آزمون نظام مهندسی مرداد 94

baranj

عضو جدید
بچه ها اینا نتایج و گذاشتن بعد انتخابات از سیاستشون چون می دونن با این آزمون فضایی که گرفتن اگه نتایج و قبل انتخابات اعلام می کردن از اونجایی که اکثرا خراب کردن کسی تو انتخابات شرکت نمی کرد.دوستانی که تو گروه های دیگه عضو هستید لطفا اطلاع رسانی کنید کسی شرکت نکنه تا دفعه بعد بخاطر منافع خودشون با آینده ما بازی نکنن.این شرکت نکردن می تونه یه اعتراض بهشون باشه.

12*12

عضو جدید
آزمون نظام مهندسی مرداد 94

بچه ها اینا نتایج و گذاشتن بعد انتخابات از سیاستشون چون می دونن با این آزمون فضایی که گرفتن اگه نتایج و قبل انتخابات اعلام می کردن از اونجایی که اکثرا خراب کردن کسی تو انتخابات شرکت نمی کرد.دوستانی که تو گروه های دیگه عضو هستید لطفا اطلاع رسانی کنید کسی شرکت نکنه تا دفعه بعد بخاطر منافع خودشون با آینده ما بازی نکنن.این شرکت نکردن می تونه یه اعتراض بهشون باشه.
شرکت نکردن شما جز اینکه کسایی که نباید میرن بالا نتیجه دیگه ای نداره

شما شرکت نکن، همونایی که امسال خراب کردن سال بعد هم هستن و روند عوض نمیشه، اما اگه بالاسری ها رو عوض کنی اجتمال اینکه این رویه غلط عوض بشه هست...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

baranj

عضو جدید
شرکت نکردن شما جز اینکه کسایی که نباید میرن بالا نتیجه دیگه ای نداره

شما شرکت نکن، همونایی که امسال خراب کردن سال بعد هم هستن و روند عوض نمیشه، اما اگه بالاسری ها رو عوض کنی اجتمال اینکه این رویه غلط عوض بشه هست...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

شما هم شرکت کن.شرکت کردن آدمایی مــثل تو و امثال تو اصلا مهم نیست.

انیشتن

عضو جدید
دهوا نکنین دوستان ولی بنظرم در جامعه ای که بیمارست خوب بودن بداست .اما دوستان اگر نتایج بیاد و به اعتراض ما رسیدگی نشه بایس بریم تظاهرات کنیم از حقمون دفاع کنیم تا بفهمن سر مهندسین مملکت گول مالیدن یعنی چی.اینکه نمیشه برامنافع شخصی هرکی بخودش فک کنه و به اعتراضات ما رسیدگی نکنن.;)

fluid.com

عضو جدید
و ما همچنان منتظریم ....
من که قبول نشم فکر نکنم حس داشته باشم دوباره شرکت کنم ...
ایشالله همه قبول شیم .

sadeghjalilian

عضو جدید
واقعا متاسفم برای این سازمان نظام مهندسی، من که اصل نه حق عضویت میدم نه تو انتخابات مزخرفشون شرکت میکنم.
اگه الان عضو عادی باشی یعنی شماره عضویت داشته باشی.. و 10 سال دیگه هم بخوای ازمونو بدی و قبول بشی .اینو بدون که حق عضویت از امسال تا اون موقع رو موقع قبولی ازت میگیرند....ولی اگر الان عضو عادی نیستی که دیگه نمیتونند ..

usermop

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان محترم

پاسخ های تشریحی ارائه شده از سوی برخی مراجع دارای اشکال های متعدد بوده و از کیفیت لازم علمی نیز برخوردار نمی باشد و احتمال سردرگمی شما مهندسان عزیز را هم در بر دارد لذا به جهت بر طرف کردن تشویش ذهنی شما مهندسان عزیز
پاسخنامه تشریحی تاسیسات مکانیکی مرداد 94 آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

با پاسخهای کاملا تشریحی و توضیحات مفصل در مورد هر سوال در آدرس زیرkara.sellfile.ir

usermop

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان محترم
*** این پاسخنامه ها به روش درس محور و توضیح جامع جزئیات برای شما عزیزان تهیه شده است تا با توجه به جوابهای ارائه شده در این پاسخنامه نسبت به پاسخگویی سوالات مشابه دیگر قادر باشید .

با پاسخهای کاملا تشریحی و توضیحات مفصل در مورد هر سوال در آدرس زیرkara.sellfile.ir

دیاکو95

عضو جدید
عنوان: اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مرداد 94 تاريخ: سه شنبه 28 مهر 1394
قابل توجه شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان – کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد 94
قابل توجه شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان– کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد 94

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد 1394 بدینوسیله به اطلاع می رساند:

نتایج آزمون های موصوف استخراج گردیده و از ساعت 16 روز سه شنبه مورخ 28/07/94 بر روی سامانه ثبت نام آزمون ها قابل مشاهده می باشد. لذا این عزیزان می توانند با مراجعه به سامانه نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.

دفتر مقررات ملّی ساختمان

FARZAD79

عضو جدید
جواب ها امد.

جواب ها امد.

تبریک به دوستانی که قبول شدند و انشالله که با رونق بازار مسکن اشتغال در این زمینه برایمان ایجاد شود و آرزوی موفقیت در آزمون بعدی برای دوستانی که به دلیل بسیار نا عادلانه بودن سوالات آزمون، نتوانستند نتیجه تلاششون رو بگیرند.

من هم لب مرز قبول شدم
37 تا سوال رو جواب دادم،
31 درست
6 غلط
و یکی از سوالاتی که جواب نداده بودم جزء حذف شده گان بود.
و با احساب اون شدم
32 درست
6 غلط
و در نتیجه با نمره 50 قبول پایه سه شدم .

آخرین ویرایش:

arzess

عضو جدید
سلام دوستان
خدا رو شکر من قبول شدم البته با درصد 51%. امیدوارم بقیه دوستان هم موفق بوده باشند توی این ازمون.

م.ش.

عضو جدید
تبریک به دوستانی که قبول شدند و انشالله که با رونق بازار مسکن اشتغال در این زمینه برایمان ایجاد شود و آرزوی موفقیت در آزمون بعدی برای دوستانی که به دلیل بسیار نا عادلانه بودن سوالات آزمون، نتوانستند نتیجه تلاششون رو بگیرند.

من هم لب مرز قبول شدم
37 تا سوال رو جواب دادم،
31 درست
6 غلط
و یکی از سوالاتی که جواب نداده بودم جزء حذف شده گان بود.
و با احساب اون شدم
32 درست
6 غلط
و در نتیجه با نمره 50 قبول پایه سه شدم .

تبریک میگم بهتون.موفق باشین
سوالایی که خارج از مباحث بودنو از چه منابعی باید بخونیم؟؟؟؟؟

fluid.com

عضو جدید
سلام
خدا رو شکر با 57 قبول شدم
انشالله که همه دوستان قبول شن . دوستانی که قبول نشدن امیدوارم دفعه بعد قبول شن

دوستان من 28 سوال درست 9 غلط داشتم متاسفانه قبول نشدم
میشه راهنمایی کنین و بگین آیا میشه دوباره اعتراض داد؟؟ممنون

م.ش.

عضو جدید
عزیزانی که قبول شدین تبریک میگم بهتون
بفرمایید به جز مباحث ما چی بخونیم که قبول شیم
سپاس

my darling

عضو جدید
دوستان من 28 سوال درست 9 غلط داشتم متاسفانه قبول نشدم
میشه راهنمایی کنین و بگین آیا میشه دوباره اعتراض داد؟؟ممنون

سلام .تبریک به عزیزانی که قبول شدن و خسته نباشید.
من با نمره 48 مردود شدم. 30 تا درست و 5 تا غلط!!!
سوال منم همینه .جای اعتراض هست ؟؟؟

arzess

عضو جدید
من فقط مباحث رو خوندم به همراه سوالات سالهای پیش. ان شاالله قبول بشین امتحان بعدی.

FARZAD79

عضو جدید
در مورد کتاب
تمامی کتاب های مباحث رو بخونید.
در مورد سوالات غیر مباحثی هم به نظر من دو تا کتاب تستی و تشریح درس که موالفینش آقایان پیمان ابراهیمی و داریوش هادی زاده (به همراه چند نویسنده دیگه) رو بخونید
چون تعدادی از این سوالات تکراری هست.
و در مورد خود مباحث هم
تاسیسات مکانیکی
تاسیسات بهداشتی
آسانسور
صرفه جویی
و گاز رسانی رو حتماً بیش از یه دور بخونید.
چون بیشتر این سوالات از اون بخش میاد.

anila124

عضو جدید
با سلام و تبریک به همه دوستانی که قبول شدند
من هم با ۳۴ عدد درست و ۸ عدد غلط و نمره ۵۳ قبول شدم
هرچند داشتنش به دردی نمیخوره
اما باز بودنش بهتر از نبودنشه

asgar33

عضو جدید
منم با ۳۹ تا درست قبول شدم تعداد غلطامم خیلی زیاد بود دوازده تا. کدوم سوال حذف شده؟

آخرین ویرایش:

usermop

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسان محترم و عرض تبریک به قبول شدگان

پاسخ های تشریحی ارائه شده از سوی برخی مراجع دارای اشکال های متعدد بوده و از کیفیت لازم علمی نیز برخوردار نمی باشد و احتمال سردرگمی شما مهندسان عزیز را هم در بر دارد لذا به جهت بر طرف کردن تشویش ذهنی شما مهندسان عزیز
پاسخنامه تشریحی تاسیسات مکانیکی مرداد 94 آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

دیاکو95

عضو جدید
من فقط مباحث رو خوندم به همراه سوالات سالهای پیش. ان شاالله قبول بشین امتحان بعدی.

منم دقیقا مثل شما خوندم فقط مباحث و سوالای سال های پیش.
اول همه مباحث رو خوندم و هر مبحث که تموم میشدم خلاصه نویس میکردم (به این صورت که عنوان فصل و عناوین هر فصل رو توی کاغذ مینوشتم و بعد کاغذ رو با چسب میچسبوندم به صفحه اول اون فصل یعنی محثی که مثلا 10 فصل بود ده تا کاغذ بهش میچسبوندم) بعد یه مدتی درس نخوندم به خاطر کار و ماه مبارک رمضان بعد از رمضان (اون دو هفته) به شدت خوندم یعنی روزی بیشتر از ده ساعت. همه سوالای سال های قبل رو دوبار حل کردم( یه بار مفصل و دفعه بعد فقط اون سوالایی که قبلا مشخص کرده بودم رو خوندم و نکته برداری کردم ( باتوجه به تکراری بودن بعضی سوالات اون نکته برداری خیلی به درد من خورد.
فقط همین...
موفق باشید دوستان...

asgar33

عضو جدید
متد منم تقریبل مثل دیاکو انجام شد کتاب طباطبایی و نشریه 172 رو داشتم ولی وخت نکردم بخونم حتی روخوانی سریع هم نشد اما مباحث سنگینی مثل پمپها و سیستمهای تبرید رو از کتابهای مخصوص توربو و ترمودینامیک خوندم چون واقعا نیاز به اطلاعات کافی داریم تو این زمینه. به نظر من که مهمترین عامل قبولی من حل سوالات سال پیش بود منم تقریبا هرکدومو دوبار حل کردم سر جلسه هم کتاب مربوط به سوالا رو بردم که بعضی جوابا رو از رو اون زدم.
بچه ها من یه سوال دارم حالا که قبول شدیم چیکار میکنیم برا دریافت پروانه اشتغال؟

بالا