آزمون نظام مهندسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سالید ورک

عضو جدید
سلام/من در تاریخ30/11/90 مدرک گرفتم آیا میتونم ابان ماه توی ازمون شرکت کنم/از دوستانی که اطلاع دارند خواهشمندم جواب بدن

pm1

عضو جدید
سلام/من در تاریخ30/11/90 مدرک گرفتم آیا میتونم ابان ماه توی ازمون شرکت کنم/از دوستانی که اطلاع دارند خواهشمندم جواب بدن

سلام . شما راهنمای شرکت در آزمون رو که دانلود کنید توش نوشته که تاریخ اتمام مهلت سه ساله کی هست .... باید صبر کنید تا سایتشون برا آبان آپدیت بشه ... ولی احتمال 90 درصد شامل شما هم میشه

سالید ورک

عضو جدید
سلام . شما راهنمای شرکت در آزمون رو که دانلود کنید توش نوشته که تاریخ اتمام مهلت سه ساله کی هست .... باید صبر کنید تا سایتشون برا آبان آپدیت بشه ... ولی احتمال 90 درصد شامل شما هم میشه
خدا کنم که اینطور باشه بتونم شرکت کنم

سالید ورک

عضو جدید
سلام دوستان/ مهندس مکانیک طراحی جامدات چطور میتونه پروانه طراحی رو بعد از نظارت بگیره

انیشتن

عضو جدید
سلام
من
88 فارغ التحصیل شدم پول 3 سالو دادم برا نظام مهندسی
یک سالم تموم شده یک بار امتحان دادام
قبول نشدم خرداد هم امتحان ندادم الان دوباره بایس پول نظام بدم یا همون قبلی هس غیر پول امتحان؟مرسی

juliosezar

عضو جدید
سلام
من
88 فارغ التحصیل شدم پول 3 سالو دادم برا نظام مهندسی
یک سالم تموم شده یک بار امتحان دادام
قبول نشدم خرداد هم امتحان ندادم الان دوباره بایس پول نظام بدم یا همون قبلی هس غیر پول امتحان؟مرسی

ببین شما پول عضویت رو دادی که ربطی به آزمون نداره،البته کسی که پول عضویت 3 سال رو نداده باشه بعد از قبولی توی آزمون یه جا ازش میگیرن پس شما ضرر نکردی،اما پول آزمون جداست که برای هر آزمون باید جداگونه بپردازی.

mahmoud086

عضو جدید
شماره فکس جهت اعتراض به نتایج و کلید منتشر شده سوالات

021-88646366
هفته آینده بررسی میشه

mina8432

عضو جدید
جزوات ویژه نظام مهندسی برای روزهای آخر + تضمین قبولی

www.engfa.ir

www.engfa.ir

www.engfa.ir

www.engfa.ir

my darling

عضو جدید
بچه های تاپیک لطفا کسایی که ازمون ابان رو شرکت کردن بیان تا باهام در مورد سوالات بحث کنیم ... . ازمون واقعا سخت بود

86110823

عضو جدید
آقا من بلد نیستم یه تاپیک جداگانه برای آزمون آبان درست می کنید در باره آزمون صحبت کنیم.

mahmoud086

عضو جدید
سلام ،این دوره واقعا سخت بود کسی سوال ها رو داره بذاره با هم چک کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.