آزمون کارشناسی ارشد

samf

عضو جدید
با سلام به همه دوستان من کارشناسی نرم افزار دارم ولی عاشق رشته مهندسی پزشکی هستم به خاطر همین حتی حاضر شدم مجدد کنکور سراسری بدم و از اول این رشته را بخونم اما متاسفانه برق الکترونیک صنعتی همدان قبول شدم و از رفتن منصرف شدم .حالا تصمیم گرفتم ارشد این رشته را شرکت کنم .اما دو تا سوال دارم یکی این که کسی که کارشناسی این رشته را نخونده میتونه در آینده موفق باشه ؟دو این که از چه منابعی استفاده کنم چه جوری شروع کنم؟؟
از دوستان ممنون میشم اگر در این زمینه کمک کنند.

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان من کارشناسی نرم افزار دارم ولی عاشق رشته مهندسی پزشکی هستم به خاطر همین حتی حاضر شدم مجدد کنکور سراسری بدم و از اول این رشته را بخونم اما متاسفانه برق الکترونیک صنعتی همدان قبول شدم و از رفتن منصرف شدم .حالا تصمیم گرفتم ارشد این رشته را شرکت کنم .اما دو تا سوال دارم یکی این که کسی که کارشناسی این رشته را نخونده میتونه در آینده موفق باشه ؟دو این که از چه منابعی استفاده کنم چه جوری شروع کنم؟؟
سلام
در مورد موفق بودن چرا که نه؟ خواستن توانستنه... فقط باید یه کمی تلاشتونو بیشتر کنین
شما چون کارشتاسیتونو نرم افزار خوندین توی گرایش بیوالکتریک موفق تر هستین... باید کنکور برق شرکت کنین و غیر از دروس اونا دروس پایه پزشکی (آناتومی و فیزیولوژی) و همین طور فیزیک پزشکی رو هم مطالعه کنین... منابع مناسبشونم توی این تاپیکا معرفی شده:
[h=1]مشاوره تحصیلات تکمیلی مهندسی پزشکی[/h]

• Like
واکنش ها: samf

arshida24

عضو جدید

سلام دوست عزیز
چرا که نه:دی
میگی عاشقی از عاشقا همه کاری بر میاد...
خب باید کنکور برق وزارت علوم در بهمن شرکت کنی و بعد از ان هم موقع اعلام نتایج مهندسی پزشکی را انتخاب کنی:دی
برای وزارت بهداشت هم که در خرداد برگزار میشه باید برای مهندسی پزشکی ثبت نام کنی و باید دروس اناتومی و فیزیولوژی و فیزیک پزشکی را بخوونی که البته اگر بتونی پایه ات را توی دروس ریاضیات مهندسی و مدار و الکترونیک و سیگنال تقویت کنی و درصد بالایی توی کنکور بزنی این امر باعث میشه اگر دروس پزشکی را در حد 8 درصد هم بزنی رتبه ی خوبی بدست بیاری....

• Like
واکنش ها: samf

samf

عضو جدید
با سلام و تشکر از دوستانی که منو راهنمایی کردند
شرمنده من چون تا به حال در کنکور ارشد شرکت نکردم یکم در این زمینه تعطیلم و سوال دارم یک یاین که فرق کنکور وزارت علوم با وزارت بهداشت چیه؟آیا برای رشته مهندسی پزشکی این دو آزمون وجود داره؟؟؟؟
و دوم این که چرا باید برق شرکت کنم و درسای برقو بخونم مگه پزشکی کنکور ارشد مستقیم نداره؟؟؟؟؟؟