آزمون نظام مهندسی بهمن 94

usermop

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

پاسخنامه تشریحی تاسیسات مکانیکی بهمن 94 و مرداد 94 و آبان 93 و خرداد 93 آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

*** با توجه به افزایش حد نصاب قبولی و افزایش سختی سوالات و استفاده از چندین بخش یک مبحث جهت طرح یک سوال و عدم کفایت سوالات غیر محاسباتی جهت قبولی داوطلبان عزیز لازم است نسبت به حل آزمونهای سالهای گذشته بخصوص سوالات محاسباتی که اکثر هم خارج از مباحث مقررات ملی ساختمان هست اقدام نمایند که در این راستا پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی آبان و خرداد 93 و مرداد 94 و بهمن 94 را با ویژگی های زیر برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا در موفقیت شما عزیزان نقشی ایفا کرده باشیم.

*** این پاسخنامه ها به روش درس محور و توضیح جامع جزئیات برای شما عزیزان تهیه شده است تا با توجه به جوابهای ارائه شده در این پاسخنامه نسبت به پاسخگویی سوالات مشابه دیگر قادر باشید .

با پاسخهای کاملا تشریحی و توضیحات مفصل در مورد هر سوال در آدرس زیر
kara.sellfile.ir

با آرزوی موفقیت برای شما مهندس عزیز

marsmahdi

عضو جدید
گواهی سابقه کار

گواهی سابقه کار

سلام خدمت دوستان عزیز
ایشالا همتون قبولین اگر هم خدای ناکرده بعضیاتون قبول نشدین ناراحت نباشین چون چیز زیادی از دست ندادین منکه تقریبا دو ساله قبول شدم هیچ خیری ازش ندیدم بجز حق عضویتی که دارم هر سال پرداخت میکنم که اینم اصلا خیر نیست

سلام
گوای سابقه کار دوتا مهندس ناظر باید تایید کنن. مهندسای ناظر باید هم رشته خودم باشن یا اگر عمران و معماری باشن ایرادی نداره؟؟؟؟

usermop

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهندسان عزیز

پاسخنامه تشریحی تاسیسات مکانیکی شهریور 95 و بهمن 94 و مرداد 94 و آبان 93 و خرداد 93 آماده و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است .

*** با توجه به افزایش حد نصاب قبولی و افزایش سختی سوالات و استفاده از چندین بخش یک مبحث جهت طرح یک سوال و عدم کفایت سوالات غیر محاسباتی جهت قبولی داوطلبان عزیز لازم است نسبت به حل آزمونهای سالهای گذشته بخصوص سوالات محاسباتی که اکثر هم خارج از مباحث مقررات ملی ساختمان هست اقدام نمایند که در این راستا پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی آبان و خرداد 93 و مرداد 94 و بهمن 94 را با ویژگی های زیر برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا در موفقیت شما عزیزان نقشی ایفا کرده باشیم.

*** این پاسخنامه ها به روش درس محور و توضیح جامع جزئیات برای شما عزیزان تهیه شده است تا با توجه به جوابهای ارائه شده در این پاسخنامه نسبت به پاسخگویی سوالات مشابه دیگر قادر باشید .

با پاسخهای کاملا تشریحی و توضیحات مفصل در مورد هر سوال در آدرس زیر
kara.sellfile.ir

با آرزوی موفقیت برای شما مهندس عزیز

بالا