آشنایی با اساتید برقی دانشگاه علوم و تحقیقات فارس

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

من شناخت روی اساتید گروه برق دارم، و تو گروه برق استادی به نام اسماعیل زارع نداشتیم.

مدرس چه درسی است.؟

mersedeh

عضو جدید
آخه چطور چنین چیزی ممکنه، من با ایشون میخوام آز الکترونیک بردارم،در ضمن خودم هم الکترونیک هستم، شما مطمئنین؟ایشون کلا مدرس دروس الکترونیک هستند،ممکنه اسم کوچیک بقیه ی استادهایی که زارع فامیلیشونه رو بهم بگین؟یعنی همه الکترونیک درس می دند؟با تشکر از شما...!

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولاً اساتید کم تجربه تر در امر تدریس رو مسئول دروس آزمایشگاهی می کنند مطمئناً ایشون نیز تازه وارد هستند و من اطلاعاتی از اساتید تازه وارد ندارم.

دیگر اساتید که فامیلی زارع دارند عبارتند از:

1- علیرضا زارع - رشته تحصیلی مخابرات - ارائه دهنده دروس ماشین های الکتریکی و تاسیسات الکتریکی

2- علی زارع - رشته تحصیلی قدرت - مدرس دروس بررسی سیستم های قدرت - ماشین و آز بررسی

این استاد رو من شناختی روش ندارم.

raz85

عضو جدید
بنظر شخصی من یکی از بهترین استادای ما هستن.ایشون جزء هییت علمی دانشگاه هستن.با این که خیلی جوان اند ولی فوق العاده انسان فعال و با تجربه این;)
از اساتید کنترلی دانشگاه و مثل دکتر جمشیدی دارای مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی می باشند:)دروسی رو که تا به امروز تدریس کردن:ریاضی مهندسی،تجزیه و تحلیل،سیستم های کنترل خطی،کنترل صنعتی،ابزار دقیق و....

این ترم هم کنترل خطی،کنترل صنعتی و....تدریس میکن:smile:شیوه تدریس و امتحان گرفتن خاص خودشون رو دارن که بر خلاف اساتید دیگه به وضیعیت ترم و دانشجو بستگی نداره:surprised:

من فقط این توضیح رو میدم که ایشون یه خورده مقرراتی و سختگیر هستن و سر کلاس هم جزوه میگن و اگه میخواین درس کنترلی برداین بهتره متلب رو خوب بلد باشید.در نمره دادن هم شما مطمینا نمره میگرید که به همون اندازه درس رو خوب خونده باشید:warn:

اطلاعات در مورد نحوه بارم بندی سوالات و تحصیلات و منابع رو میتونید توی سایت شخصیشون ببینید.

اینجا رو کلیک کنید

پیروز و سربلند باشید;)

.دکتر فروزان تبار استاد خوبین چون همیشه بروز میکنه اطلاعاتشو

mahsa.sh

عضو جدید
salam,az inke farsi type nemikonam mazerat mikham,bacheha kasi ba moatari control dashte?soalash dar che hadie?kasi soalash o nadare?

neda iti

عضو جدید
behtarin ostad

behtarin ostad

salam be tamame daneshjooyan aziz
be nazare man va dostam va albate aksare bachehaye arshad daeshgah behtarin va delsoztarin ostad to in danshghah jinabe doktor nieynavaei hast nazare shoma chi hast?kasi ba eyshon darsi dashte ?
be nazare man ke faghat estfade konin az eyshon
ma ke dige hasrat neshstan sare kelas eyshon be delmon mond
khbar darin ke be eyshon dige to goro arshad dars nemidan
:mad::mad::mad:.

q2321

عضو جدید
تو این تاپیک در مورد استاد افشین شعبانی چیزی گفته نشده، میشه یکی از دوستان زحمتشو بکشه؟

Joodi Aboot

عضو جدید
تو این تاپیک در مورد استاد افشین شعبانی چیزی گفته نشده، میشه یکی از دوستان زحمتشو بکشه؟

ایشون ریتم درس دادنشون سریعه ولى خب نمره مى دن
اگه نتونید با درس دادنشون خودتون رو وقف ندید ضرر مى کنید