آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد؟؟!!!

behboy

عضو جدید

[FONT=&quot]سلام بر همه ی کنکوری های عزیز:)...میدونم سرشارین از امید و استرس...میدونم همتون که نه[/FONT] [FONT=&quot]هممون میخوایم قبول شیم اما به چه قیمتی؟ به این قیمت که بعضی موسسه ها از این طریق[/FONT] [FONT=&quot]پول پارو کنن؟:eek: و به اسم مثلا بیمه ارشد کلی بکشن رو هزینه هاشون؟ ای کاش با اینهمه هزینه[/FONT] [FONT=&quot]که به آدم تحمیل میکنن لا اقل از رو جزواتش بشه خوند:confused:...سرشار از غلط غلوط چاپی و سرسری[/FONT] [FONT=&quot]نوشتن و ناکامل بودن و صفحاتی که بعضا فقط خواستن پر کنن(باید ببینین)...یا کاش آزمون هاش استاندارد[/FONT] [FONT=&quot]بود[/FONT]:mad:...

[FONT=&quot]از من که گذشت یعنی منم رفت تو پاچم:(...البته کنکور 88... چون خام بودم و هرچی قبلش هم سرچ کردم تو نت[/FONT] [FONT=&quot]به هیچ نتیجه ای نرسیدم اما حالا تصمیم گرفتم خودم حقیقت رو بنویسم تا لا اقل دیگران اگه قراره گول بخورن آگاهانه گول[/FONT] [FONT=&quot]بخورن[/FONT]!!!

[FONT=&quot]من ارشد مکانیک امتحان دادم و تو آزمون های پارسه اسم نوشته بودم، البته باقیشونم همینن..تنها تبلیغاته توخالیه...کاش اینهمه آدمای[/FONT] [FONT=&quot]ناراضی که من دیدم لا اقل دلشون به حال بقیه می سوخت و بقیه رو روشن میکردن...قبل از اقدام به ثبت نام ببینین دارین واسه چی پول میدین...وظیفه خودم دونستم بگم...بدرود;)[/FONT]

*Essi*

اخراجی موقت
به نظر من دوستان فقط سه آزمون جامع و آخر ماهان و گاج را شرکت کنند.

از این آزمون ها انتظار علمی زیادی نباید داشت ، اما برای تسلط بر مدیریت زمان و یافتن نقاط ضعف ها ، مفید است.

لولیوش

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام بر همه ی کنکوری های عزیز:)...میدونم سرشارین از امید و استرس...میدونم همتون که نه[/FONT] [FONT=&quot]هممون میخوایم قبول شیم اما به چه قیمتی؟ به این قیمت که بعضی موسسه ها از این طریق[/FONT] [FONT=&quot]پول پارو کنن؟:eek: و به اسم مثلا بیمه ارشد کلی بکشن رو هزینه هاشون؟ ای کاش با اینهمه هزینه[/FONT] [FONT=&quot]که به آدم تحمیل میکنن لا اقل از رو جزواتش بشه خوند:confused:...سرشار از غلط غلوط چاپی و سرسری[/FONT] [FONT=&quot]نوشتن و ناکامل بودن و صفحاتی که بعضا فقط خواستن پر کنن(باید ببینین)...یا کاش آزمون هاش استاندارد[/FONT] [FONT=&quot]بود[/FONT]:mad:...

[FONT=&quot]از من که گذشت یعنی منم رفت تو پاچم:(...البته کنکور 88... چون خام بودم و هرچی قبلش هم سرچ کردم تو نت[/FONT] [FONT=&quot]به هیچ نتیجه ای نرسیدم اما حالا تصمیم گرفتم خودم حقیقت رو بنویسم تا لا اقل دیگران اگه قراره گول بخورن آگاهانه گول[/FONT] [FONT=&quot]بخورن[/FONT]!!!

[FONT=&quot]من ارشد مکانیک امتحان دادم و تو آزمون های پارسه اسم نوشته بودم، البته باقیشونم همینن..تنها تبلیغاته توخالیه...کاش اینهمه آدمای[/FONT] [FONT=&quot]ناراضی که من دیدم لا اقل دلشون به حال بقیه می سوخت و بقیه رو روشن میکردن...قبل از اقدام به ثبت نام ببینین دارین واسه چی پول میدین...وظیفه خودم دونستم بگم...بدرود;)[/FONT]
دوست خوبم به نظر من ماهان از همشون بهتر شده

MechanicJJ

عضو جدید
به نظر من دوستان فقط سه آزمون جامع و آخر ماهان و گاج را شرکت کنند.

از این آزمون ها انتظار علمی زیادی نباید داشت ، اما برای تسلط بر مدیریت زمان و یافتن نقاط ضعف ها ، مفید است.
سلام به اسی عزیز.
آقا من نمی دونستم گاج هم آزمون داره.اگه میشه یکم اطلاعات میدی به ما از این آزموناش.
چند مرحلس؟قیمتش چطوره؟فقط تو تهرانه یا شهرستان هم داره؟
ممنون:gol:

fatima_mec65

عضو جدید
سلام به اسی عزیز.
آقا من نمی دونستم گاج هم آزمون داره.اگه میشه یکم اطلاعات میدی به ما از این آزموناش.

منم امسال کنکور دادم ماهان عالییییییییییییییی بود!!!!!! البته من جزوه هاشو نگرفتم!

*Essi*

اخراجی موقت
سلام به اسی عزیز.

اگر کتابهای ارشد گاج مثل معادلات دیفرانسیل را گرفته باشید،میبینید خیلی کامله با وجود حجم کمش.

قیمت آزمون هاش هم مثل ماهان است اگر به سایت gaj.ir بروید،اطلاعات بیشتری میابید.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب استاتیک - مقاوت مصالح ماهان رو خریده بودم و یک خوندم ... افتضاح بود .. هم در توضیح دادن .. هم در چاپ صفحات ... خیلیم غلط داشت .. اکثر عکساش کپی از کتاب استاتیک و مقاومت مریام بود بصورت خیلی تار و تیره .... آزمون های ماهان هم به نظر من جالب نبود ... آخه من تو اکثر آزمونها درس ساخت و تولید رو میزدم 60 درصد به بالا میشد ... چون خیلی سوال آسان و تکراری داشت ... اما آخرش هم دولتی هم آزاد 27-28 درصد ساخت رو بیشر نزدم و همین هم باعث شد شانس قبولی تو آزاد رو از دست بدم ....

*Essi*

اخراجی موقت
من کتاب استاتیک - مقاوت مصالح ماهان رو خریده بودم و یک خوندم ... افتضاح بود .. هم در توضیح دادن .. هم در چاپ صفحات ... خیلیم غلط داشت .. اکثر عکساش کپی از کتاب استاتیک و مقاومت مریام بود بصورت خیلی تار و تیره .... آزمون های ماهان هم به نظر من جالب نبود ... آخه من تو اکثر آزمونها درس ساخت و تولید رو میزدم 60 درصد به بالا میشد ... چون خیلی سوال آسان و تکراری داشت ... اما آخرش هم دولتی هم آزاد 27-28 درصد ساخت رو بیشر نزدم و همین هم باعث شد شانس قبولی تو آزاد رو از دست بدم ....

جزوه های ماهان واقعا افتضاحه و من اصلا خرید حتی یک عدد آنرا هم توصیه نمیکنم.

اما آزمون ها هم گفتم هیچکدام بار علمی چندانی ندارند فقط در تنظیم وقت و مدیریت زمان به شما کمک خواهند کرد. فقط سه آزمون آخر.

MechanicJJ

عضو جدید
اگر کتابهای ارشد گاج مثل معادلات دیفرانسیل را گرفته باشید،میبینید خیلی کامله با وجود حجم کمش.

قیمت آزمون هاش هم مثل ماهان است اگر به سایت gaj.ir بروید،اطلاعات بیشتری میابید.
خیلی ممنون از راهنماییتون.
میخواستم بدونم شما خودتون از معادلات گاج استفاده کردید؟
به نظرتون کافیه واسه آزمون ارشد؟
نظرتون راجع به بقیه کتاباش مثل ریاضی 1 ، ریاضی 2 و مقاومت مصالح چیه؟
بازم ممنون:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
خیلی ممنون از راهنماییتون.
میخواستم بدونم شما خودتون از معادلات گاج استفاده کردید؟
به نظرتون کافیه واسه آزمون ارشد؟
نظرتون راجع به بقیه کتاباش مثل ریاضی 1 ، ریاضی 2 و مقاومت مصالح چیه؟
بازم ممنون:gol:

معادلات گاج عالیه من استفاده کردم و هر 5تا سوال معادلات امسال را درست زدم.

ریاضی 1و2 آقاسی خوبه و مقاومت فقط نایی پوران پژوهش ،اگه چند بار نایی را با دقت بخونی و تستهایش را بزنی،راحت مقاومت را هم جواب میدهید.

MechanicJJ

عضو جدید
معادلات گاج عالیه من استفاده کردم و هر 5تا سوال معادلات امسال را درست زدم.

ریاضی 1و2 آقاسی خوبه و مقاومت فقط نایی پوران پژوهش ،اگه چند بار نایی را با دقت بخونی و تستهایش را بزنی،راحت مقاومت را هم جواب میدهید.
پس شما برای مقاومت نظرتون اینه که خوندن مطالب کتاب نایی کفایت می کنه و لازم نیست مطالب درسی رو از کتاب دیگه ای خوند؟ چون احساسم اینه که نایی مطالب رو خیلی خلاصه گفته.

*Essi*

اخراجی موقت
پس شما برای مقاومت نظرتون اینه که خوندن مطالب کتاب نایی کفایت می کنه و لازم نیست مطالب درسی رو از کتاب دیگه ای خوند؟ چون احساسم اینه که نایی مطالب رو خیلی خلاصه گفته.

مطالب نایی در حل مثالها و مخصوصا تست ها خودش را نشان میدهد.

البته یک سری فرمولها که واسه تیرها گفته زاید است،اما همه چیز را گفته بیشتر سعی کنید با مثالهای مهمش که از نظر زمانی برای کنکور مناسب میبینید جلو بروید و تمامی تست های مکانیک سالهای گذشته و بعضی تست های مهم عمران را حل کنید.

MechanicJJ

عضو جدید
مطالب نایی در حل مثالها و مخصوصا تست ها خودش را نشان میدهد.

البته یک سری فرمولها که واسه تیرها گفته زاید است،اما همه چیز را گفته بیشتر سعی کنید با مثالهای مهمش که از نظر زمانی برای کنکور مناسب میبینید جلو بروید و تمامی تست های مکانیک سالهای گذشته و بعضی تست های مهم عمران را حل کنید.
بازم ازتون تشکر می کنم که وقت می ذارید و تجربیاتتون رو به ما هم میگید.
یه سوال دیگه هم داشتم که شاید خیلی ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی واسم مهم بود.
چون توی تاپیکای دیگه خیلی با این جمله برخورد کردم که توصیه می کنن : درسا رو مفهومی بخونین.می خواستم بدونم مفهوم این جمله چیه؟ منظور از مفهومی خوندن چیه.در واقع چند تا کار عملی و چند تا مصداق این کارو واسم بگید.شما چون رتبه ی خوبی داشتید حتما می تونید جواب خوبی به این سوالم بدید.

MechanicJJ

عضو جدید
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم که یادم رفت بپرسم و اونم این که به نظر شما بهترین منبع برای مطالعه ی استاتیک و طراحی اجزا چیه؟

*Essi*

اخراجی موقت
بازم ازتون تشکر می کنم که وقت می ذارید و تجربیاتتون رو به ما هم میگید.
یه سوال دیگه هم داشتم که شاید خیلی ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی واسم مهم بود.
چون توی تاپیکای دیگه خیلی با این جمله برخورد کردم که توصیه می کنن : درسا رو مفهومی بخونین.می خواستم بدونم مفهوم این جمله چیه؟ منظور از مفهومی خوندن چیه.در واقع چند تا کار عملی و چند تا مصداق این کارو واسم بگید.شما چون رتبه ی خوبی داشتید حتما می تونید جواب خوبی به این سوالم بدید.

مفهومی خواندن یعنی زیاد به دنبال حفظ فرمول نباشید.
بلکه فرمول را در قالب یک مثال به یاد داشته باشید.

مثل برای تغییر مکان یک میله با مقطع های متفاوت در مقاومت مصالح، اگه مسئله را چند بار حل کنید،فرمول تو ذهنتان نقش میبندد.

*Essi*

اخراجی موقت
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم که یادم رفت بپرسم و اونم این که به نظر شما بهترین منبع برای مطالعه ی استاتیک و طراحی اجزا چیه؟

استاتیک بهترین و تنها مرجع مورد اعتماد کتاب مریام است.
مطالعه کامل درس و حل اکثر مثالهای مهم انتهای هر بخش.

سوالات کنکور استاتیک معمولا تکراری نیست به دلیل گستردگی مسائل مریام.
استاتیک شاید تنها درسی باشد که فرمول خاصی ندارد و تنها با حل تحلیلی مسئله میتوان به جواب رسید.

طراحی اجزا بیشتر نیاز به یک جزوه خوب دارد.
در کنارش فعلا کتاب طراحی اجزای علوی به خاطر تست های سالهای گذشته از بقیه نسبتا بهتر است.
البته قرار بوده پوران پژوهش هم طراحی اجزا چاپ کنه واسه امسال که نمیدونم چاپ کرده یا نه.

MechanicJJ

عضو جدید
استاتیک بهترین و تنها مرجع مورد اعتماد کتاب مریام است.
مطالعه کامل درس و حل اکثر مثالهای مهم انتهای هر بخش.

سوالات کنکور استاتیک معمولا تکراری نیست به دلیل گستردگی مسائل مریام.
استاتیک شاید تنها درسی باشد که فرمول خاصی ندارد و تنها با حل تحلیلی مسئله میتوان به جواب رسید.

طراحی اجزا بیشتر نیاز به یک جزوه خوب دارد.
در کنارش فعلا کتاب طراحی اجزای علوی به خاطر تست های سالهای گذشته از بقیه نسبتا بهتر است.
البته قرار بوده پوران پژوهش هم طراحی اجزا چاپ کنه واسه امسال که نمیدونم چاپ کرده یا نه.
البته خیلی ها هم حل مسائل کتاب استاتیک هیبلر رو پیشنهاد میدن.شما از اون کتاب شناختی دارید؟
و در مورد طراحی اجزا میشه میشه یکم بیشتر توضیح بدید.مثلا یه جزوه معرفی کنید؟ و این که چطور باید این جزوه ها رو گیر آورد.توی اینترنت هست؟

*Essi*

اخراجی موقت
البته خیلی ها هم حل مسائل کتاب استاتیک هیبلر رو پیشنهاد میدن.شما از اون کتاب شناختی دارید؟
و در مورد طراحی اجزا میشه میشه یکم بیشتر توضیح بدید.مثلا یه جزوه معرفی کنید؟ و این که چطور باید این جزوه ها رو گیر آورد.توی اینترنت هست؟

من کناب هیبلر را نمیشناسم.
اما تا حالا هرچی تست دیدم، بر گرفته از کتاب مریام بوده (یا عین خود سوال آمده یا عددها تبدیل به پارامتر شده اند یا مشابه مریام)

طراحی اجزا یک کم بد فرم است.
نباید زیاد حساب باز کنید که بشه بیشتر از سه چهار تا سوال را جواب داد.

من خودم یک کم از روی جزوه استاد خودمان خواندم،بیشتر از کتاب علوی.

من جزوه کامل سراغ ندارم،اگر هم گیر بیارید زیاد کمکتان نمیکند،چون سر کلاس درس آن استاد نبودید.
توی اینترنت چیزهای زیاد جالبی نیست،اگه استاد خودتان کامل گفته،از همان استفاده کنید،کفایت میکند.

MechanicJJ

عضو جدید
من کناب هیبلر را نمیشناسم.
اما تا حالا هرچی تست دیدم، بر گرفته از کتاب مریام بوده (یا عین خود سوال آمده یا عددها تبدیل به پارامتر شده اند یا مشابه مریام)

طراحی اجزا یک کم بد فرم است.
نباید زیاد حساب باز کنید که بشه بیشتر از سه چهار تا سوال را جواب داد.

من خودم یک کم از روی جزوه استاد خودمان خواندم،بیشتر از کتاب علوی.

من جزوه کامل سراغ ندارم،اگر هم گیر بیارید زیاد کمکتان نمیکند،چون سر کلاس درس آن استاد نبودید.
توی اینترنت چیزهای زیاد جالبی نیست،اگه استاد خودتان کامل گفته،از همان استفاده کنید،کفایت میکند.
نمی دونم باید با چه زبونی از شما تشکر کنم.فقط می تونم بگم ممنون.
اگه لطف کنید می خواستم نظرتون رو راجع به منابع مناسب واسه درسای سیالاتی هم بگید.
مثل ترمو ، سیالات و انتقال حرارت.
و اینکه دیدم برای ریاضی 1و2 کتاب آقاسی رو پیشنهاد داده بودید.به نظر شما بین کتاب آقاسی و پارسه کتاب آقاسی بهتره و تنها کفایت می کنه یا اینکه هردوشون لازمه؟
آیا آقاسی ریاضی مهندسی هم داره و اگه نداره پیشنهادتون واسه این درس چیه؟

*Essi*

اخراجی موقت
نمی دونم باید با چه زبونی از شما تشکر کنم.فقط می تونم بگم ممنون.
اگه لطف کنید می خواستم نظرتون رو راجع به منابع مناسب واسه درسای سیالاتی هم بگید.
مثل ترمو ، سیالات و انتقال حرارت.
و اینکه دیدم برای ریاضی 1و2 کتاب آقاسی رو پیشنهاد داده بودید.به نظر شما بین کتاب آقاسی و پارسه کتاب آقاسی بهتره و تنها کفایت می کنه یا اینکه هردوشون لازمه؟
آیا آقاسی ریاضی مهندسی هم داره و اگه نداره پیشنهادتون واسه این درس چیه؟

درس های سیالاتی فقط راهیان ارشد.
بدون هیچ منبع دیگری.
تست های مکانیک + تست های مهم مهندسی شیمی ، کاملا سودمند خواهند بود.

برای ریاضیات 1و2 آقاسی کاملا کافیه و نیاز به هیچ چیز دیگر نیست.

برای ریاضی مهندسی،معتقدی (پارسه) دو جلد کتاب داره (درس + تست) که این هم کاملا کفایت میکنه.

MechanicJJ

عضو جدید
درس های سیالاتی فقط راهیان ارشد.
بدون هیچ منبع دیگری.
تست های مکانیک + تست های مهم مهندسی شیمی ، کاملا سودمند خواهند بود.

برای ریاضیات 1و2 آقاسی کاملا کافیه و نیاز به هیچ چیز دیگر نیست.

برای ریاضی مهندسی،معتقدی (پارسه) دو جلد کتاب داره (درس + تست) که این هم کاملا کفایت میکنه.
بازم ممنون.
بهترین منابع واسه درسای دینامیکی رو هم میشه بگید.چه منابع مناسب واسه مطالعه و چه منابع مناسب واسه تست.

MechanicJJ

عضو جدید
یه سوال دیگه هم دارم ازتون و می خواستم نظر شما رو راجع بهش بدونم.
من می تونم هفت ترمه درسمو تموم کنم اگه ترم هفت مرخصی بگیرم واسه ارشد بخونم و بقیه ی درسام رو بذارم برای ترم هشتم به نظرتون وقت کافی برای مطالعه برای ارشد دارم؟
اصلا این کار عاقلانس؟ضمن این که من این ترم میرم ترم 5.;)

hadi.mech85

عضو جدید
من می تونم هفت ترمه درسمو تموم کنم اگه ترم هفت مرخصی بگیرم واسه ارشد بخونم و بقیه ی درسام رو بذارم برای ترم هشتم به نظرتون وقت کافی برای مطالعه برای ارشد دارم؟

سلام
دیدم دوتایی این تایپیکو دارین می گردونین اومدم کمک;)
ببین من خودم و سه چهارتا رفیقام ترم 7 مرخصی گرفتیم و فوق دادیم هممون هم تهران روزانه قبول شدیم.
بابا از ترم 5 فکر کنکوری :biggrin: برو 2 ترم دیگرو حالشو ببر که بدن پشیمون نشی:confused:
اگه ترم 7 مرخصی بگیری برا ارشد بیشتر از 200 روز وقت داری با این پشت کاریم که من ازت دیدم تو این تایپیک فکر کنم زیر 20 بشی:)
راستی کجا میخونی؟
اگه در مورد منابع و درصد و ......... سوال داشتی ازم بپرس;)
یا علی

MechanicJJ

عضو جدید
سلام
دیدم دوتایی این تایپیکو دارین می گردونین اومدم کمک;)
ببین من خودم و سه چهارتا رفیقام ترم 7 مرخصی گرفتیم و فوق دادیم هممون هم تهران روزانه قبول شدیم.
بابا از ترم 5 فکر کنکوری :biggrin: برو 2 ترم دیگرو حالشو ببر که بدن پشیمون نشی:confused:
اگه ترم 7 مرخصی بگیری برا ارشد بیشتر از 200 روز وقت داری با این پشت کاریم که من ازت دیدم تو این تایپیک فکر کنم زیر 20 بشی:)
راستی کجا میخونی؟
اگه در مورد منابع و درصد و ......... سوال داشتی ازم بپرس;)
یا علی
سلام.ممنون از کمکت.راستشو بخوای من تو کنکور کارشناسی خیلی بدشانسی آوردم و مجبور شدم برم دانشگاه آزاد الان آزاد اراک جامدات می خونم.ولی قبول شدن توی دانشگاه سراسری واسه اشد خیلی واسم مهمه.متاسفانه یکم اعتماد به نفسمو از دست دادم چون احساس می کنم نمیشه از دانشگاه آزاد یه دانشگاه خوب واسه ارشد قبول شد.
چشم امیدم به کمک شما دوستانه.:gol:

MechanicJJ

عضو جدید
آقا الآن رفتم سایت راهیان ارشد دیدم درسای سیالاتیش چند جور کتاب داره مثلا سیالاتش یه سری دو جلدی داره واسه تمام رشته ها و یه کتاب سیالات هم داره که توی سری کتابای مهندسی مکانیکش هست.منظور شما کدوم کتابشه؟

*Essi*

اخراجی موقت
آقا الآن رفتم سایت راهیان ارشد دیدم درسای سیالاتیش چند جور کتاب داره مثلا سیالاتش یه سری دو جلدی داره واسه تمام رشته ها و یه کتاب سیالات هم داره که توی سری کتابای مهندسی مکانیکش هست.منظور شما کدوم کتابشه؟

سری دوجلدی با رنگ آبی برای همه رشته ها.

MechanicJJ

عضو جدید
اسی جان لطف کن دو تا پست اولم توی این صفحه رو هم یه نگاهی بنداز اگه تونستی یه جوابی هم به اونا بده.همینطور پست چهارم این صفحه و جوابی که به دوستمون دادم.
بازم یه دنیا ممنون:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
بازم ممنون.
بهترین منابع واسه درسای دینامیکی رو هم میشه بگید.چه منابع مناسب واسه مطالعه و چه منابع مناسب واسه تست.

دینامیک ماشین:
مفاهیم را که باید بلد باشید،با حل مسائل داخل کتاب مارتین.
اما چون دینامیک ماشین تست تکراری زیاد داره،کتاب راستگو پوران پژوهش،کتاب خوبی برای تست زدن است.
در این کتاب درس لازم گفته نشده و زیاد مغلطه کرده،اما تست هایش کامل و عالی است.
حتما سعی کنید همه تست های دینامیک ماشین را کامل حل کنید.
راه حلش دستتان میاد.

دینامیک:
گفتم با توجه به کمبود وقت،خواندن بیشتر از سه فصل اول زیاد به صلاح نیست.
اما تست های سه فصل اول تقریبا معمولی است و میشود جواب داد،کتاب پوران برای دینامیک کافیه.

ارتعاشات:
با کتاب ارتعاشات جباری پوران پژوهش،نمیشه بیشتر از دو تا سه تست زد.
باید مفاهیم ارتعاشات را خوب یاد بگیرید که کتاب ارتعاشات رائو برای فقط درس و حل مسئله سری شومز (ستو) تقریبا مناسب است.
اما این درس منابع زیادی دارد،که خواندنش خیلی وقت میگیرد.
به هرحال همین تعداد کتابها با توجه به زمان کافیست.

کنترل اتوماتیک:
تا سال گذشته اگر کسی کتاب آریاز را میخواند،راحت میتوانست 3 تا 4 سوال کنترل را جواب دهد.
اما امسال قضیه فرق کرد و فرم سوالات عوض شد!!!!
من خودم امسال نتوانستم به هیچکدام از سوالات کنترل جواب دهم !!!!!
اما به هر حال کاملترین مرجع همین کتاب است،البته جزوه پارسه هم کنارش خوب است.
چون کتاب آریاز بعضی مسائل مکانیکی و سیالاتی را ندارد.

*Essi*

اخراجی موقت

بهترین کار مرخصی گرفتن ترم کنکور ارشد است.
تو کلاس ما خیلی ها بودند که هفت ترمه تمام کردند و مرخصی گرفتند.

ترم 5 هم الان خیلی زوده،زیاد به ارشد فکر نکن،بیشتر به یادگیری مفاهیم اصلی دروس بپردازید/

MechanicJJ

عضو جدید
اسی جان فکر کنم فراموش کردی پست چهارم رو بخونی.
نوشته بودم:راستشو بخوای من تو کنکور کارشناسی خیلی بدشانسی آوردم و مجبور شدم برم دانشگاه آزاد.الان آزاد اراک جامدات می خونم.ولی قبول شدن توی دانشگاه سراسری واسه ارشد خیلی واسم مهمه.متاسفانه یکم اعتماد به نفسمو از دست دادم چون احساس می کنم نمیشه از دانشگاه آزاد یه دانشگاه سراسری خوب واسه ارشد قبول شد.نظرت شما راجع به این قضیه چیه؟

بالا