[ آسانسور ] ►چاله آسانسور > آبند کردن > پرسش و پاسخ

hadise mohammadi

عضو جدید
-------------------------------------
کل نوار 1.5 متر رو ستون بزارید؟چرا ستون؟اونجایی که ستونه خب ستونه(مثلا ستون 50*50)ستون رو قرار میدید چاله ی آسانسور رو می چسبونید به ستون و پی رسم نمی کنید-یعنی چالشو خالی میزارید یعنی پی تعریف نمی کنید-اگر خواستید از یکی از پروژه های سیفم عکس میگیرم میزارم تا کامل متوجه بشید
ممنون از راهنمایی دوستان.آقای معین لطف میکنید اگه یه عکس برام بزارید.....متشکرم

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مهندس معین اگه جای شما بودم سعی میکردم نوار عمودی روی محور 3 حد فاصل A-B و محور د 2 حد فاصل C-Dرو جهت سبک سازی حذف می کردم که فکر کنم قابل انجام باشه یعنی با حذف این نوار ها تنش بازهم جواب میده

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
من مهندس معین اگه جای شما بودم سعی میکردم نوار عمودی روی محور 3 حد فاصل A-B و محور د 2 حد فاصل C-Dرو جهت سبک سازی حذف می کردم که فکر کنم قابل انجام باشه یعنی با حذف این نوار ها تنش بازهم جواب میده

----------------------------
والله نمیدونم باید چک کنم ببینم جواب میده یا نه ولی دوست خوبم گاهی اوقات زیبایی کار هم باید مد نظر قرار گرفت.ما یه استاد داشتیم می گفت زمانی کارتون بی نقصه که خودتون لذت ببرید از چیزی که طراحی کردید
موفق باشید

excel

عضو جدید
اطلاعاتی در مورد آسانسور

اطلاعاتی در مورد آسانسور

دوستان سلام
من یه سری اطلاعاتی در مورد آسانسور و قطعات آن و مارک های مرغوب قطعات آسانسور و .... می خام لــــــــطفـا".
ممنون و سپاسگزارم.

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دوستان سلام
من یه سری اطلاعاتی در مورد آسانسور و قطعات آن و مارک های مرغوب قطعات آسانسور و .... می خام لــــــــطفـا".
ممنون و سپاسگزارم.

با سلام ....

به لینک مورد نظر مراجعه کنید............ لینک مطلب

جهانگیر 54

عضو جدید
نحوه اجرای چاله اسانسور

نحوه اجرای چاله اسانسور

با سلام

از دوستان وهمکاران عزیز در خواست راهنمایی در مورد نحوه اجرای چاه اسانسور یا چاله اسانسور دارم .باتشکر

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام

از دوستان وهمکاران عزیز در خواست راهنمایی در مورد نحوه اجرای چاه اسانسور یا چاله اسانسور دارم .باتشکر

درود بر شما .....

بنده پستتون رو با این تاپیک ادغام کردم .... لطف کنید از ابتدا تاپیک مطالعه بفرمایید ...... اگه سوالی بود مطرح بفرمایید ...... دوستان راهنمایی می کنن..........

بدرود.

با استفاده از چسب بتن و ازودنیهای بتن مثل واتر پروف یا مصالحی که در استخر استفاده میکنند این مسایل خیلی وقت حل شده .

بالا