای احسان طایفه بهتره یا صدیق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
منو دوستام حسابی سر این دوتا موندیم!!!!!!!!!!!!!!!!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدیق کارش خیلی خوبه ولی اعصاب نداره ها یهو 50 تا طرحتو که توی یه هفته زدی پاره میکنه میریزه توی سطل....:surprised:امیر شقاقیم کارش خوبه مثل صدیقم بد اخلاق نیست

c_me

عضو جدید
سلام بچه ها !
آدرس یک کلاس راندو و اسکیس تو مشهد می خوام؟
لطفا کمک کنید!!!!!!!!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.اگر آتلیه آموزش راندو توی شیراز سراغ دارید ممنون میشم آدرسش رو بهم بدین:redface:

سلام

دفتر مهندسي -آتليه طراحي معماري اميرحسين اشعري - سيد علي عطاران
آ؛درس: شيراز -خيابان بعثت- خيابان شهيد رضايي - پلاك 92
تلفن :2321450

موسسه ديباگران .
ادرس: چهارزرگري
تلفن: 6275695

من خودم ديباگران رفتم استادم مهندس غيورفر بودن .

arta**

عضو جدید
خوش به حالتون ما که اینجاییم و از این کلاسها خدا رو شکر نیست
ما که به قولی امکانات نداریم بهترین راه برای اموزش چی میتونه باشه که واقعا جواب بده . من خودم کار اسکیس و راندو رو خیلی دوست دارم و دوست دارم حرفه ای تر دنبال کنم به سایتها و کارهای زیادی سر زدم و دیدم
میخواستن بدونم کلاسها در کل مدت زمانش چقدره و همینطور هزینه اون. تهران که بعید میدونم ولی شیراز رو شاید بشه اومد. ممنون میشم راهنمایی کنید

bany-20

عضو جدید
سلام. نه .نمیشناسمشون. اخه من همش 4-5 جلسه کلاسای اونجا رو رفتم. اقای شقاقی اونجا اسکیس تدریس میکنند. شاید هم میکردنند. نمیدونم. ببخشید اطلاعات من در همین حد بود.

سلام بچه ها شما میدونید شهریه ی این کلاس ها چقدره؟

بالا