آزمون نظام مهندسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hamid_xs

عضو جدید
با سلام

راهنماهای مباحث که تجدید ویرایش نیز شده اند آیا ارزش خواندن را دارند ؟ تا به اینجا در هر آزمون چند سوال از این کتب امده است ... باتشکر

ZohrehSalem

عضو جدید
سلام
من از ثبت نام اين دوره جا موندم از زمان برگزاري و ثبت نام دوره بعد رو اطلاع داريد؟

Hamid_xs

عضو جدید
سلام
من از ثبت نام اين دوره جا موندم از زمان برگزاري و ثبت نام دوره بعد رو اطلاع داريد؟

معلوم نمیشه دوست عزیز ... ولی بعید میدونم به این زودی ها برگزار بشه .. اگه قرار باشه برگزار بشه بعده تابستون میشه....
خودشون اعلام میکنن ;)

Sh_mech

عضو جدید
با سلام

راهنماهای مباحث که تجدید ویرایش نیز شده اند آیا ارزش خواندن را دارند ؟ تا به اینجا در هر آزمون چند سوال از این کتب امده است ... باتشکر

سلام
میدونین کدوم مباحث تجدید ویرایش شده اند؟

leila9948

عضو جدید
سلام دوستان چند نکته رو این روزهای آخر بگم برا آزمون مفید است:

1-سعی کنید تمام مباحث رو حتی شده به صورت روزنامه وار بخونید
2- حتما برا خودتون یه فهرست واژه درست کنین اگر وقت درست کردن ندارید از سایت زیر با قیمت مناسب بخرید
www.engfa.ir

3- سوال های سال قبل رو حتما مرور کنید نزدیک 30 درصد الی 50 درصد سوالات مشابه سالهای گذشته است.

4- برای روز امتحان حتما به فکر یه صندلی دیگر به غیر از صندلی خودتون برا گذاشتن کتابا ضروری است (اگر کلاس یا سالن صندلی نبود بردن موکت و نشستن روی زمین مفید است)

5- اصلا روی سوالات سخت وقت نگذارید مهمترین اصل تو امتحان زمانه

6- به خدا توکل کنید

sara@@@

عضو جدید
سلام شهریور ثبت نام ، آلان ماه امتحانه به احتمال 90 درصد...

2raj

عضو جدید
بچه ها چرا کسی نیست در مورد آزمون دیروز حرف بزنیم!!!؟؟؟

reza252

عضو جدید
من یه سوالشو اشتباه زدم. اون سواله که گفته بود ظرفیت و تعداد مخزن برای یه مجموعه آپارتمان 40 واحدی که هر واحدش 4 نفر ساکن داره . طبق محاسیات 160 نفر آدم برای یه 12 ساعت نیاز به 12000 لیتر آب دارن که من اشتباه زدم

2raj

عضو جدید
جواب سوال معایب مبردهای hfc نسبت به cfc چی بود؟ من نظرم رو گرمای خروجی بیشتر بود ولی شک داشتم نزدم !

Hamid_xs

عضو جدید
من یه سوالشو اشتباه زدم. اون سواله که گفته بود ظرفیت و تعداد مخزن برای یه مجموعه آپارتمان 40 واحدی که هر واحدش 4 نفر ساکن داره . طبق محاسیات 160 نفر آدم برای یه 12 ساعت نیاز به 12000 لیتر آب دارن که من اشتباه زدم

به نظر ن همون 24000 میشد ... چون مقدار لیتری که ذکر شده تو کتاب بر مبنای 12 ساعته است ... درسته گفته تو شببانه روز ولی مقدارش رو با لیتر مصرفی متناسب گرفته !

reza.mehr

عضو جدید
به نظر ن همون 24000 میشد ... چون مقدار لیتری که ذکر شده تو کتاب بر مبنای 12 ساعته است ... درسته گفته تو شببانه روز ولی مقدارش رو با لیتر مصرفی متناسب گرفته !

جواب 2 تا مخزن 16000 تایی میشه چون اگه ظرفیت بیش از 4000 لیتر باشه باید 2 تا مخزن بذاریم

e-masood

عضو جدید
برو بچه های برقی سه تا سوال آخر رو چی زدید؟
برای فاصله 3.5 متر 4 دتکتور؟
برای فاصله 2.5 متر 2دکتور؟
و بهترین دتکتو شعاعی گزینه 1 است؟
اینها درست بود عایا؟

jamal212

عضو جدید
مشاهده پیوست 212429من از رو این جزوه زدم خلاصه مبحث16

من هم با همین جزوه زدم 12000 لیتر....نمی دونم اینکه اگه مخزن بیش از 4000 لیتر باشه باید دو تا مخزن در نظر گرفت از کجا اومده؟؟؟؟؟اصلا" به نظرم منطقی هم نمیاد....2 تا مخزن 16000 لیتری میشه 32000 لیتر که خیلی خیلی بیشتر از نیاز آپارتمانه...

mekanikal

عضو جدید
چرا بچه های شرکت کننده تو این دوره اینقدر حضورشون کمرنگه اینجا؟اصلا کسی نیس بحثی بشه

2raj

عضو جدید
واقعا نمیدونم بچه های این دوره چرا اصلا نیستن! احتمالا خیال همشون بابت قبولی راحته!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.