آزمون نظام مهندسی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

k1keyvan27

عضو جدید
از این به بعد مسائل مربوط به این آزمون با کمک دوستان اینجا بررسی خواهد شد.این تاپیک منتظر راهنماییهای مهندسین و دوستان گرامی است

در اجراي مواد 26،21،11و28 آئين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان، بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، در رشته‌هاي معماري(نظارت و طراحي)، عمران(نظارت و محاسبات)، تأسيسات مكانيكي، تأسيسات برقي، شهرسازي، نقشه برداري و ترافيك براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار مهندسي پایه 3 و كاردانهاي فني ساختمان در رشته‌هاي معماري، عمران، مكانيك، برق، نقشه‌برداري و شهرسازي براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار كارداني پايه ‌3 و آزمونهاي تعيين صلاحيت معماران تجربي براي متقاضيان اخذ پروانه اشتغال به كار تجربي مي‌رساند آزمونهاي ياد شده در اسفند ماه سال جاری مي‌گردد.
ثبت‌نام اين آزمونها از تاريخ شنبه 16/10/91 آغاز و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. ثبت‌نام كليه آزمونهاي ياد‌شده ‌به ‌صورت الكترونيكي ‌و از طريق همين وب سايت انجام خواهد شد. كليه داوطلبان عزيز مي‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه ثبت نام آزمونها به آدرس الكترونيكي www.inbr.irمراجعه ‌نمايند.
ضروري است كليه متقاضيان قبل از انجام ثبت‌نام، راهنما و دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه فرمايند.
"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

k1keyvan27

عضو جدید
دوستان اعلام آمادگی کنند تا مسائل نظام مهندسی اینجا بررسی بشه.برای مطالعه مباحث مقررات ملی لازمه خونده بشه وکتاب طباطبایی.
اگر خواستین مباحث 20گانه رو اینجا آپلود میکنم.به انظمام برخی نقشه های تاسیساتی ساختمان .فقط اعلام آمادگی بفرمایید تا شروع کنیم
با تشکر;)

k1keyvan27

عضو جدید
ازمون 25 اسفنده ثبت نام کنید

ازمون 25 اسفنده ثبت نام کنید

ازمون 25 اسفنده ثبت نام کنید هزینشم 39 تومن واسه مکانیک

k1keyvan27

عضو جدید
www.azmoonline.ir
به گفته خود سایت آزمونهای آزمایشی میگیره.البته 50 هزار تومنم هزینه ثبت نامشه ولی اطلاعات خوبی داره

k1keyvan27

عضو جدید
سایتی که در بالا اشاره شد مجددا رایگان شده و سایت بسیار عالی هست.آزمون انلاین میگیره و براتون درصد میده بعدمشاهده پیوست manuals.pdf نقاط ضعف و قوتتونو مشخص میکنه و مشاوره انجام
میده از دستش ندید

k1keyvan27

عضو جدید
کسی نیست فعالیتی داشته باشه؟600 بار این صفحه باز شده اما یه نفرم نیست؟

k1keyvan27

عضو جدید
امسال مبحث 21 با عنوان پدافند غیر عامل هم جزو موارد امتحانی هست.گفتم اطلاع رسانی کنم

pedraam.abbasi@g

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان. من مهندسی شیمی گاز خوندم. از اونجایی که این رشته مرتبط با نظام هست و پروانه نظارت می گیره آیا اگه ارشد مکانیک تبدیل انرژی بخونیم تاثیری در پروانه داره؟ مثلا از مرتبط تبدیل به اصلی میشه؟ با تشکر.

babakv

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان. من مهندسی شیمی گاز خوندم. از اونجایی که این رشته مرتبط با نظام هست و پروانه نظارت می گیره آیا اگه ارشد مکانیک تبدیل انرژی بخونیم تاثیری در پروانه داره؟ مثلا از مرتبط تبدیل به اصلی میشه؟ با تشکر.
با سلام
خیر دوست عزیز
ملاک مدرک کارشناسی هست

babakv

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
برای قبولی در آزمون نظام مهندسی کتاب های زیر رو توصیه میکنم . یعنی اینا به نوعی مکمل همدیگه هستن
1.کتاب تاسیسات طباطبایی
2.مرجع کامل تاسیسات هادیزاده http://www.noavarpub.com/viewBooks.a...ook&Serial=487
3.نشریه 128 و نشریه 172 http://bpms.mporg.ir/Portal/View/Vie...0-ac690b57bc93
4.کتاب تهویه مطبوع و حرارت مرکزی دکتر محمد مقیمان دانشگاه فردوسی مشهد
5.و یک جزوه دستی شامل نکات مهم آزمون تاسیسات نظام هستش که خیلی عالیه من خودم بشخصه 5 تا تست رو مستقیماً از رو اون زدم
چون خودم خریدمش و الان هم وضع مالیم جالب نیست :( مجبورم بمبلغ ناچیزی در اختیار شما قرار بدم تا استفاده کنید امیدوارم من رو ببخشید
مورد 2 و 5 رو اکیدا سفارش میکنم
موفق باشید;)
اگر تمایل داشتید پیغام خصوصی دهید

kazem791

عضو جدید
با سلام
خیر دوست عزیز
ملاک مدرک کارشناسی هست

با سلام
با مدرک کارشناسی باید 3 سال سابقه داشته باشی ، کارشناسی ارشد 2 سال و دکترا 1 سال
آخرین مصوبات کمیسیون هم ارزی رشته ها را از اینجا دانلود کنید :http://azmoonline.com/main/post/40
موفق باشید
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.